Znaleźli kryształki MDPV i marihuanę?

Dwie osoby zostały zatrzymane za posiadanie substancji odurzających - 21-latka za marihuanę, a jej 27-letni kompan za kryształki MDPV. Teraz będą się tłumaczyć przed sądem. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

miastons.pl
Rafał Kmak
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

104

Dwie osoby zostały zatrzymane za posiadanie substancji odurzających - 21-latka za marihuanę, a jej 27-letni kompan za kryształki MDPV. Teraz będą się tłumaczyć przed sądem. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

8 lipca br. około godziny 20:30, w czasie patrolowania gminy Podegrodzie starosądeccy policjanci obok jednego ze sklepów podjęli interwencję w stosunku do dwóch mężczyzn, którzy spożywali alkohol w miejscu publicznym. W trakcie ich legitymowania mundurowi zwrócili uwagę na kobietę i mężczyznę, którzy stojąc w pobliżu przy swoim samochodzie, zaczęli nerwowo się zachowywać. Funkcjonariusze postanowili i to sprawdzić.

Podczas przeszukania samochodu szybko okazało się, że w pojeździe były narkotyki. Na przednim siedzeniu leżał portfel, w którym mundurowi znaleźli zwitek folii aluminiowej z zawartością białych kryształków, a na dywaniku pasażera szklany słoik z suszem roślinnym. Po przebadaniu substancji narkotesterem potwierdziło się, że były to narkotyki – w słoiku marihuana, a w folii kryształki MDPV. Obydwoje przyznali, że ujawnione substancje należą do nich, ale zostały wcześniej znalezione. 27-latek twierdził, że narkotyki znalazł kilka miesięcy temu i włożył je do portfela, zapominając o ich istnieniu. Historię o przypadkowym znalezieniu słoika z marihuaną w okolicach jednego ze zbiorników wodnych na Sądecczyźnie opowiedziała również 21-latka.

21-letnia mieszkanka Sądecczyzny oraz 27-letni tarnowianin zostali zatrzymani i przewiezieni do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Dodatkowo wobec kobiety prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • JWH-210
  • Retrospekcja

Rozmaity.

Z dniem 8 czerwca z rynku polskiego odeszła wspaniała substancja o nazwie JWH-210. 

Jej aktywność była o około 82 razy większa od aktywności THC. Działanie pozbawione większości efektów psychodelicznych, które występują przy paleniu marihuany. Działanie pobudzające, bliżej sativi niż indica. Energetyzująca, powodująca dużą euforię. Krótko mówiąc substancja genialna na imprezkę/koncert czy domówkę. Piszę ten raport, aby pożegnać raz na zawsze ten RC, z którym tak mocno się zżyłem. 

  • Metoksetamina
  • Pozytywne przeżycie

Własny, przyjazny pokój, partnerka obok.

  Autor tekstu zastrzega sobie prawo do powielania poniższych praktyk ze względów bezpieczeństwa

 Poniższy raport to opis przeżyć po inframuskularnym zapodaniu Metoksetaminy. Na początku wypada przedstawić moje doświadczenie z dysocjantami. Otóż: jestem bardzo "obcykany" w temacie DXM i spożywam tego specyfiku coraz mniej, ale na porządny trip musze wziąć minimum 750mg. Po dawce 1200mg mam już całkowitą depersonalizację ( 4plateau ). Także, jest tutaj nie mały wpływ na moje dawkowanie MXE.

  • Marihuana
  • Odrzucone TR
  • Tripraport

Pewien poniedziałek godzina 13.15, szkoła , przerwa między lekcjami( po wf )

Ja, Sandra, Ola, Marta, Ania, Dominika ,Aga

Razem z Sandra stwierdziłyśmy , że najaramy dziewczyny wymienione wyżej. Oprócz Ani i Dominiki wszystkie przeżyły przynajmniej swój pierwszy raz z jaraniem.( Dominika z nami nie paliła)

 

Miałyśmy gdzieś ok. 3g. Oprócz 2 lufek nie miałyśmy żadnego sprzętu wiec zabrałyśmy sie za robotę.

Godzina 13.25

  • Inne
  • Inne
  • Pierwszy raz

Byłem pozytywnie nastawiony. Liczyłem że coś z tego będzie.

Być może ktoś z Was słyszał o tajemniczej afrykańskiej mieszance zwanej Ubulawu, być może sprowadza Was tutaj jedynie przypadek. Nie ważne jednak co sprawiło, że postanowiliście podjąć się lektury tego artykułu, postaram się, aby była ona przyjemna i interesująca – a przede wszystkim – aby była wartościowa. Na początek postaram się przybliżyć cel który przyświecał mi w tworzeniu tego artykułu oraz przede wszystkim odpowiedzieć na pytanie czym jest Ubulawu. W dalszej części artykułu opisuję szczegółowo moje doświadczenia z tą mieszanką oraz poszczególnymi składnikami.

randomness