Zmarła po wypiciu odkażacza. Rodzina pozywa producenta

Mieszkanka amerykańskiego sanu Illinois zmarła po wypiciu odkażacza do rąk. Jej rodzina złożyła pozew przeciwko producentowi i domaga się odszkodowania.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP.INFO/PAP
łz, mnie
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

129

Mieszkanka amerykańskiego stanu Illinois zmarła po wypiciu odkażacza do rąk. Jej rodzina złożyła pozew przeciwko producentowi i domaga się odszkodowania.

32-letnia alkoholiczka Kayla Stagner doznała zatrucia metanolem po skonsumowaniu kilku uncji (1 uncja to około 28 ml) odkażacza o nazwie Blumen Advanced Instate Sanitizer – wskazano w pozwie złożonym w federalnym sądzie w St. Louis w hrabstwie Jersey.

Media podają, że kobieta pracująca jako nauczycielka mieszkała w hrabstwie Jersey w stanie Illinois i zmarła w maju ubiegłego roku w szpitalu w swoim rodzinnym mieście St. Louis.

Butelka odkażacza miała – jak oceniono – „zabójczy poziom metanolu”. W pozwie zwrócono uwagę, że wśród składników płynu wymieniono jedynie alkohol etylowy, nie zaś trujący alkohol metylowy.

Rodzina zmarłej domaga się od producenta, firmy 4e Brands, 75 tysięcy dolarów odszkodowania za śmierć 32-latki. Jej prawnicy dowodzą, że firma powinna mieć świadomość, że ludzie „piją odkażacz zawierający etanol jako substytut napojów alkoholowych”.

Po wykazaniu, że Blumen zawiera etanol, produkt ten zniknął w ubiegłym roku z półek sklepowych.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Retrospekcja
  • Tytoń

Set: Neutralne nastawienie, lekkie podekscytowanie, kompletny brak świadomości o potencjale DXM (absolutnie nie spodziewałem się takich efektów). Właściwie to może byłem trochę sceptyczny. Setting: Zupełnie niekontrolowany i nieplanowany. Początkowo na zewnątrz w osiedlowym skwerze, potem w swoim mieszkaniu. 3ech psychonautów (Jamnik, Torbiel & Acocharlie) na tej samej dawce DXM, (J & T z dużym doświadczeniem, A 1x czy 2 probowal i ja pod względem DXM i dysocjantów w ogóle dziewiczy umysł) + grupka znajomych na alko i THC do momentu wejścia Aco za wyjątkiem kolegi Crewniaka - tylko on był w stanie z nami wytrzymać.

Uprzedzam, że mam tendencję do rozciągliwości i jest to mój 1szy TR.
Jeśli chcesz przeczytać sam opis tripu, zjedź niżej - do 19stego akapitu. 

 

 

 

  • Heimia salicifolia

.....czyli Suplement do T.R. 4970.
doszły kolejne + jeszcze jedna próba ( tym razem zakonczona "sukcesem" ).
Sinicuichi ( Heimia Salicifolia ).
  • Marihuana

Nazwa substancji: MarihuanaPoziom doświadczenia użytkownika: doświadczony (amfa na studiach - 100 lat temu, LSD - fantastyczny trip, marycha - lekkie fazy),Dawka, metoda zażycia: ot, w końcówce fifki.Set & setting: własne mieszkanie, dobry humor, ścieżka dźwiękowa "The Crow" / Diana KrallCo było inaczej: wcześniej po MJ miałem tylko efekty przyjemnego odprężenia.

  • MDMA (Ecstasy)

Doswiadczenia: MJ, #, alco(to chyba nie potrzebnie pisze).

randomness