Wpadł z narkotykami, bo ktoś oznaczył go na mapie zagrożeń

Informacja o tym, że ktoś przed jednym z bloków w centrum Grodkowa może brać narkotyki, pojawiła się na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Nowa Trybuna Opolska
Sławomir Draguła
Komentarz [H]yperreala: 
Jakby życie było dotąd nie dość skomplikowane...

Odsłony

1087

Grodkowscy policjanci zatrzymali 29-latka, przy którym znaleźli blisko 200 gramów narkotyków. Teraz grozi mu do trzech lat więzienia.

- Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, a sąd na wniosek prokuratora aresztował go na dwa miesiące - mówi komisarz Hubert Adamek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Informacja o tym, że ktoś przed jednym z bloków w centrum Grodkowa może brać narkotyki, pojawiła się na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci podczas weryfikacji tego zgłoszenia ustalili, że związek z tą sprawą może mieć 29-letni mieszkaniec miasta. Mundurowi, którzy weszli do jego mieszkania, wyczuli woń marihuany. W jednym z pokoi na stoliku leżał foliowy worek z białym proszkiem.

Po zbadaniu narkotesterem okazało się, że w worku było blisko 100 gram amfetaminy. Poza tym policjanci znaleźli w mieszaniu ponad 80 gram marihuany oraz elektroniczną wagę. Susz ukryty był w pudełku imitującym książkę. 29-latek został zatrzymany.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa została uruchomiona pod koniec września. To interaktywne narzędzie, dzięki któremu mieszkańcy mogą informować policjantów o przypadkach łamania prawa oraz sprawdzić, które miejsca Opolszczyzny, ale i całego kraju, są mniej bezpieczne.

Wejść na nią można m.in. przez stronę internetową Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Tam za pomocą aplikacji można informować policjantów o zauważonych przez siebie zagrożeniach i przypadkach łamania prawa. Program ma zapisanych 25 kategorii, które możemy zaznaczyć na mapie.

Uwaga! Mapa nie zastępuje telefonów alarmowych. - W pilnych sprawach wymagających interwencji wciąż dzwonimy na numery 997 lub 112 - mówi Hubert Adamek.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • 4mmc
 • Klonazepam
 • Kokaina
 • Marihuana
 • MDMA
 • Miks
 • N2O (gaz rozweselający)

Techno domówka na 150 osób Planowo miałem bawić się z MDMA jednak na wszelki wypadek gdyby działanie się skończyło a impreza trwała w najlepsze wziąłem ze sobą 180mg kokainy. Nastawienie pozytywne, cieszyłem się na potężną imprezę w nowym gronie i przy dobrej muzyce.

Start godzina ok. 20:00

 • 4-HO-MET

Wiek i waga : 17, ~60kg

Doświadczenie : kofeina, alkohol, THC, gałka, DXM, powój, 4-HO-MET, Salvia divinorum, różne zioła etnobotaniczne, które bez sensu wymieniać ;)

S&s : piątek, swój pokój, łóżko, noc, reszta domowników śpi w najlepsze, nastawienie - bez obaw, wyzbyłem się podczas pierwszego razu

Dawkowanie : ~25mg

TR powstał z myślą o użytkownikach utrzymujących, że ta trypt to zabawkowe kolorki, bez wpływu na psychikę :P

 • 1P-LSD
 • Marihuana
 • Tripraport

 
 

 • Etanol (alkohol)
 • LSD-25
 • Marihuana
 • Pierwszy raz

Pozytywne nastawienie do nowej substancji, wycieczka do lasów z dwoma kumplami - jednym dobrze obeznanym - B i jednym nowicjuszem próbującym po raz pierwszy tak jak ja - W. Większość podróży w otoczeniu natury, wiosna, maj, przez cały czas lekko padał deszcz. Spontaniczna, niezaplanowana podróż.

Należałoby zacząć opis od tego, że raport pisany jest po upływie około 2,5 roku od podróży. Niestety część rzeczy już zapomniałem a same odczucia też nie są "na świeżo", ale zdecydowałem się na spisanie tego co mi wciąż pamiętam zanim wszystko wywietrzeje mi z głowy. Zdaję sobie sprawę, że TR jest trochę przydługawy, ale początkowo pisałem go raczej dla siebie i osób uczestniczących w tripie po prostu na pamiątkę. Opisywaną podróż uważam za swoje pierwsze psychodeliczne doświadczenie z prawdziwego zdarzenia.