REKLAMA
Zatrzymani z ponad kilogramem narkotyków

Policjanci wydziału do spraw zwalczania przestępczości pseudokibiców KSP w ostatnim czasie zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KSP

Odsłony

457

Policjanci wydziału do spraw zwalczania przestępczości pseudokibiców KSP w ostatnim czasie zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających. W sumie śledczy zabezpieczyli u 32-letniego Michała K. i 22-letniego Adriana O. ponad kilogram narkotyków, z którego można przygotować około 3 tysięcy porcji dilerskich. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze stołecznego wydziału do spraw zwalczania przestępczości pseudokibiców sukcesywnie zatrzymują osoby mające związek ze środowiskiem pseudokibiców, które zajmują się wprowadzaniem na rynek środków odurzających.

Tym razem powzięli informację o mężczyźnie, który może posiadać narkotyki i substancje psychotropowe i wprowadzać je do obrotu. Podczas podjętej obserwacji rejonu miejsca zamieszkania mężczyzny śledczy zauważyli mężczyznę, który wyglądem przypominał osobę będącą w ich zainteresowaniu.

Po wylegitymowaniu okazało się, że to 32-letni Michał K., w przeszłości zatrzymywany za podobne przestępstwa. Policjanci zatrzymali 32-latka i przeszukali należącego do niego seata. Wewnątrz znaleźli i zabezpieczyli narkotyki w ilości ponad 8 gramów marihuany, 78 gramów amfetaminy, 23 tabletki extazy oraz MDMA o wadze prawie 10 gramów.

Podczas dalszych sprawdzeń okazało się, że Michał K. był poszukiwany do odbycia kary 2 lat i 6 miesięcy więzienia zasądzonej przez sąd w 2017 roku za przestępstwa narkotykowe.

Ponad 670 gramów marihuany i 695 sztuk MDMA o wadze 270 gramów policjanci wydziału zabezpieczyli natomiast u 22-letniego Adriana O. Mężczyzna został zatrzymany na Bielanach. Z informacji, które posiadali śledczy, w miejscu zamieszkania miał on posiadać środki odurzające. Jak się okazało, z zabezpieczonych u Adriana O. narkotyków można przygotować 3 tysiące porcji dilerskich.

W obu przypadkach śledczy zgromadzili materiał dowodowy i doprowadzili mężczyzn do prokuratury. Tam usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i wprowadzania ich do obrotu i zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Bieluń dziędzierzawa
  • Problemy zdrowotne

Dobre nastawienie, prawie bez strachu, wolny czas i chęć przeżycia czegoś nowego

Zacznę od tego, że pamiętam prawdopodobnie zaledwie kilka procent tego, co się stało. Myślę jednak, że to wystarczająco dużo, by przybliżyć Wam świński potencjał tej substancji.

  • Inne
  • Pentedron

Różne.

Uwaga! Od dnia 1 lipca 2015 roku substancja w Polsce NIELEGALNA.

Pierwszą z opisywanych przeze mnie substancji będzie Pentedron, znany również jako 1-fenylo-2-metyloaminopentan-1-on / alfa-metyloamino-walerofenon.

  • Gałka muszkatołowa
  • Przeżycie mistyczne

Jako, że posiadam nieznaczną wiedzę o narkotykach, wiem, że nie są zabawką. Podchodzę do nich poważnie, niemalże wypowiadając do nich w myślach intencję "Szanuję cię substancjo czynna, chcę, abyś ukazała mi dobrą stronę siebie i urozmaiciła percepcję." Do gałki podszedłem na luzie, w domu, w spokoju. Była to sobota- czas w miarę wolny. Spożyłem ją z najlepszym przyjacielem, nastawiłem się bardzo pozytywnie. Jestem z natury optymistą i to się opłaca.

Na wstępie trochę informacji o mnie:Wiek: Ledwo ukończona pełnoletniość ^^Waga: 82 kg przy sportowej budowie ciała, Wzrost: 185 cm
Duża skłonność do filozofowania, zaitneresowanie psychologią i anatomią, natura flegmatyczna, wiara w zjawiska paranormalne i Boga (niechrześcijańskiego, ani nawet niezwiązanego z żadną religią), duży dystans do życia, brak traum i wewnętrznych obsesji, które mógłbym w sobie tlić. Brak przewrażliwienia na jakimkolwiek punkcie, natura raczej ugodowa, choć w kaszę sobie nie daję dmuchać. 

  • Lophophora williamsii (meskalina)

Aldous Huxley - "Drzwi percepcji" (przeł. Piotr Kołyszko)


Gdyby oczyścić drzwi percepcji,
Każda rzecz jawiłaby się taka, jaka jest: nieskończona.
               Wiliam Blake (przeł. R. Krynicki)

randomness