Wracali z Holandii z narkotykami

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli w wyniku przeprowadzonych czynności operacyjnych zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kryminalni wiedzieli, że obaj wracają z Holandii, na terenie kraju wsiedli do pociągu, który jechał ze Świnoujścia.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KRP IV – Bemowo, Wola
kom. Marta Sulowska/is
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

154

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli w wyniku przeprowadzonych czynności operacyjnych zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kryminalni wiedzieli, że obaj wracają z Holandii, na terenie kraju wsiedli do pociągu, który jechał ze Świnoujścia. Do zatrzymania doszło na Dworcu Zachodnim. Policjanci ujawnili jeszcze narkotyki i pieniądze w mieszkaniu jednego z nich. Obaj już usłyszeli zarzuty karne.

Policjanci z wydziału kryminalnego wolskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku ustaleń operacyjnych wiedzieli, że mężczyźni będący w ich zainteresowaniu będą wracać z Holandii z narkotykami. Z ich ustaleń operacyjnych wynikało, że na terenie kraju będą wracać do Warszawy pociągiem jadącym ze Świnoujścia. Zaplanowali działania i przystąpili do realizacji. Na Dworcu Zachodnim doszło do zatrzymania, kiedy mężczyźni wysiedli z pociągu. Obaj w wieku 24 i 28 lat byli zaskoczeni sytuacją. Od razu kategorycznie zaprzeczali, że przy sobie nic nie mają zabronionego. U jednego z nich w torbie podróżnej policjanci ujawnili niemalże 30 gramów marihuany, natomiast u drugiego ponad 40 gramów tego samego narkotyku, ponad 10 gramów haszyszu oraz tysiąc euro. Mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do komendy.

W trakcie dalszych czynności jeden z mężczyzn w wieku 28 lat był agresywny i odepchnął policjanta, próbował wyrwać mu telefon komórkowy, który został zabezpieczony w sprawie. W trakcie przeszukania mieszkania jednego z nich kryminalni ujawnili w plecaku szklany słoik z marihuaną, haszysz, mefedron, amfetaminę i tabletki ecstasy. Policjanci zabezpieczyli również środki pieniężne w kwocie ponad pięću tysięcy złotych.

Śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu skrupulatnie przeprowadzili czynności procesowe. Mężczyźni byli wcześniej notowani za różne przestępstwa. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzuty, 24 latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków za co może grozić kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności, natomiast drugi z mężczyzn odpowie za posiadanie środków odurzających i naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Grozi za to kara do trzech lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 6.7 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Lekkie podniecenie pierwszego spotkania z DXM, pogoda deszczowa, nikomu się nie chce ruszyć na ulice, zażycie pod pretekstem poprawy nastroju; zrobienia czegoś nowego. Sam w domu, ledwo co zainstalowany NeedForSpeedUnderground.

Miejsce akcji całego raportu: Dom + park

  • MDMA (Ecstasy)

Nazwa substancji: piguły


Poziom doświadczenia: MJ w duuużych ilościach, piguły w bardzo małych (ost. razem ponad rokod opisywanego zdarzenia), alk


Dawka: 2 szt. w odstępach chyba godzinnych, zakrapiana alkiem


"set&setting": sylwester z moją dziewczyną i gronem znajomych... czyli zapowiadało sięnieźle...

Zaczęło się tak że kiedyś rozmawiając z dziewczyną nt. imprez, dragów itp umówiliśmy się że


  • Pierwszy raz
  • Tramadol

Siedzę w mieszkaniu mojej umierającej, otępiałej prababci. I tak ok 5-6 dni w tygodniu. Mam strasznego doła psychicznego.

 

21.40 – pierwsze łyki wody z 200 mg tramadolu. Jestem strasznie podekscytowana, i czekam na pierwsze efekty. Za parę minut wezmę kolejne łyki. Smak wody z kroplami jest niezbyt przyjemny, ale zaraz zagryzę go domowymi pierogami z kapustą i grzybami

21.55 – 2/3 wypite, odczekam jeszcze parę minut przed następną dawką, aby zapobiec ewentualnym mdłościom.

22.01 – Nie jestem pewna czy to to, ale jakoś mi tak lżej..

  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie pozytywne, brak żadnego napięcia ani też podniecenia, nie robię tego po raz pierwszy i raczej wiem, czego się spodziewać. Generalnie wszystko zaplanowane z nudów i chęci przeżycia czegoś niezwykłego. Noc, pusto w domu, żadnych obowiązków ani problemów.

Postanowiłem opisać niedawne przeżycie żeby podzielić się z użytkownikami neurogroove i hyperreala kolejnym polskim opisem plateau sigma. Wielu ma o tym stanie fałszywe wyobrażenie i wielu kojarzy je z nieprzyjemnymi odczuciami, co według mnie nie jest do końca prawdą. Sigma plateau nie zawsze oznacza Nagniota na Jasnej Górze. Tak czy owak, dekstrometorfan jest bardzo silną substancją...