REKLAMA
Zgrane małżeństwo ... dilerów

Alicja

Kategorie

Odsłony

1766
Za handel i posiadanie narkotyków odpowie para małżonków. Interes rozkręcił 44-letni Andrzej K. To on był głównym dilerem narkotyków. Policja znalazła u niego ponad 380 amfetaminy i około 60 g marihuany. Podczas przeszukania mieszkania żona próbowała wyrzucić woreczki z narkotykami, ale nie udało jej się wywieść w pole funkcjonariuszy. Teraz 37-latka zasiądzie na ławie oskarżonych obok męża. Jej grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, a jemu nawet do 15 lat więzienia. Andrzej K. jest za kratkami. Jego żona czeka na proces na wolności. Dziennik Zachodni, 2007-01-08

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

wspolczujacy (niezweryfikowany)
:(
Anonim (niezweryfikowany)
Współczuję, niestety w tym biznesie istnieje ryzyko wpadki...
Zajawki z NeuroGroove
  • N2O (gaz rozweselający)

  • Bromo-DragonFLY

Wiek Psychonauty: 23 lata

Przetestowane światy do kropki w kolejności: papierosy alkohol kawa, aco dxm, Ganja, przy własnym jaraniu brak petów i alkoholu, dlatego jestem za legalizacją zieleni!. DOI, Grzyby, Hasz, Salvia Susz, Amanita Muscaria, niewiadoma mi mieszanka ziół, szmata, przejrzały mak opiumowy wywar, bananina średnio przyrządzona trochę przypalona, leki niewiadomego pochodzenia, mózgi, książki, życie, muzyka, mixy, joint nieznanej mieszanki i mocy pierdolniecia.

  • Grzyby halucynogenne

Czas: Jesień 2004.

Miejsce: Kraków.

Ilość: 40 naprawdę małych "krasnalskich czapek".

  • Grzyby halucynogenne

Nazwa substancji: 25 suszony grzybków zakupionych tydzien wczesniej czas zebrania nie znany.
Poziom doświadczenia: Nigdy wczesniej nie miałem z nimi do czynienia tyle wiedzialem o nich ile z opowieści znajomych i opisów z hyperreal'u.
Dawka: 25 suszonych grzybkow wczesniej pokruszonych nie az tak drobnie, zazytych do ustnie popijajac wodą.
randomness