Wspólnie hejtowali dopalacze. Zobaczcie nowy klip zespołu Roan [WIDEO]

Bydgoszcz promuje hejty.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Eska Bydgoszcz
Maciej Fedorowicz
Komentarz [H]yperreala: 
Ile daliście radę wytrzymać?

Odsłony

146

Zaprosili młodzież na koncert do Miejskiego Centrum Kultury, by wspólnie powiedzieć „nie” dopalaczom. Zespół Roan zaprezentował też swój nowy teledysk.

Klip do piosenki "Naturalna moc" grupa przygotowała wraz z Bydgoszczą specjalnie w ramach akcji "Hejtujemy dopalacze".

- Jeżeli w waszym życiu przydarzy się coś złego, pamiętajcie, że macie przyjaciół, na których możecie liczyć i zawsze może zapalić się światło – apelował podczas koncertu Zbyszek Man, lider zespołu Roan.

Pomysł był prosty – stworzyć sugestywny i oddziałujący na wyobraźnię film, który uzmysłowi młodym, jak niebezpieczne są dopalacze. Zespół zwrócił się do władz Bydgoszczy i natychmiast uzyskał wsparcie. Tak powstał teledysk, w którym obserwujemy dwójkę młodych ludzi zmagających się z niebezpieczeństwami współczesnego świata. Są też doskonale znane bydgoszczanom miejsca. Wszystko przedstawione w dynamiczny i estetyczny sposób.

- Cieszymy się z tego teledysku. Jest to dodatkowa forma dotarcia do młodzieży, gdyż będzie on prezentowany w internecie i telewizji. Będzie okazja dotarcia do szerszej grupy młodzieży, a teledysk jest na tyle poruszający emocje, że liczymy na to, że dotrze do dużej grupy młodych ludzi – mówi zastępca prezydenta miasta Bydgoszczy Iwona Waszkiewicz

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

|Nazwa substancji|- Benzydamina
  • Powój hawajski
  • Powoje

Set & Setting - pokój kumpla, ogród, piwnica do zgromadzeń towarzysko-narkotycznych, mój balkon, mój pokój. Pogoda - słoneczny dzień, ciepła noc. Nastawienie - znakomite, w końcu to początek 6 miesięcznych wakacji.

Substancja: LSA - 10g Morning Glory dopalane ociupinką trawy, Smart Shivą i Konkretem (tak wiem, dla co poniektórych z was to profanacja, ale to mój trip, nie wasz)

Wiek: 19 lat.

  • Inne
  • Pozytywne przeżycie

Kiepski Set i genialny Setting - szczegóły w raporcie.

T+00
Będąc u mnie w domu zażywam narkotyk. W przeciwieństwie do swojego NBOMOWE'go brata wydaje się on nie paraliżować języka. A może tylko nie zwróciłem na to uwagi?

Wraz z trzema osobami opuszczamy mój dom, każdy w innym stanie świadomości.
D. - pod wpływem marihuany i nieznacznej dawki alkoholu
W. - pod wpływem gamma-butyrolaktonu
B. - pod wpływem 6-APB

randomness