"Wiem co ćpiem" skasowane z YouTube - Mestosław jednak nie składa broni

Redukcja Szkód nie jest, jak widać, mile widziana na YT, tudzież zadziałały bezrozumne boty, w efekcie czego kanał został zdjęty. Mestosław wyraźnie nie traci jednak rezonu :)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fanpage Poznaj Psychodeliki
Komentarz [H]yperreala: 
Konsekwencję, tudzież pogodę ducha podziwiamy i szczerze życzymy powodzenia!

Odsłony

1565

Niektórzy z was na pewno kanał Mestosława śledzą/śledzili. Młody człowiek starał się jak mógł, by wiedzę na temat narkotyków i ich używania przekazywać rzetelnie, za co spotykały go już niejakie nieprzyjemności w życiu zawodowym. Teraz przyszedł czas na kolejny strzał zza węgła - Redukcja Szkód nie jest, ja widać, na YT mile widziana, tudzież zadziałały bezrozumne boty, w efekcie czego kanał został zdjęty. Oddajmy głos jednak głos samemu Mestosławowi, który wyraźnie nie traci rezonu:

YouTube schodzi na psy. Poprawność polityczna i wybiórcza autocenzura powoli dobija serwis, który kiedyś umożliwiał ludziom wolną ekspresję.

Dziś internet jest inny - coraz bardziej przypomina starą dobrą telewizję pełną fejkowego contentu, gdzie o tym co może być pokazywane, a co nie decydują korpo ludki z Googla. A o tym co się pokazuje decyduje to, co robi największy hajs. Seksmasterka i "poka sowę" jest OK - z tym nikt nie ma problemu. A ziomek, który ma na tyle odwagi, żeby pokazując własną twarz opowiadać o podstawach bezpieczeństwa brania narkotyków? Już nie. O nieee, to jest moralne zło.

Cenzurowanie takich kanałów to nic innego jak cios wymierzony w wolność słowa, przez ludzi, którym podobno tak bardzo na tej wolności zależy. A prawda jest taka, że to wszystko po prostu nic innego, jak korpo światek napędzany przez hajs, konformizm i hipokryzję. No to tyle ode mnie w temacie póki co.

Oceń treść:

Average: 9.8 (14 votes)

Komentarze

Wolniść słowa i... (niezweryfikowany)
W Polsce mieszka jeszcze dużo zacofnych jaskiniowców którzy mają sprane głowy przez mity i pierdologie. Prośba do zawistnych zacofanych i tępych nie zgłaszajcie kanału w którym treść dla Was jest niezrozumiała gdyż krzywdzicie tych ,którzy mają wiedze i chcą sie nią dzielić.
Zajawki z NeuroGroove
  • Adrenalina


Czułem jak migdały i węzły chłonne mocno mi pulsowały po chwili złapał mnie straszny ból głowy.

Wyostrzyło mi narządy zmysłów szczególnie słuchu ,nie wiedziałem co się zemną dzieje chciałem

By kolega dzwonił po pogotowie bo tak miało nie być .

Ten ból strasznie mnie martwił zacząłem widzieć wszystko rozmazane to trwało gdzieś ze 3 minuty.

Potem mi przeszło mocne bicie serca i puls ustabilizował się tylko strasznie pulsował mi mózg.

  • Kodeina

Wstępu słów kilka


A więc nadszedł czas aby skrobnąć kilka słów od siebie. Tematem (jak zapewne się można domyślić) będzie kodeina, bliski krewniak morfiny (cały czas zastanawiam się jak bliski). Niech to TR będzie dla was czymś, co być może skłoni do przemyśleń.


  • Szałwia Wieszcza

mieszkanie, pokój, przyciemnione światło, muzyczka (metal), godzina 20.

17.06.2008

  • Bieluń dziędzierzawa

Okej, oczy mi już się uspokoiły, więc chyba mogę w spokoju opisać moją podróż. Ziarenek mieliśmy wprawdzie niedużo (gdyby to policzyć, to na dwie osoby wyszłoby dwie, może dwie i pół łyżeczki nie czubate, takie od herbaty), ale za to smak miały wystarczająco okropny (bardzo podobny do A.Nervosa).


randomness