REKLAMA

Wytropili Leona

Polecany odnośnik: hyperre.al/Zqo
Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wrocławska

Odsłony

2285

To efekt naszej współpracy "mówią policjanci. I rzeczywiście, coraz częściej pojawiają się informacje o tym, że zatrzymano kogoś, kto do dyskoteki próbował wnieść narkotyki.

Być może jest to efekt umowy szefostwa tego lokalu z miastem i policją. Właściciele lokalu zobowiązali się bowiem zwiększyć bezpieczeństwo. Zgodnie z umową lepsze jest oświetlenie w okolicach Protektora, są patrole na zewnątrz, m.in. na parkingu.

"Protektor oraz inne lokale to miejsca, gdzie pewne osoby próbują wnieść narkotyki. Ochroniarze mają obowiązek sprawdzać wchodzących. Ostatnie zdarzenia, kiedy zatrzymano osoby, które chciały je wnieść, są efektem naszych coraz częstszych akcji "powiedział nam Grzegorz Płatek, szef prewencji w głogowskiej policji.
"Uważam, że te przypadki, gdy zatrzymujemy dilerów, nie są częste" dodał. "Przecież do tej dyskoteki przychodzi kilka tysięcy osób. Zaledwie kilka przypadków to nie jest dużo."

Policja prowadzi wspólne działania z ochroną dyskoteki. Często bierze w nich także udział specjalnie wyszkolony pies.

Grzegorz Płatek, szef prewencji Powiatowej Komendy Policji w Głogowie, szczególnie przypatruje się funkcjonowaniu dyskoteki.

Oceń treść:

0
Brak głosów
randomness