REKLAMA
Władze USA chcą przejąć aktywa El Chapo

Joaquin Guzman jest winny rządowi Stanów Zjednoczonych ponad 12 miliardów dolarów – powiedział prokurator federalny.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Najwyższy Czas!
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

297

Joaquin Guzman jest winny rządowi Stanów Zjednoczonych ponad 12 miliardów dolarów – powiedział prokurator federalny. W USA toczy się proces słynnego barona narkotykowego „El Chapo”.

Meksykański przywódca kartelu narkotykowego Sinaloa był ścigany od 2006 roku. W Meksyku został aresztowany trzy razy, ale dwukrotnie udało mu się uciec z więzienia. Dopiero w 2017 roku doszło do jego ekstradycji do USA.

Amerykańscy prokuratorzy udowodnili mu przemycanie do USA kokainy, heroiny, metaamfetaminy i marihuany przez ponad 20 lat oraz zdobycie pozycji w Meksyku za sprawą morderstw i wojen z innymi kartelami.

W sumie ława przysięgłych uznała go za winnego wszystkich dziesięciu zarzucanych mu czynów. Wyrok zostanie ogłoszony 17 lipca.

Sprawa nie będzie tylko dotyczyć odsiadki, ale i majątku słynnego barona „El Chapo”. Jak ujawnia „New York Post”, rząd USA zamierza skonfiskować cały majątek wyceniany na 12,6 mld dolarów.

Faktyczny majątek „El Chapo” jest zapewne o wiele większy, ale nie udowodniono mu posiadania gotówki. Konfiskacie mają zatem podlegać jego aktywa, a w tym m.in. prywatne samoloty czy prywatne zoo, na terenie którego jeździ pociąg.

By do tego doszło, rząd Stanów Zjednoczonych musi udowodnić, że wskazanego majątku „El Chapo” dorobił się na handlu narkotykami, które przerzucał do USA. Wydaje się to tylko formalnością.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Grzyby halucynogenne

Poddenerwowanie, niepewność co do chęci na tripa,strach,złe nastawienie psychiczne, złe przeczucia.

Był grudzień 2015, wieczór.. śnieg. Było zimno na zewnątrz. Siedziałam z chłopakiem *Tomkiem i naszym kumplem *Przemkiem w mieszkaniu tego pierwszego i kosztowaliśmy sobie właśnie oparów ganji z bongo, gdy nagle jeden z nich dostał sms-a. Koleś proponował nam ususzone grzybki . Byliśmy już dosyć mocno ujarani,ale postanowiliśmy pojechać po nazwijmy to..temat. Gdy już byliśmy spowrotem odliczylismy sobie po okolo 50 (oni po trochę więcej z racji tego ,ze ja jestem drobna i podatna,a oni..faceci) .

  • Bad trip
  • Marihuana

Bardzo dobry set & settings: sam na stancji, zaliczona sesja letnia, piwo i szama w lodówce. Znakomity humor i wielka ochota na bombę.

To mój drugi w życiu bad trip z MJ, chociaż wydawało mi sie, że jest to niemożliwe w warunkach w jakich zapodałem inhalację. W skrócie - nie lubię palić w towarzystwie, bo właśnie w taki sposób doznałem naprawdę nieprzyjemnego bad tripa i od tamtej pory wolę robić to gdy jestem sam. Kiedy jestem sam faza jest znakomita, bądź po prostu łapie mnie zwykła zamułka. Tym razem było inaczej...

  • 4-HO-MET
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Moklobemid

Zażyta substancja: ~16mg 4-ho-met + 150mg moklobemidu (+ mieszanka ziołowa)

Experience: (20 lat) LSD-25; bromo-dragonfly; 2c-b; MDxx; DXM; Szałwia wieszcza; MJ; BZP; amfetamina

S&S: obozowisko w lasku nieopodal granic Torunia; Ja, Astaroth oraz Kogo.

17.20 - Intoksykacja: Ja z Astaroth zażywamy tryptamine oralnie, Kogo postanowił ją powąchać. 30 min wcześniej każdy z nas zażył po 150 moklobemidu. Smak tryptaminy trampkowo-gorzki. Ciężko to było w jamie ustnej przytrzymać ale chwilę się udało.

  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa

idealne!

Trip raport ma bardziej charakter edukacyjny, zgadza się ćpaczki, uczcie się na czyjejś głupocie a nie na swojej wątrobie!

randomness