Zatrzymani za narkotyki

W Goleniowie i Szczecinku aresztowano osoby handlujące narkotykami

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Szczecin, 24.11.2002

Odsłony

2014
Dwie osoby ze Szczecinka i trzy z Goleniowa zostały zatrzymane w miniony weekend za handel narkotykami.

Na trzy miesiące do aresztu trafili 30-letni Krzysztof W. i 23-letni Marcin R. podejrzani o handel amfetaminą.

30-latek prawdopodobnie sprzedał różnym osobom w Szczecinku ok. 100 porcji narkotyku (każda porcja po 0,5 g), a Marcin R. ok. 20 porcji amfetaminy.

Dozór policyjny zastosowano również wobec 21-letniego Marcina, który mógł sprzedać 18 porcji marihuany (po 1 g każda) i siedem porcji haszyszu (po 1 g każda).

Wszyscy podejrzani najprawdopodobniej mieli stałych odbiorców. Za handel środkami odurzającymi grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.

Są to kolejne zatrzymania handlarzy narkotyków na terenie powiatu szczecineckiego, niewykluczone są następne. Od początku 2002 r. za handel narkotykami aresztowano tam już 42 osoby.

W ręce policji wpadają też dilerzy w Goleniowie. Na trzy miesiące aresztowano tam 22-letniego Grzegorza K., który prawdopodobnie wprowadził do obrotu 21 g marihuany o wartości 630 zł oraz posiadał przy sobie 150 g marihuany.

Aresztowano również 20-letniego Krzysztofa P., który mógł rozprowadzić na terenie Goleniowa 30 g marihuany wartości 900 zł.

Do aresztu trafił też 20-letni Paweł G. podejrzany o rozprowadzenie 10 g marihuany wartości 300 zł.

Pod dozorem policyjnym pozostają 19-letni Dawid B. i 20-letni Sebastian I., którzy również rozprowadzali marihuanę wśród goleniowskiej młodzieży. Łącznie wprowadzili do obrotu 13 g narkotyku wartości 390 zł.

Wszystkim za posiadanie oraz udzielanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

pn

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

fenix (niezweryfikowany)
serce się kroi , mózg się lasuje... <br>a policja triumfffffffuje
Armageddon (niezweryfikowany)
Żywy przykład &quot;skuteczności &quot; nowej (starej, zdezaktualizowanej moralnie) ustawy naszego kochanego rządu który &quot;dba &quot; o młodzież - przyszłość narodu.. :/ . 30 g to ja kiedyś przez miesiąc wypalałem.
ASheh (niezweryfikowany)
pusc qmplom dyszke sztofu a za kazdy gramulec dostaniesz roczek... <br>wyjebka!!!! <br>opierdol bank przy okazji zabij 2 straznikow i babcie a nic ci nie zrobia!! <br> <br>polski prawo potrafi karac tylko slabych!! <br>ten kraj jest do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne


Ave

  • Dekstrometorfan

Set & Setting - Wakacje, piękna pogoda, około 19:00 kiedy zarzuciłem z kumplami, nastawienie jak najbardziej pozytywne, sceneria piękna las nieopodal rzeki ;p

Dawkowanie - nie pamiętam zbyt dobrze, ale wiem, że 60 tabsów aco, a ważę 68 kilo i miałem wtedy 16 lat, 2 co dwie minuty

Doświadczenie - MJ, hasz, amfa, %, DXM ale nie w tak kolosalnej dawce ;)

- Ej, a co po tym będziemy mieli??

- HAHA, zobaczycie xD

  • LSD-25
  • Marihuana
  • MDMA
  • Tripraport

Nastawienie pozytywne na trip, choć od kilku dni nasilające się mysli s, puste mieszkanie, łóżko-balkon-łazienka

Jako, iż ostatnimi czasy źle mi się żyło samej ze sobą postanowiłam, że potrzebuję ucieczki od nasilających sie myśli s. Nie były to mysli w stylu 'jezu jak mi źle, chce się zabić', tylko było to juz planowanie w jaki sposób mogę to zrobić. Zakupiłam w tym celu 4 piękne papierki nasączone LSD, gram MJ i 2 piguły po ok.270mg i udałam się do domu z bananem na twarzy.

19;30 T 00;00

  • Bad trip
  • Marihuana

Zachód, plener

Opisze wam bad tripa jakiego złapałem po jednym strzale z bonia, to będzie moj pierwszy raport.

Zacznijmy od tego, że żaden ze mnie nowicjusz, przez ostatnie 4 lata regularnie paliłem jointy, czasem wiadro czasem bonio. Na początku josh byl dla mnie świesznym papierosem, nie bylo żadnego melanzu by nie zapalic. Ziólko bylo srednie - 3 joshe wpadaly w obieg na 3-5osob i nigdy jakoś bardzo nie wchodziło ale muzyka brzmiala świetnie.