Wpadł z narkotykami, bo ktoś oznaczył go na mapie zagrożeń

Informacja o tym, że ktoś przed jednym z bloków w centrum Grodkowa może brać narkotyki, pojawiła się na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Nowa Trybuna Opolska
Sławomir Draguła
Komentarz [H]yperreala: 
Jakby życie było dotąd nie dość skomplikowane...

Odsłony

1106

Grodkowscy policjanci zatrzymali 29-latka, przy którym znaleźli blisko 200 gramów narkotyków. Teraz grozi mu do trzech lat więzienia.

- Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, a sąd na wniosek prokuratora aresztował go na dwa miesiące - mówi komisarz Hubert Adamek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Informacja o tym, że ktoś przed jednym z bloków w centrum Grodkowa może brać narkotyki, pojawiła się na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci podczas weryfikacji tego zgłoszenia ustalili, że związek z tą sprawą może mieć 29-letni mieszkaniec miasta. Mundurowi, którzy weszli do jego mieszkania, wyczuli woń marihuany. W jednym z pokoi na stoliku leżał foliowy worek z białym proszkiem.

Po zbadaniu narkotesterem okazało się, że w worku było blisko 100 gram amfetaminy. Poza tym policjanci znaleźli w mieszaniu ponad 80 gram marihuany oraz elektroniczną wagę. Susz ukryty był w pudełku imitującym książkę. 29-latek został zatrzymany.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa została uruchomiona pod koniec września. To interaktywne narzędzie, dzięki któremu mieszkańcy mogą informować policjantów o przypadkach łamania prawa oraz sprawdzić, które miejsca Opolszczyzny, ale i całego kraju, są mniej bezpieczne.

Wejść na nią można m.in. przez stronę internetową Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Tam za pomocą aplikacji można informować policjantów o zauważonych przez siebie zagrożeniach i przypadkach łamania prawa. Program ma zapisanych 25 kategorii, które możemy zaznaczyć na mapie.

Uwaga! Mapa nie zastępuje telefonów alarmowych. - W pilnych sprawach wymagających interwencji wciąż dzwonimy na numery 997 lub 112 - mówi Hubert Adamek.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Ciemny pokój, grudniowa noc, ambient z głośników.

 

  • Grzyby halucynogenne

Doswiadczenie: W roznych specyfikach rozne, nie bede generalizowal :) W psychodelikach nieduze. (nie liczac thc)

  • Grzyby Psylocybinowe
  • Pozytywne przeżycie

Wypoczęci, wolne, weekend na Podlasiu. Doświadczenie w przyrodzie, z dala od cywilizacji, z dala od ludzi.

 

Śniło mi się grzybobranie.