REKLAMA
Więzienie za jointa?

Od 15 dni siedzą w rumuńskim zakładzie karnym dwaj młodzi Francuzi, których na początku miesiąca przyłapano na paleniu marihuany. Grozi im kara 5 lat więzienia.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/AFP 2002-07-17

Odsłony

3285
23-letni Francuzi, zostali zatrzymani, kiedy palili jointa podczas imprezy pod gołym niebem w miejscowości Cluż.

Według policji młodzi mężczyźni jeszcze przed zatrzymaniem przyznali się do wypalenia dwóch jointów, a potem w ich mieszkaniu znaleziono 15 gramów marihuany.

Francuzi zostali początkowo oskarżeni o "handel narkotykami".

Później zmieniono kwalifikację czynu na "posiadanie narkotyków", przestępstwo, za które grozi im do 5 lat więzienia.

Obecnie przebywają w zakładzie karnym niedaleko Cluż, dzieląc celę z 36 innymi więźniami.

Francuzi przyjechali do Rumunii w połowie czerwca, w ramach projektu pedagogicznego obejmującego dwa francuskie licea i jedną szkołę rumuńską.

We Francji przyjaciele zatrzymanych utworzyli stowarzyszenie mające na celu uzyskanie pobłażliwości rumuńskiego wymiaru sprawiedliwości.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Pytek (niezweryfikowany)
Temida we Francji musi byc nieslychanie szybka, jezeli pozwolono na powstanie stowarzyszenia w 15 dni! Ah, kiedy wreszcie wejdziemy do UE...??
Zajawki z NeuroGroove
  • DOC
  • Przeżycie mistyczne

Domowe zacisze w przyjaznej atmosferze

Informacja techniczna: karton z puli lubelskiej, z dodatkiem MAOI. Działanie:
t+1h – lekkie i bardzo subtelne efekty somatyczne, nie nazwałbym tego bodyloadem
t+1,5h – pierwsze oddychające przedmioty
t+7h – nadal bardzo silne CEVy, z poziomu 3
t+24h – powrót do trzeźwości (koniec „wszechświatowej harmonii”), ustanie efektów pobudzenia, możliwość zaśnięcia

Raport

Gdybyś mógł puścić Szopenowi jeden utwór, co by to było?

  • Inne
  • Uzależnienie

Zazwyczaj zażywany w domowym zaciszu, aczkolwiek chodzenie w tym stanie sprawiało nie lada przyjemność. Nastawienie praktycznie zawsze pozytywne.

Pouczenie serwisu NeuroGroove: naśladowanie autora poniższego raportu jest skrajnie niebezpieczne i już przy jednorazowym eksperymencie może spowodować toksyczne uszkodzenie wątroby (i śmierć w męczarniach). Dawka 20-25 gramów przyjmowana jest za śmiertelną.

  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Retrospekcja

Lipiec, od dawna planowany wyjazd do Amsterdamu. Nastawienie psychiczne baardzo dobre, gdyż udało się zgrać w terminie 21 osób, z których prawie każda dojeżdżała z innej części Europy. Samo powodzenie takiej misji dawało mnóstwo pozytywnej energii. A uliczki, ludzie i coffeshopy tylko wzmocniły efekt ;)

 

Raport spisany na świeżo w formie dziennika-wspomnień, zaraz po powrocie do domu. Jest bardzo szczegółowy, zawiera dużo nieistotnych informacji. Pierwotnie był to opis jedynie tego co sam zapamiętałem. Później uzupełniony w oparciu o relacje innych uczestników wyprawy oraz zdjęcia, dzięki którym odtworzyłem przebieg około 50% sytuacji, których nie pamiętałem.

 

CZWARTEK

  • Dekstrometorfan

Set & Setting - Wakacje, piękna pogoda, około 19:00 kiedy zarzuciłem z kumplami, nastawienie jak najbardziej pozytywne, sceneria piękna las nieopodal rzeki ;p

Dawkowanie - nie pamiętam zbyt dobrze, ale wiem, że 60 tabsów aco, a ważę 68 kilo i miałem wtedy 16 lat, 2 co dwie minuty

Doświadczenie - MJ, hasz, amfa, %, DXM ale nie w tak kolosalnej dawce ;)

- Ej, a co po tym będziemy mieli??

- HAHA, zobaczycie xD

randomness