REKLAMA
Zamiast wagarowania - walka z narkotykami

"Pragniemy, aby Radom był wolny od narkotyków i narkomanii. Pragniemy, aby nasz dom, Polska, był wolny od narkotyków, wolny od narkomanii" - napisali radomscy uczniowie i studenci.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/PAP

Odsłony

1556
Radomska młodzież wystąpiła do prezydenta, premiera oraz marszałków Sejmu i Senatu z apelem o ustanowienie 21 marca dniem walki z narkotykami i przeciwdziałania narkomanii.
"Pragniemy, aby Radom był wolny od narkotyków i narkomanii. Pragniemy, aby nasz dom, Polska, był wolny od narkotyków, wolny od narkomanii" - napisali radomscy uczniowie i studenci. Pod apelem podpisało się 150 osób.

Sygnatariusze pisma zaprosili jego adresatów lub ich przedstawicieli do udziału w happeningu, który odbędzie się 21 marca w Radomiu. "Wiosna to symbol budzącego się życia. Chodzi nam o obudzenie młodzieży do życia w trzeźwości. Chcemy pokazać im zdrowe życie. Impreza, którą zamierzamy zorganizować 21 marca, mogłaby być alternatywą dla obchodzonego wtedy dnia wagarowicza" - powiedział dyrektor Domu Nadziei "Monar" w Rajcu Poduchownym koło Radomia, Lech Kułakowski

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

MIPT (niezweryfikowany)
MIPT
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-I

Substancja i dawka: 18 mg 2C-I.


  • MDMA (Ecstasy)

nazwa substancji: extasy, czerwone malpki

poziom doświadczenia użytkownika: kilka lat mj, extasy pierwszy raz

dawka, metoda zażycia: 1.5 tabletki, najpierw jedna, po okolo 2 godzinach od poczatku dzialania pierwszej tabletki polowka drugiej, doustnie

set & setting: imprezka techno, house etc, intencja byly nowe doznania i dobra zabawa :)


  • Amfetamina


Hmmmm... skoro wszyscy pisza to i ja tezzzzz...

Aha, sorrki z gory za wszelkie potkniecia itede ale troszki mi

sie łapki trzęsą...

Ale to nie moja wina tylko fety :D

  • Szałwia Wieszcza

Panna Salvia Divinorum"varium et mutabile semper femina"Wergiliusz