REKLAMA
Z narkotykami przyszedł na dozór. Na sumieniu ma o wiele więcej!

Policjanci Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali mieszkańca Legnicy, gdy stawił się na komendzie w ramach dozoru policyjnego w związku z wcześniejszą sprawą karną. Ale to nie wszystko!

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

bolkow.naszemiasto.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

418

Policjanci Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego KMP w Legnicy zatrzymali mieszkańca Legnicy, gdy stawił się na komendzie w ramach dozoru policyjnego w związku z wcześniejszą sprawą karną. Ale to nie wszystko!

Do Komendy Miejskiej Policji w Legnicy stawił się na dozór policyjny 30-letni mieszkaniec Legnicy. – To jego środek zapobiegawczy za podejrzenie popełnienia przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu - powiedziała nam Jagoda Ekiert z legnickiej policji. - W trakcie podpisywania dozoru, okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany celem doprowadzenia do zakładu karnego i odbycia w nim kary 6 miesięcy i 15 dni pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa narkotykowe.

Jednak nie był to koniec kłopotów 30-latka. - W trakcie sprawdzania odzieży dozorowanego mężczyzny, policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Mieszkaniec Legnicy miał przy sobie metamfetaminę - dodaje policjantka. - Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Legniczanin po przedstawieniu zarzutu za posiadanie narkotyków zostanie przetransportowany do zakładu karnego.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

ZX
Jaki z tego wniosek? Idąc na policję, wciągnij wszystko co masz, albo daj na przechowanie ziomkowi.