REKLAMA
Wpadł z narkotykami, bo ktoś oznaczył go na mapie zagrożeń

Informacja o tym, że ktoś przed jednym z bloków w centrum Grodkowa może brać narkotyki, pojawiła się na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Nowa Trybuna Opolska
Sławomir Draguła
Komentarz [H]yperreala: 
Jakby życie było dotąd nie dość skomplikowane...

Odsłony

1076

Grodkowscy policjanci zatrzymali 29-latka, przy którym znaleźli blisko 200 gramów narkotyków. Teraz grozi mu do trzech lat więzienia.

- Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, a sąd na wniosek prokuratora aresztował go na dwa miesiące - mówi komisarz Hubert Adamek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Informacja o tym, że ktoś przed jednym z bloków w centrum Grodkowa może brać narkotyki, pojawiła się na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci podczas weryfikacji tego zgłoszenia ustalili, że związek z tą sprawą może mieć 29-letni mieszkaniec miasta. Mundurowi, którzy weszli do jego mieszkania, wyczuli woń marihuany. W jednym z pokoi na stoliku leżał foliowy worek z białym proszkiem.

Po zbadaniu narkotesterem okazało się, że w worku było blisko 100 gram amfetaminy. Poza tym policjanci znaleźli w mieszaniu ponad 80 gram marihuany oraz elektroniczną wagę. Susz ukryty był w pudełku imitującym książkę. 29-latek został zatrzymany.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa została uruchomiona pod koniec września. To interaktywne narzędzie, dzięki któremu mieszkańcy mogą informować policjantów o przypadkach łamania prawa oraz sprawdzić, które miejsca Opolszczyzny, ale i całego kraju, są mniej bezpieczne.

Wejść na nią można m.in. przez stronę internetową Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Tam za pomocą aplikacji można informować policjantów o zauważonych przez siebie zagrożeniach i przypadkach łamania prawa. Program ma zapisanych 25 kategorii, które możemy zaznaczyć na mapie.

Uwaga! Mapa nie zastępuje telefonów alarmowych. - W pilnych sprawach wymagających interwencji wciąż dzwonimy na numery 997 lub 112 - mówi Hubert Adamek.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

Nastawienie pozytywne, wieczorne zamulanie przy komputerze.

Witam, pierwszy raporcik więc trochę wyrozumiałości jeśli można prosić ;).

Trochę chory więc było trzeba wybrać się do apteki, zafundowałem sobie paczkę boxagrippalu ( nie wiem czy w Polsce jest dostępny ). Jedna sztuka zawiera 200 mg ibuprofenu i 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny. 

21:30 - Biorę 10 tabsów i popijam mocną kawką.

Siedzę, skroluje facebooka, na słuchawkach grają rapsy i kończę palić fajkę. 

22:30 - No coś tam niby się dzieję lekkie pobudzenie, serducho zaczęło szybciej pikać pozatym nic ciekawego.

  • Mefedron

S&S: ja i R, noc po przeprowadzce do pierwszego wspólnego mieszkania, co samo w sobie jest już bardzo euforycznym doświadczeniem.

Wiek: 19

Dawka: 1g mefedronu na pół

Doświadczenie: MJ, amfetamina, kodeina, efedryna, dxm, bieluń, benzydamina, haszysz

  • 4-HO-MET
  • Przeżycie mistyczne

Od 5 lat palę MJ, zacząłem szukać czegoś nowego nie żeby się naćpać, ale czegoś co poszerzy moją świadomość. Trafiłem na proszki, po mocnym struciu metaamfetaminą po pół roku zabawy z tym, wiedziałem że to bez sensu i że takie substancje niszczą. Dalej nie znalazłem substancji która pozwoli mi zobaczyć więcej, tak trafiłem na psychodeliki i zacząłem od 4-ho-met. Miejsca : Pub do momentu wejścia, starówka w moim mieście, dom. Samotna podróż. Refleksyjnie.

Po tym co napisałem w Set&Setting,  czułem że psychodeliki dadzą mi to czego szukam. Coś co pozwoli mi zobaczyć i zrozumieć więcej.

21 : 00

27 mg 4 ho met ląduje w chusteczce, połykam i wychodzę z domu pokazać się u koleżanki na urodzinach.

21 : 30

  • 25D-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

miasto -> mój dom -> miasto

Zanim przejdę do trip raportu chcę odpowiedzieć na kilka pytań zadanych mi przez różne osoby.

randomness