Zabrał użyczony matce samochód, porzucił go po kolizji - z marihuaną i mefedronem w środku

O tym, że mieszanie różnych form działalności przestępczej nie popłaca.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Warszawa W Pigułce

Grafika

Odsłony

925

Bez wiedzy i zgody swojej matki zabrał z domu kluczyki do seata, po czym pojazd ten, stanowiący własność firmy wypożyczającej samochody postanowił użytkować. Kilka godzin później uczestniczył tym samochodem w kolizji drogowej w Kobyłce, po której porzucił auto i oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci podczas czynności na miejscu zdarzenia ujawnili w samochodzie środki odurzające. Kilka dni później 22-latek został zatrzymany. W miejscu, gdzie przebywał kryminalni ujawnili kluczyk do seata oraz blisko 12 gramów marihuany i 16 gramów mefedronu. Dawid B. już usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem nie tylko wartego blisko 70 tys. seata Leona, lecz również rovera o wartości 3 tys. złotych i posiadania środków odurzających.

Kilka dni temu w Kobyłce przy ul. Jana Pawła II doszło do zdarzenia drogowego z udziałem seata leona i mini coopera. Kobieta kierująca mini, podejrzewana o spowodowanie kolizji, zaraz po zdarzeniu została przewieziona do szpitala, kierujący seatem oddalił się natomiast z miejsca zdarzenia. W trakcie wykonywanych na miejscu zdarzenia czynności, policjanci ujawnili w seacie dwie torebki foliowe z białym proszkiem – mefedron w ilości około 2 gramów. Po sprawdzeniu okazało się, że samochód należał do firmy zajmującej się wypożyczaniem pojazdów i został kilka dni wcześniej użyczony mieszkance Kobyłki.

Policjanci dotarli do kobiety, która wypożyczyła samochód. Ta zeznała, że faktycznie użytkowała seata i że ktoś zabrał bez jej wiedzy i zgody kluczyki z mieszkania w którym mieszka, po czym zabrał też z parkingu samochód. Wszystko wskazywało na to, że mógł tego dokonać jej syn. Ten od chwili zdarzenia drogowego ukrywał się i nie odbierał żadnych telefonów. W czynności związane z ustaleniem miejsca pobytu chłopaka włączyli się kryminalni wołomińskiej Komendy. 9 marca w godzinach wieczornych funkcjonariusze namierzyli i zatrzymali w Kobyłce 22-latka. Ten w pierwszej chwili podawał dane starszego brata, jednak już po chwili wskazał prawdziwe dane osobowe.

Policjanci udali się z Dawidem B. do miejsca jego zamieszkania. Tam podczas przeszukania ujawnili nie tylko kluczyk z seata, który uczestniczył w zdarzeniu drogowym, lecz również środki odurzające w postaci 12 gramów marihuany i 16 gramów mefedronu.

22-latek trafił do policyjnej celi zabezpieczone narkotyki do depozytu. Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił im na przedstawienie Dawidowi B. zarzutów nie tylko kradzieży z włamaniem wartego blisko 70 tys. złotych seata Leona, lecz również rovera 214 o wartości 3 tys. złotych z terenu Wołomina. Mężczyzna usłyszał też zarzuty posiadania środków odurzających. Zgodnie z obowiązującymi przepisami może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 8.8 (4 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)


Substancja: właściwie to gałka tyle, że w formie alkoholowej nalewkiKrótka receptura :

6 świeżych, całych gałek, litr spirytusu (85 %), parę łyżek miodu (?)

zetrzeć, ewentualnie rozpuścić miód (?), trzymać razem w słoju pół roku, potrząsać co czas jakiś

następnie zrobiłem nalew na skórkach (bez allebo) z 10 dużych cytryn i pół torebki rodzynek (24h) i zmieszałem z 0.3 -0.4 litra syropu (gorącego) złożonego pierwotnie z 1.5 szklanki cukru, litra wody i soku z tych cytryn.


  • 4-HO-MET
  • Dekstrometorfan
  • Olanzapina
  • Tripraport

Kuchnia, z tyłu lodówka, za oknem pizgawica i szare niebo. W głowie mały burdel, co od dawna jest standardem

...czyli o tym: jak miałem pójść po fajki, ale pokój mi zabronił (a właściwie krzesło).

Zazwyczaj mam w dupie takie tekściki w podpisach, jednak tym razem napiszę otwarcie: ten trip report nie ma na celu gloryfikacji podawania dożylnego tryptamin czy innego ołowiu; pilleater de pigułożerca w żadnym razie nie ma zamiaru namawiać tym wpisem kogokolwiek do podawania dożylnego czegokolwiek.

  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz

Morze, Domek, Kumple, Dobry humor

Morze. Lato. Domek z kumplami. Czego chcieć więcej? Odpowiedź jest oczywista. Jednak przejdźmy do sedna. 5 z 7 osób wzieło MDMA. Przed zażyciem przetestowaliśmy te małe gwiazdeczki testem Marquisa i Mecka, wyszło pozytywnie. Dokładnie o 20:00 zażuciliśmy(dalej bedzie określane jako T). Byłem spokojny ale lekki stresik był. Wszystkich był pierwszy raz. Po jakiś 15 min zacząłem czuć się....dziwnie. Coś jakbym za szybko wstał i miał takie lekkie otumanienie. Wiedziałem że się zaczyna. Znałem te uczucie wcześniej, dopiero potem skojarzyłem je z pseudoefedryną. Miałem podwyższone tentno.

  • GHBhej ho Wielki Otworze !


ot, worze !


ot, sie woże ?


woże sie po miesice


jeszcze wiencej em-ce