Zatrzymali dealerów

ŚRODA / Sukces policji

Anonim

Kategorie

Źródło

Głos Wielkopolski

Odsłony

2530

We wtorek o godzinie 7.30 rano funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Środzie dokonali zatrzymania 21-letniego mieszkańca Środy.

W trakcie przeszukania mieszkania odnaleziono znaczną ilość narkotyków. Znaleziono około 659 gram suszu z konopi indyjskiej, z którego można uzyskać 1 318 porcji narkotyku, ujawniono również 178 gram czystej amfetaminy - 534 "działki", a także haszysz w ilości 206 gram, 94 tabletki extazy i 200 kryształków LSD, z której to porcji można wyprodukować 400 papierków. Szacunkowa wartość narkotyków wynosi około 64.000 - 65.000 złotych. Tego samego dnia zatrzymano drugiego mężczyznę, u którego znaleziono znaczą ilość gotówki, około 8.000 złotych.

Jak nas poinformował komisarz, Mirosław Wróbel, wtorkowe zatrzymanie dwóch mężczyzn miało pośredni związek z wcześniejszymi zatrzymaniami dwóch dealerów ze Środy. Pierwszego zatrzymania dokonano 11 marca, zaś drugi ze średzian został zatrzymany 15 marca. Mężczyznom, którzy rozprowadzali narkotyki, zostanie postawiony zarzut udostępnienia osobom małoletnim narkotyków, na podstawie artykułu 46 ustęp 2, grozi im za to kara pozbawienia wolności od lat 3. Dodatkowo Szymonowi W., postawiono zarzut udostępniania narkotyków nieletnim, który jest traktowany jako "zbrodnia" - poinformował komisarz Mirosław Wróbel. MężczyŹni przebywają w areszcie. Średzianom zatrzymanym we wtorek został postawiony zarzut posiadania w ilościach znaczących narkotyków, z artykułu 48 ustęp 3. Zatrzymanym grozi do 5 lat pozbawienia wolności. MężczyŹni mają ukończone - 18, 21 i 26 lat.

Zapytaliśmy dyrektora największej średzkiej szkoły - Zespołu Szkół Zawodowych w Środzie - Mirosława Ardellego, jak wygląda problem dystrybucji i zażywania środków odurzających w szkole. Dyrektor stwierdził: - Jeżeli ktoś twierdzi, że problem nie istnieje to nie wie o czym mówi. W tym roku szkolnym zatrzymano jednego z uczniów tej szkoły, podejrzanego o dystrybucję narkotyków.

Jednak jak się okazało, uczeń ten nie rozprowadzał narkotyków na terenie szkoły. Przeprowadzono rekonesans w klasie, koledzy nie wiedzieli, czym zajmował się zatrzymany chłopak. Mirosław Ardelli poinformował, że problem z rozprowadzaniem substancji odurzających został zażegnany po wprowadzeniu monitoringu. juko

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Pewnego piątkowego wieczora, zadzwoniłem do kumpla (nazywajmy go "G") i zaproponowałem wspólne zapodawanie oparów konopnych drogą inhalacji dopłucnej. Mimo początkowych wątpliwości i oporów (ze względu na braki finansowe), G w końcu nastawił się pozytywnie do całej sprawy. Wcześniej spożywaliśmy w garażu konopie w postaci toposów, oraz grudy haszu, używając zwykłej lufki szklanej, więc tym razem postanowiliśmy spróbować innej metody. G wspomniał, że kumpel opowiadał mu jak to przypalali konopie przy pomocy tak zwanego "bociana".

  • Morfina
  • Pierwszy raz

Podekscytowanie, lekka nuta strachu jak to bywa przy świeżej substancji.

Całość tripa spędzam w łóżku - moja ulubiona forma przyjmowania opiatów.

 

Calkiem niedawno w moje ręce wpadła tabletka MST100 od Mundipharma wraz z pregabaliną oraz Dormicum. Po zawodzie jakiego doznałem po zażyciu Midazolamu, dzień oizniej zdecydowalem się na strzał z majki. Mam wyżej średnią tolerancję ze względu na spore ilości oksykodonu zażywane dosyć często w ostatnich dniach - przerzuciłem się tylko i wyłącznie na strzykawki z powodów ekonomicznych. Mam również na bieżąco dojście do nowego sprzętu więc czemu nie?

 

22:40

  • LSD-25

Jako ze opisywane wydarzenia działy sie ponad rok temu a moja pamięć nie należy do doskonałych to chronologia może nie być idealna, jednak postaram się oddać wrażenia jak najbardziej subiektywnie i autentycznie.

 

  • 2C-E

Mówiłem coś ostatnio miesiąc temu o spełnieniu psychodelicznym? Heheh... cóż, to nie ma granic.

Set & Setting : Park leśny, samochód, torowisko

Substancja : ~25mg 2C-E oralnie

Wiek/waga : 20/80kg

Doświadczenie : Alkohol, Avio, Efedryna, Kodeina, DXM (maks. 900mg), THC, nikotyna, dragonfly, LSD, LSA, Salvia Divinorum, Psylocybina, 4-HO-MET, 2C-E