REKLAMA
Z zalanej spirytusem odurzającej rośliny sporządził sobie nalewkę

Blisko 54 gramów środków odurzających  zabezpieczyli policjanci z Wydziału d/w  z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wraz z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego opoczyńskiej komendy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi
Komentarz [H]yperreala: 
Fakt sporządzenia z odurzajacej rośliny nalewki jawi się jako szczególnie naganny. W wypadku tak zdemoralizowanych jednostek nasuwa się bowiem pytanie: aby na pewno od użytego do jej preparacji alkoholu odprowadzono na rzecz Skarbu Państwa należny udział?

Odsłony

688

Blisko 54 gramów środków odurzających  zabezpieczyli  policjanci z Wydziału d/w  z Przestępczością Narkotykową  Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wraz z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego opoczyńskiej komendy. W działaniach brał także udział przewodnik z psem służbowym.  Na terenie jednej z posesji policjanci ujawnili  namiot i urządzenia służące do uprawy oraz suszenia konopi. 39-letniemu właścicielowi , który z narkotyku sporządził sobie nawet nalewkę spirytusową, grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności .  Tego samego dnia sieradzcy policjanci u 24-letniego mieszkańca Warty zabezpieczyli 180 gramów marihuany.

31 marca 2015 roku opoczyńscy oraz  łódzcy policjanci przeszukali dom i pomieszczenia gospodarcze na jednej z posesji na terenie Opoczna. Z informacji, jaką posiadali wynikało, że pod wskazanym adresem uprawiane  są konopie indyjskie  i przechowywane są środki odurzające.  Uzyskany wcześniej sygnał został szybko zweryfikowany.  W pomieszczeniu gospodarczym funkcjonariusze odnaleźli szklane naczynie z  suszem roślinnym. Przeszukując inne miejsca odnaleźli i zabezpieczyli susz odurzającej rośliny o wadze 0,750 gramów. Testy potwierdziły, że to marihuana.  Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 54 gramy narkotyku oraz kilkanaście nasion konopi. Poza tym policjanci ujawnili sprzęt służący do uprawy m.in. namioty, lampy, nawozy urządzenia elektryczne. Zabezpieczono także 4 tysiące złotych.  Policjanci zatrzymali 39-letniego właściciela. Z zalanej spirytusem odurzającej rośliny sporządził sobie „nalewkę”. Został osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyźnie grozi nawet do 15 lat więzienia.

Tego samego dnia, 31 marca 2015r w godzinach rannych ,policjanci Wydziału Kryminalnego sieradzkiej komendy zatrzymali w miejscu pracy 24 – letniego mieszkańca Warty. Razem z nim pojechali do jego domu. Tam w czasie przeszukania znaleziono torbę foliową a w niej ponad 190 gramów marihuany. Młody człowiek w rozmowie z policjantami dość szybko przyznał się do posiadania narkotyku. Jak stwierdził, najpierw dokształcił się teoretycznie w zakresie uprawy. Następnie w grudniu zeszłego roku kupił nasiona, które zasadził w domu,  dbając o wzrost roślin. Kilka dni przed zatrzymaniem plantację zlikwidował, a susz trzymał w swoim pokoju, jak twierdził na własny użytek. Noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszy zarzut uprawy i posiadania znacznej ilości środka odurzającego za co mu grozi do 10 lat pozbawienia wolności. 

Oceń treść:

Average: 1 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Ayahuasca

Dawka i substancja: 3-4 gramy ruty stepowej + 8-9 gramów mimozy hostilis
  • Szałwia Wieszcza

Użytkownik - .Kamil.

Wiek - 27 lat

nazwa substancji - Salvia divinorum

poziom doświadczenia - Salvia po raz drugi w życiu, generalnie raczej doświadczony z marihuana, N2O, lsd i grzybami.

dawka, metoda zażycia - palenie, 2 machy 5-krotnego ekstraktu

"set & setting" - mieszkanie, wieczór, łącznie 4 osoby, w tym ja sam. Spokojnie, cichutko, idealne otoczenie.

  • Dekstrometorfan

Nazwa substancji : Bromowodorek Dekstrometorfanu (DXM), dawka ok. 450 mg (półtora butalki Acodin'u 300) doustnie ;-).

Set&setting: własne mieszkanie, bez osob towarzyszących, stan ducha spokojny, pozytywnie

nastawiony.

Poziom doświadczenia: Alkohol na początku od impry do impry, pozniej średnio 5x/tydzień

przez rok (tak, uzależnia ;-)) MJ ok. 10 razy w życiu. Czyli doświadczenie zerowe w sferze

dragów (grzeczny chłopiec ? ;-)). Pierwszy raz coś "psycho".

Wiek i waga: 18 lat :) 60 kg

Doświadczenie: Alkohol, Nikotyna, MJ, teina, DXM, tatarak.

Substancja: 375mg DXM ,czyli 25 tabletek Acodinu

Set&Setting: Nastrój średni, lekki ból głowy, lekkie podekscytowanie zwiększoną dawką DXM, pełny żołądek. Chęć na coś ciekawego. Zima,południe.

randomness