Większość Amerykanów planuje używać lub podarować marihuanę w Walentynki

Badanie przeprowadzone przez Wired Research i zlecone przez Verano Holdings, działającego w wielu stanach producenta konopi indyjskich, objęło 961 Amerykanów i zostało przeprowadzone między 24 stycznia 2023 r. a 29 stycznia 2023 r.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

11

Zapomnij o różach lub czekoladkach! Według nowego badania, większość dorosłych Amerykanów w wieku 21 lat i starszych w nadchodzące Walentynki planuje podarować swoim ukochanym marihuanę (lub przynajmniej włączyć to do swoich planów). A oto ciekawostka: rodzice częściej używają lub wręczają marihuanę niż ich rówieśnicy bez dzieci.

Badanie przeprowadzone przez Wired Research i zlecone przez Verano Holdings, działającego w wielu stanach producenta konopi indyjskich, objęło 961 Amerykanów i zostało przeprowadzone między 24 stycznia 2023 r. a 29 stycznia 2023 r.

Uzyskane dane pokazują, że wraz z postępującą legalizacją w Stanach Zjednoczonych zmieniają się postawy i zachowania konsumpcyjne wobec konopi indyjskich. Rośnie zainteresowanie marihuaną, jej akceptacja oraz liczba konsumentów, którzy używają jej do celów niemedycznych. Najważniejsze wnioski z badania to:

 • 61% dorosłych Amerykanów planuje włączyć marihuanę do swoich planów Walentynkowych
 • 19 milionów dorosłych Amerykanów zrezygnuje z szampana w Walentynki na rzecz marihuany
 • Prawie 1 na 4 dorosłych Amerykanów uważa, że marihuana poprawia ich sprawność seksualną
 • Mężczyźni częściej niż kobiety (66% w porównaniu do 57%) włączają marihuanę do planów walentynkowych;
 • Pokolenie Z i milenialsi znacznie częściej niż pokolenie X i pokolenie wyżu demograficznego włączają konopie indyjskie do swoich planów walentynkowych (70% w porównaniu z 57%).

Dostępność legalnej marihuany może być motorem napędowym zwiększonego wzrostu zainteresowania marihuaną w Walentynki, ponieważ badanie wykazało, że dorośli Amerykanie z północnego wschodu byli najbardziej skłonni do używania lub wręczania marihuany w tym roku (66% w porównaniu z 55% na Środkowym Zachodzie, 61% na zachodzie i 63% na południu).

Regionalne zainteresowanie konopiami indyjskimi można przypisać kilku stanom na północnym wschodzie, w tym Connecticut, Nowy Jork, Vermont i New Jersey, które w ciągu ostatniego roku zalegalizowały marihuanę dla dorosłych.

Zaskakujące jest odkrycie, że rodzice są bardziej niż skłonni do dawania prezentów lub używania marihuany na Walentynki w porównaniu z ich rówieśnikami, którzy nie posiadają dzieci.

Dr Shannon Chavez, psycholog i seksuolog z Beverly Hills, w rozmowie z autorami badań powiedziała: „Walentynki to świetna okazja dla par, aby wspólnie spróbować czegoś nowego i wypróbować bardziej dynamiczne i mniej schematyczne podejście do intymności, które marihuana może zainspirować”.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Benzydamina

mieszkanie w stolicy

ok. 16 30 przystapilem do robienia ekstrakcji dla mnie oraz kolegi, od dluzszego czasu sprawdzilem wszystkie dostepne mi zrodla o tym specyfiku. Po zapoznaniu sie z doswiadczeniami, niebezpieczenstwami, itp. itd. postanowilem wybrac wlasciwy moment. Taki wlasnie nadazyl sie tego dnia. Wiedzialem ze pozostajac daleko od stancji gdzie rygor panuje iscie wiekszy niz w akademiku, nie naraze sie na wlasciciela wchodzacego do pokoju i mowiacego "czy cie popierdolilo? Jakie muchy? Jakie pajaki?

 • Marihuana

nazwa substancji- THC


poziom doświadczenia użytkownika- intermediate (thc regularnie, xtc, sporadycznie


dawka, metoda zażycia- 1g na dwoch


"set & setting"- wlasny pokoj • Dekstrometorfan
 • Przeżycie mistyczne

Własny dom z pozytywnym nastrojem

Zjedzenie acodinka było po eraz kolejny decyzją spontaniczą którą zdeterminowała nuda, zadaje sobie pytanie czy już jestem uzależnionym ćpunem czy tylko osobą która lubi spędzać kreatywnie czas, jednak po zjedzeniu całej paczki trudne pytania odeszły w niepamięć, zjadłem całe świństwo o godzinie 21:00 podczas tripa towarzyszy mi astralnie znajoma którą nazwę E.

Sumienie jednak po zjedzeniu nadal przez chwilę nie dawało mi spokoju "znów ćpunie jeden zamiast narysować coś ładnego na portfolio to bawisz się w jednodniowego turystę, ty chory pojebie..."

 • Kodeina
 • Pierwszy raz

Dobre nastawienie, delikatny stres, ciekawość, zmęczenie po całym dniu, oczekiwania: chill

Mało tu ostatnio tych tajemniczych "pierwszych razów", które wszyscy ciągle wspominamy. Może zatem pora na mój?

Chciałbym w życiu spróbować wszystkiego, jestem ciekawym świata małym kujonkiem szykującym się na olimpiadę z chemii zatem i substancje psychoaktywne przykuły moją uwagę. Niesamowitym dla mnie jest, że można tak łatwo zmienić postrzeganie, percepcję, odkrywać nowe, zwiedzać nieznane... wrócmy może do meritum.

randomness