Wyniuchali i wezwali do dobrowolnego wydania środków narkotycznych.

Jastrzębianin zaprzeczył, mundurowi nie dali się zwieść.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KMP w Jastrzębiu Zdroju
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

325

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę, który nie przyznawał się, że ma jakiekolwiek środki zabronione przy sobie. W trakcie kontroli osobistej upuścił "skręta", wtedy już nie zaprzeczał, teraz o losie zatrzymanego zdecyduje sąd.

W piątek policjanci wydział kryminalnego około godziny 15.50 na osiedlu 1000-lecia wylegitymowali mężczyznę, który wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że nie jest poszukiwany, jednakże policjanci w trakcie wykonywania czynności wyczuli wyraźną woń marihuany. W związku, z czym stróże prawa wezwali mężczyznę do dobrowolnego wydania środków narkotycznych. Jastrzębianin zaprzeczył, mundurowi nie dali się zwieść. W trakcie kontroli osobistej 33-latek upuścił tak zwanego "skręta". Zatrzymany przyznał się, że marihuana jest jego własnością. Mężczyzna został zatrzymany, celem wykonania dalszych czynności. Zabezpieczone środki to 0,42 grama marihuany.

Tego samego dnia, na ulicy Kurpiowskiej, po godzinie 20.00 zatrzymano mieszkańca Jastrzębia-Zdroju, który miał przy sobie środki narkotyczne. Po przebadaniu okazało się, że jest to 19,3 grama marihuany oraz 7 szt. tabletek MDMA.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
 • Anadenathera peregrina • Substancja: yopo (Anadenathera peregrina)

 • Doświadczenie: mj, hasz, gałka muszkatołowa

 • S&S: w domu, z kumplem, wciągam tylko ja, całkiem pozytywny nastrój, ciekawość działania tryptamin, nastawienie na pozytywne przeżycia

 • Kwetiapina
 • Pierwszy raz

Set: Jestem podjarany. Będzie to pierwsze zażycie substancji psychoaktywnej od około 2 miesięcy oraz pierwszy raz z antyspychotykiem (przynajmniej świadomy). Czuję też lekki niepokój. Jestem na czczo i niedawno wstałem. Setting: Po połknięciu tabletek wyjdę z domu na miasto.

Substancja: Ketrel - kwetiapiny fumaran, w dawce 125 mg = 2,083mg/kg.

 

Set: Jestem podjarany. Będzie to pierwsze zażycie substancji psychoaktywnej od około 2 miesięcy oraz pierwszy raz z antyspychotykiem (przynajmniej świadomy). Czuję też lekki niepokój. Jestem na czczo i niedawno wstałem.

 

Setting: Po połknięciu tabletek wyjdę z domu na miasto.

 

 • Dekstrometorfan
 • Pierwszy raz

Był to pierwszy raz w moim życiu, kiedy wzięłam jakikolwiek środek psychodeliczny. Nie nastawiałam się na odloty w kosmos, bardziej spodziewałam się rozluźnienia i lekkiego upośledzenia odczuwania ciężkości. Jednak to, co potem przeżyłam przerosło moje oczekiwania.

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, iż zauważyłam, że dekstro działa na mnie inaczej, niż na ludzi dookoła mnie. Nigdy z powodu zażycia nie miałam mdłości, swędzenia, czy bólów głowy. Faza za każdym razem po prostu powoli nadchodzi i odchodzi równo z czasem położenia się do łóżka.
Zacznijmy.

...
Połykanie tabletek od zawsze mnie przerażało. Nie wiem w sumie dlaczego. Po prostu trudno jest mi je przełykać.

 • MDMA
 • MDMA (Ecstasy)
 • Pozytywne przeżycie

Po obiedzie świątecznym. Nastawienie dobre. Lekki stres, jak zawsze. Pusty dom.

MDMA drugi raz (3/4 tabletki. Niestety nie wiem jaka dawka)

Pierwszy raz brałem 2 tygodnie temu 1/4 tabletki. Taka dawka żeby zobaczyć, czy nie jestem uczulony. Wtedy faza była bardzo leciutka, lekko mnie wtedy zaćmiło. Patrzyłem się na monitor przez 30 minut i tyle.

 

 

 

 T 18:20 rozmieszalem pół tabletki w soku z czarnej porzeczki hortex, wypiłem w 5 min. Oglądam yt, jestem sam w domu, rodzice pojechali do znajomych.

 

T+30min 18:50 czuje, jakby coś powoli miało wchodzić:

-lekkie oszołomienie