Zatrzymani za narkotyki

W Goleniowie i Szczecinku aresztowano osoby handlujące narkotykami

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Szczecin, 24.11.2002

Odsłony

2030
Dwie osoby ze Szczecinka i trzy z Goleniowa zostały zatrzymane w miniony weekend za handel narkotykami.

Na trzy miesiące do aresztu trafili 30-letni Krzysztof W. i 23-letni Marcin R. podejrzani o handel amfetaminą.

30-latek prawdopodobnie sprzedał różnym osobom w Szczecinku ok. 100 porcji narkotyku (każda porcja po 0,5 g), a Marcin R. ok. 20 porcji amfetaminy.

Dozór policyjny zastosowano również wobec 21-letniego Marcina, który mógł sprzedać 18 porcji marihuany (po 1 g każda) i siedem porcji haszyszu (po 1 g każda).

Wszyscy podejrzani najprawdopodobniej mieli stałych odbiorców. Za handel środkami odurzającymi grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.

Są to kolejne zatrzymania handlarzy narkotyków na terenie powiatu szczecineckiego, niewykluczone są następne. Od początku 2002 r. za handel narkotykami aresztowano tam już 42 osoby.

W ręce policji wpadają też dilerzy w Goleniowie. Na trzy miesiące aresztowano tam 22-letniego Grzegorza K., który prawdopodobnie wprowadził do obrotu 21 g marihuany o wartości 630 zł oraz posiadał przy sobie 150 g marihuany.

Aresztowano również 20-letniego Krzysztofa P., który mógł rozprowadzić na terenie Goleniowa 30 g marihuany wartości 900 zł.

Do aresztu trafił też 20-letni Paweł G. podejrzany o rozprowadzenie 10 g marihuany wartości 300 zł.

Pod dozorem policyjnym pozostają 19-letni Dawid B. i 20-letni Sebastian I., którzy również rozprowadzali marihuanę wśród goleniowskiej młodzieży. Łącznie wprowadzili do obrotu 13 g narkotyku wartości 390 zł.

Wszystkim za posiadanie oraz udzielanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

pn

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

fenix (niezweryfikowany)
serce się kroi , mózg się lasuje... <br>a policja triumfffffffuje
Armageddon (niezweryfikowany)
Żywy przykład &quot;skuteczności &quot; nowej (starej, zdezaktualizowanej moralnie) ustawy naszego kochanego rządu który &quot;dba &quot; o młodzież - przyszłość narodu.. :/ . 30 g to ja kiedyś przez miesiąc wypalałem.
ASheh (niezweryfikowany)
pusc qmplom dyszke sztofu a za kazdy gramulec dostaniesz roczek... <br>wyjebka!!!! <br>opierdol bank przy okazji zabij 2 straznikow i babcie a nic ci nie zrobia!! <br> <br>polski prawo potrafi karac tylko slabych!! <br>ten kraj jest do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zajawki z NeuroGroove
  • Mefedron

Autor: Pan Mathew

Set & Setting: domówka u kolegi pewnego weekendowego wieczoru, nastawienie dobre z dużym ciśnieniem

Postacie pierwszoplanowe: Ja czyli T i koleżka M + osoby nie biorące udziału w mefieniu lecz aktywne w imprezie.

Związek chemiczny(narkotyk): 500mg znakomitej jakości mefedronu znanego pochodzenia.

  • Mefedron
  • Retrospekcja

Kilkumiesięczna "zabawa" z RC

Zdarzenia które opiszę miały miejsce ładnych kilka lat wstecz. 

 

Byłam w trakcie kilkumiesięcznego intensywnego związku z mefedronem. Opowieśc zaczyna się na początku sierpnia a więc tuż przed delegalizacją, która jeszcze wtedy nie docierała do mojej świadomości. Wracam do domu z urlopu. Właściwie to nie był mój dom, tylko wynajmowana kawalerka na parterze, którą śmiało można by nazwac speluną. Jeden stół, jedna kanapa, jedna żarówka, wiele brudu.

 

  • Benzydamina
  • Pozytywne przeżycie

Nastawiony byłem pozytywnie, okoliczności były proste - stwierdziłem, że raz na miesiąc mogę czegoś spróbować, a po ostatniej benzie w tej samej dawce nie zapisałem trip reporta i poszedł w diabły. Poza tym - nie było to coś, co mogło by Was, czytelnicy zaskoczyć (haluny jak haluny, nic ponadto). Noc, wcześniej wypite kulturalnie dwa piwa z kolegą z pracy, w razie czego trzy kolejne do domu przyniesione. Babka śpi, Rodzice w pracy.

23:30 pobrałem 2g benzy z tantum rosa. coś czuję, że nie będzie to łatwa noc. ;)

Strasznie nie lubię przyjmować benzy, mam ciary nawet przez 10 minut po spozyciu. tego smaku nie zabija nawet smak fajki, zaraz otworzę browara i zobaczymy. Zgasiłem wpół dopalonego peta, raz mi się cofnęło. 23:50 T+20 

Haluny słuchowe już są. Czuję się tak jak gdybym był w pustym pomieszczeniu, szuranie kapciami nie jest normalne - powstaje tak jak gdyby echo. Z widoków... Kropki mi latają przed oczami. 

Same oczy piekły mnie przed chwilą, nie wiem czy ze zmęczenia czy z ćpania.

  • 2C-B
  • Marihuana
  • MDMA

Impreza techno, nastawienie pozytywne, potem domek.

Witam :)


Będzie to raport o szczęściu dosłownie eksplodującym ze wszystkich komórek nerwowych.


S&S: impreza techno, dwie piguły na dwie osoby (podobno MDMA). Nie testowane, ze sprawdzonego źródła. Jednak tym razem zaskoczyły.