Wracali z Holandii z narkotykami

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli w wyniku przeprowadzonych czynności operacyjnych zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kryminalni wiedzieli, że obaj wracają z Holandii, na terenie kraju wsiedli do pociągu, który jechał ze Świnoujścia.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KRP IV – Bemowo, Wola
kom. Marta Sulowska/is
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

105

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli w wyniku przeprowadzonych czynności operacyjnych zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kryminalni wiedzieli, że obaj wracają z Holandii, na terenie kraju wsiedli do pociągu, który jechał ze Świnoujścia. Do zatrzymania doszło na Dworcu Zachodnim. Policjanci ujawnili jeszcze narkotyki i pieniądze w mieszkaniu jednego z nich. Obaj już usłyszeli zarzuty karne.

Policjanci z wydziału kryminalnego wolskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku ustaleń operacyjnych wiedzieli, że mężczyźni będący w ich zainteresowaniu będą wracać z Holandii z narkotykami. Z ich ustaleń operacyjnych wynikało, że na terenie kraju będą wracać do Warszawy pociągiem jadącym ze Świnoujścia. Zaplanowali działania i przystąpili do realizacji. Na Dworcu Zachodnim doszło do zatrzymania, kiedy mężczyźni wysiedli z pociągu. Obaj w wieku 24 i 28 lat byli zaskoczeni sytuacją. Od razu kategorycznie zaprzeczali, że przy sobie nic nie mają zabronionego. U jednego z nich w torbie podróżnej policjanci ujawnili niemalże 30 gramów marihuany, natomiast u drugiego ponad 40 gramów tego samego narkotyku, ponad 10 gramów haszyszu oraz tysiąc euro. Mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do komendy.

W trakcie dalszych czynności jeden z mężczyzn w wieku 28 lat był agresywny i odepchnął policjanta, próbował wyrwać mu telefon komórkowy, który został zabezpieczony w sprawie. W trakcie przeszukania mieszkania jednego z nich kryminalni ujawnili w plecaku szklany słoik z marihuaną, haszysz, mefedron, amfetaminę i tabletki ecstasy. Policjanci zabezpieczyli również środki pieniężne w kwocie ponad pięću tysięcy złotych.

Śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu skrupulatnie przeprowadzili czynności procesowe. Mężczyźni byli wcześniej notowani za różne przestępstwa. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzuty, 24 latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków za co może grozić kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności, natomiast drugi z mężczyzn odpowie za posiadanie środków odurzających i naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Grozi za to kara do trzech lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 5.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Pozytywny, przyjemny i ciepły nastrój, chęć doznania słynnych faz na benzydaminie, ciepły dzień w szkole (technikum) na przedmiotach zawodowych (komputery) + godzinie wychowawczej.

 

Wstęp, a zarazem lekkie rozwinięcie:

Poniedziałkowy ranek… Wstałem około godziny 8: 00, wykąpałem się, umyłem ząbki, ubrałem i ruszyłem na autobus.

Na autobus mam około 5minut spokojnego chodu, więc rzuciłem na głowę już myśl – Czy będzie zajebiście, czy tak jak opisywał każdy?

Jestem w autobusie, jadę…

 Dojechałem na krzyżówkę gdzie była apteka i obok jeszcze mieszkanie mojej babci. Stwierdziłem, że pójdę do babci, zjem coś, bo byłem głodny i ruszę do apteki.

  • Kodeina

O sobie: 180 cm wzrostu, 80 kg wagi, 19 wiosen radzenia sobie z tym

światem(idzie nawet dobrze), hobby: psychodeliczne ucieczki od

rzeczywistości poprzez muzyke, ksiązki i substancje "pomocnicze".

Substancja: Tabletki czystej substancji "Codeine" do których mam

nieograniczony dostęp jako że pracuje w laboratorium medycznym poza

granicami naszego kraju.

  • Metoksetamina
  • Retrospekcja

dobre nastawienie, samotny, acz przyjemny wieczór.

Samotna, przedświąteczna dysocjacja w akademickim pokoju – współlokatorka pojechała do domu, ja kolejny raz robię sobie prezent w postaci wewnętrznej podróży. Może to niedobrze…
Mój pierwszy raport opisywał pierwszą porządną podróż, jaką odbyłam na tej substancji. Napisałam go jakieś 2 miesiące temu. Od tej pory, zażyłam substancję jakieś dziesięć razy. Może przesadzam, tym bardziej, że już jestem umówiona na kolejną sesję z MXE – tym razem z najlepszą kumpelą.

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie dobre, ranek, dom

DXM TRIP REPORT 14.05.2019r.

Wtorek. Wstałem o 8:30 z klarownym zamiarem przyjęcia 300mg dxm. Zaplanowałem to przedsięwzięcie na 10:00 i oczywiście nic nie zjadłem, aby efekt był jak najlepszy. Spodziewam się spotęgowanych doznań jakie były na 150mg + czegoś nowego.

10:00
Przyjąłem 300mg dxm i czekam na efekty.

10:30
Na razie nic nie czuję.

randomness