REKLAMA
Zatrzymani z ponad kilogramem narkotyków

Policjanci wydziału do spraw zwalczania przestępczości pseudokibiców KSP w ostatnim czasie zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KSP

Odsłony

483

Policjanci wydziału do spraw zwalczania przestępczości pseudokibiców KSP w ostatnim czasie zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających. W sumie śledczy zabezpieczyli u 32-letniego Michała K. i 22-letniego Adriana O. ponad kilogram narkotyków, z którego można przygotować około 3 tysięcy porcji dilerskich. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze stołecznego wydziału do spraw zwalczania przestępczości pseudokibiców sukcesywnie zatrzymują osoby mające związek ze środowiskiem pseudokibiców, które zajmują się wprowadzaniem na rynek środków odurzających.

Tym razem powzięli informację o mężczyźnie, który może posiadać narkotyki i substancje psychotropowe i wprowadzać je do obrotu. Podczas podjętej obserwacji rejonu miejsca zamieszkania mężczyzny śledczy zauważyli mężczyznę, który wyglądem przypominał osobę będącą w ich zainteresowaniu.

Po wylegitymowaniu okazało się, że to 32-letni Michał K., w przeszłości zatrzymywany za podobne przestępstwa. Policjanci zatrzymali 32-latka i przeszukali należącego do niego seata. Wewnątrz znaleźli i zabezpieczyli narkotyki w ilości ponad 8 gramów marihuany, 78 gramów amfetaminy, 23 tabletki extazy oraz MDMA o wadze prawie 10 gramów.

Podczas dalszych sprawdzeń okazało się, że Michał K. był poszukiwany do odbycia kary 2 lat i 6 miesięcy więzienia zasądzonej przez sąd w 2017 roku za przestępstwa narkotykowe.

Ponad 670 gramów marihuany i 695 sztuk MDMA o wadze 270 gramów policjanci wydziału zabezpieczyli natomiast u 22-letniego Adriana O. Mężczyzna został zatrzymany na Bielanach. Z informacji, które posiadali śledczy, w miejscu zamieszkania miał on posiadać środki odurzające. Jak się okazało, z zabezpieczonych u Adriana O. narkotyków można przygotować 3 tysiące porcji dilerskich.

W obu przypadkach śledczy zgromadzili materiał dowodowy i doprowadzili mężczyzn do prokuratury. Tam usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i wprowadzania ich do obrotu i zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • Bad trip
 • GBL (gamma-Butyrolakton)
 • Metoksetamina

Własny pokój, pozytywne nastawienie, chęć doświadczenia czegoś b. mocnego i głębokiego, następnego dnia pierwsza od dłuższego czasu możliwość nicnierobienia. Łóżko, na głowie słuchawki, playlista z dobrą muzyką (Shpongle, ambient, muza do medytacji)

Metoksetamina to pierwszy specyfik jakiego w życiu spróbowałem poza kilkoma pojedynczymi episodami z dropsami ,paleniem "smartshopowym" i "właściwym". Pierwsza aplikacja nastąpiła mniej więcej rok temu.
Po MXE zacząłem eksperymentować z innymi substancjami (4-HO-MET, 4-ACO-DMT, 2DPMP, DXM, GBL, JWH-201) i o dziwo po każdej próbie wracałem do MXE jako czegoś znacznie głębszego i mocniejszego.

 • Grzyby halucynogenne

Wszystko, co zostanie napisane poniżej to wytwory mojej, będącej "pod wpływem" wyobraźni. Proszę o wyrozumiałość :-)

Zjadłem 20 grzybków. Może dla Was to mało, ale to moje pierwsze doświadczenie z halucunogenami. Jest po prostu zajebiście (boże, jakie to piękne słowo - zawsze oddaje całą głębię sprawy ;-) Jak sobie pomyślę, co by się stało, gdybym zjadł więcej... ech...

 • Pierwszy raz
 • Tytoń

Ciekawość, obawa przed nikotynowym nokautem

Słowem wstępu dodam, iż to mój pierwszy "report", mam nadzieję, że komuś trochę przybliży czym właściwie jest to nowe coś w okrągłych opakowaniach stojące obok fajek w sklepie.

 • Dekstrometorfan
 • Hydroksyzyna
 • Inne
 • Kodeina
 • Uzależnienie

A wiec, moja ''przygoda'' z kodeiną zaczeła sie od czystej ciekawośći. Gdy miałem zobaczyć dlaczego zmarł Lil Peep (amerykański raper), przeszedłem do raportu o fentanylu itd, aż do artykułu o Kodeinie. Gdy dowiedziałem się że można legalnie kupić opakowanie w aptece, zainteresowało mnie to, aż do takiego stopnia, że musiałem następnego dnia udać sie do pobliskiej apteki.

 

randomness