Zajrzeli do garażu, a tam "niedbale pozostawiona" torba pełna narkotyków

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji dostali informacje, że jeden z mieszkańców Pasłęka handluje narkotykami. Wiedzieli, że wynajmuje on kilka garaży w mieście i właśnie w nich ma przechowywać narkotyki...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVN24 Pomorze
eŁKa/gp

Odsłony

353

Narkotyki o czarnorynkowej wartości 200 tysięcy złotych odkryli policjanci w jednym z garaży w Pasłęku. Teraz mężczyźnie, który miał je tam składować grozi nawet 12 lat więzienia.

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji dostali informacje, że jeden z mieszkańców Pasłęka handluje narkotykami. Wiedzieli, że wynajmuje on kilka garaży w mieście i właśnie w nich ma przechowywać narkotyki.

Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Zapytany o wynajmowane garaże, próbował zmylić funkcjonariuszy i wskazał im tylko jeden z nich, w którym nie było nic nielegalnego.

Policjanci oczywiście sprawdzili także pozostałe pomieszczenia wynajmowane przez zatrzymanego mieszkańca Pasłęka. - W jednym z nich znaleźli niepozorną torbę pozostawioną, wydawałoby się niedbale na podłodze. W niej ukryte było niemal 8 kg marihuany, 1,3 kg amfetaminy oraz ponad 41 tysięcy sztuk papierosów – informuje nas kom. Iwona Jurkiewicz, rzecznik CBŚP.

Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków została oszacowana na prawie 200 tys. zł, a zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych (art. 13 § 1 kk w zw. z art. 56 ust 3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii) oraz przechowywania przedmiotów akcyzowych (art. 65 § 2 kks).

Policjanci i Prokuratura Rejonowa w Elblągu wnioskowali również o areszt dla podejrzanego, do czego przychylił się sąd. Grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
 • Benzydamina
 • Odrzucone TR
 • Pierwszy raz

W swoim przytulnym pokoju, w półmroku, chęć zobaczenia pierwszych halucynacji w życiu.

Hmmm. Od czego by tu zacząć? Teraz w trakcie pisania tego TR jest jakieś 10 h 45 min od czasu wejścia 0,5 g benzy, jeszcze się nie pozbierałem, ale daje w miare radę pisać. Wczoraj korzystając z okazji, że będe sam w domu przez jakąś godzinę (co rzadko się zdarza bo przeważnie w domu i tak zostaje moja siostra). rozpuściłem prawidłowo według opisu jedną saszetkę w 30ml letniej wody. Rozpuszczałem ok. 10 min. W międzyczasie zrobiłem sobie duży zapas herbaty (szklanka rumianku, szklanka melisy oraz duży dzbanek z wcześniejszą melisą, rumiankiem oraz dwiema świerzymi miętami.

 • Dekstrometorfan

Trip report by:


BarneyNazwa substancji:


Bromowodorek Dekstrometorfanu (DeXtroMethorphan Hydrobromide) popularnie zwany DXM :D

Specyfik:


Acodin 15 mg opakowanie zawiera 30 małych białych tabsów bardzo gorzkich. Dostępny w każdej aptece w cenie 5.xx zl niestety na receptę ale przy dobrej ściemie obejdzie się bez :)

 • Alprazolam
 • Marihuana
 • Marihuana
 • Mefedron
 • Uzależnienie

Dobry nastrój, chęć relaksu, wolny czas

Gdzie ten mateusz, on jedzie już

Jej zapach na dziś to kryształy mefa

Mefedron to szmata, suki nie chce znać

 

Jesteśmy pokoleniem darknetu i bitcona, iphona i supreme, hexenu i mefedronu. 4mmc zagościło w kulturze dość szeroko (twórczość Hewry i Mobbyn, otoczka idealnego euforyka, trudna dostępność i przede wszystkim fala ofiar i uzależnionych) zajmując miejsce obok marihuany, kokainy, mdma. Spróbowanie mateusza było jednym z moich narkocelów ale nie sądziłem, że się spełni

 • LSD-25
 • Pierwszy raz

Sobotni wieczór. Pierwszy naprawdę ciepły w tym roku. Jestem 120km od domu, przyjechałem dzień wcześniej pomóc przyjacielowi w zakupie samochodu. Obydwoje jesteśmy nieco przygnębieni, bo ów samochód po dojechaniu pod dom zdążył się zepsuć. Wracamy od kolegi, mam zamiar zaraz zbierać się do siebie. W ciągu paru minut zapada spontaniczna decyzja, że zarzucamy kwas, który czekał na nas już od dawna i ciągle przekładaliśmy jego przyjęcie. Wcześniej z psychodelików mieliśmy doświadczenie z grzybkami, z resztą bardzo pozytywne doświadczenie. Zarzucamy z przyjacielem (R.) kartonik na pół.