Znaleziono górę kokainy w Londynie

Podczas specjalnej operacji policyjnej w Londynie aresztowano podejrzanych handlarzy narkotyków i znaleziono ogromną ilość kokainy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Anglia Today
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

140

Podczas specjalnej operacji policyjnej w Londynie aresztowano podejrzanych handlarzy narkotyków i znaleziono ogromną ilość kokainy.

Międzynarodowa grupa przestępcza została złapana podczas akcji 27 kwietnia przez National Crime Agency i londyńską policję.

Według wstępnych informacji we wtorek w lokalu handlowym w Enfield znaleziono 124 kilogramy narkotyków. Większość z nich - 109 kg - to kokaina, reszta - heroina.

W „cenach ulicznych” ta ilość narkotyków ma wartość aż 10,2 milionów funtów.

Podczas nalotu zatrzymano 10 mężczyzn w wieku od 20 do 50 lat związanych z gangiem. Sześciu z nich to obywatele Turcji, trzech to Brytyjczycy, a jeden to Włoch.

Wszczęto śledztwo w sprawie konfiskaty narkotyków, a policja spróbuje dowiedzieć się, gdzie i w jaki sposób planowano rozprowadzić tak dużą ilość narkotyków.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Marihuana
  • Tripraport

Dobry humor, wypoczęty , wszystko w jak najlepszym porządeczku, ładny park, świetna pogoda.

 

Oczekiwana przesyłka z RC przyszła... Pozostało tylko zaplanować dzień i dawkę...
Padło na sobotnie popołudnie . Pogoda dopisała , w pt. podzieliliśmy hometa  po 35 mg i każdy zabrał swoją część. Z uwagi na dopołudniowe zajęcia, postanowiliśmy zjeść osobno w podobnych odstępach czasu. 

(T=0)

Moje 35mg rozeszło się pod językiem ok pół godziny wcześniej niż kumpla.Zostało solidnie zapite sokiem porzeczkowym. Po kilku chwilach poczułem narastające napięcie i lekkie podenerwowanie.

  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • MDMA
  • Pierwszy raz

Ekscytacja długo wyczekiwanym spotkaniem z Molly na urodzinach W.

 

Pigułki udało nam sie załatwić przez cebulke , mieliśmy 100 % pewność , że jest to prawdziwe ecstasy wkońcu sam design pixy nawiązywał do loga legendarnej Tesli. Okazje spróbować mieli moi kompani ; M , E , K

T 19:00

Zbieramy sie na dworzu całym towarzystwem aby spożyć po połowie tabletki , zapijając Gatoradem. Efekt placebo występuje już kilka sekund po przyjęciu ekscytacja oraz rytm serca wzmacniają się z każdą sekundą. 

T 19:20 -19:30

  • Gałka muszkatołowa

Przytulny dom kumpla, wrześniowa, lekko deszczowa noc (taka jaką lubię). Nastrój pozytywny i wielka chęć spróbowania czegoś nowego.

Pewnego razu wpadłem do mojego dobrego znajomego J. Okazało się, że ma wolną chatę więc zaproponowałem jakiś eksperyment. Chciałem namówić go na drugi raz z acodinem, ale się nie zgodził i zaproponował gałkę, którą kiedyś już brał. Ja, że zawsze byłem ciekaw jej mocy bez namysłu się zgodziłem i za 20 minut wylądowaliśmy w sklepie kupując 3 paczki świeżych gałek.

  • Benzydamina


nazwa substancji : Tantum Rosa (bez recepty)poziom doświadczenia użytkownika : nieco grzybow, marji i alkoholu

nadal szukam uzywki ktora dawala by mi to czego konretnie oczekuje :>dawka, metoda zażycia : 1 saszetka rozpuszczona w szklance wody

popita 2 szklankami koli dla zabicia ohydnego smaku - radze wypic to jednym gora dwoma lykamistan umysłu : norma


randomness