Zajrzeli do garażu, a tam "niedbale pozostawiona" torba pełna narkotyków

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji dostali informacje, że jeden z mieszkańców Pasłęka handluje narkotykami. Wiedzieli, że wynajmuje on kilka garaży w mieście i właśnie w nich ma przechowywać narkotyki...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVN24 Pomorze
eŁKa/gp

Odsłony

357

Narkotyki o czarnorynkowej wartości 200 tysięcy złotych odkryli policjanci w jednym z garaży w Pasłęku. Teraz mężczyźnie, który miał je tam składować grozi nawet 12 lat więzienia.

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji dostali informacje, że jeden z mieszkańców Pasłęka handluje narkotykami. Wiedzieli, że wynajmuje on kilka garaży w mieście i właśnie w nich ma przechowywać narkotyki.

Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Zapytany o wynajmowane garaże, próbował zmylić funkcjonariuszy i wskazał im tylko jeden z nich, w którym nie było nic nielegalnego.

Policjanci oczywiście sprawdzili także pozostałe pomieszczenia wynajmowane przez zatrzymanego mieszkańca Pasłęka. - W jednym z nich znaleźli niepozorną torbę pozostawioną, wydawałoby się niedbale na podłodze. W niej ukryte było niemal 8 kg marihuany, 1,3 kg amfetaminy oraz ponad 41 tysięcy sztuk papierosów – informuje nas kom. Iwona Jurkiewicz, rzecznik CBŚP.

Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków została oszacowana na prawie 200 tys. zł, a zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych (art. 13 § 1 kk w zw. z art. 56 ust 3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii) oraz przechowywania przedmiotów akcyzowych (art. 65 § 2 kks).

Policjanci i Prokuratura Rejonowa w Elblągu wnioskowali również o areszt dla podejrzanego, do czego przychylił się sąd. Grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
 • Etanol (alkohol)
 • Marihuana
 • Metoksetamina
 • Metylon
 • Miks
 • N2O (gaz rozweselający)

Brak pomysłu na imprezę psytrance, początkowo miało być na trzeźwo, jednak nastrój miejsca pociągnął za sobą decyzje o wrzuceniu czegokolwiek.

22:00

Trensy w klubie zawsze spoko. Super muzyka, piękne dekoracje, swoi ludzie. Akurat tak się złożyło, że dotarłam na miejsce wraz z otwarciem imprezy, sama - znajomi mieli dojechać później. Przywitałam się z tymi, których zastałam już na miejscu i znalazłam kącik, poduszeczkę, usiadłam, zapaliłam papierosa. Kupiłam piwo na barze. Spokojnie czekałam na znajomych.

23:00

 • LSD-25
 • Pozytywne przeżycie

Total spontan. Lekko podpity, solidnie zjarany. Noc.

Witam. Nie przypuszczałem, że z tego wydarzenia będzie się dało zrobić TR, ale to co się stało przerosło moje oczekiwania. Pomijając oczywisty fakt, że cała historia zapewne nigdy się nie wydarzyła, zacząć powinienem od wyjaśnienia kontekstu kolei rzeczy. Wszystko działo się w innym wymiarze, więc nie wiadomo, czy milion lat temu, czy wczoraj.

Piękna zima była tej wiosny. Na wielkanoc spadł śnieg i połamał wiele drzew. Trwała szara, pochmurna majówka.

 • AM-2201
 • Problemy zdrowotne

Informacja: wklejam tę retrospekcję, choć to nie moje przeżycia, mam nadzieję, że ich autor diviworldium z talk.hyperreal.info nie będzie miał mi tego za złe.

 • Bieluń dziędzierzawa

Znajomy zerwał kilka liści bielunia meksykańskiego z krzaka w ogrodzie botanicznym. Zrobił z tego wywar (najzwyklej w świecie gotując liście z wodą przez kilkanaście minut) i trochę wypił, potem wypił jeszcze trochę. Ponieważ jego doznania były dość interesujące (w jego odczuciu), ja, on i jeszcze trzy dziewczyny postanowiliśmy na drugi dzień sprobować tego co mu zostało.


randomness