Wezwani do awantury o bałagan, znaleźli narkotyki

Mundurowi z Żoliborza, którzy interweniowali w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KRP V – Bielany, Żoliborz

Odsłony

228

Mundurowi z Żoliborza, którzy interweniowali w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających.

33-latek podczas policyjnych czynności schował zawiniątko z metamfetaminą, ale nie umknęło to uwadze funkcjonariuszy.Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności

Kilka dni temu mundurowi z Żoliborza dostali zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy. Na miejscu okazało się, że ojciec pokłócił się z synem bo ten nie chciał po sobie posprzątać. W trakcie interwencji policjanci zauważyli, że młodszy z domowników trzymał w ręce zawiniątko, które zrzucił na podłogę, a następnie ukrył pod stopami. Wzbudziło to czujność funkcjonariuszy, dlatego sprawdzili co mężczyzna chciał przed nimi ukryć. W zawiniątku znajdowała się substancja koloru białego.

33-latek został zatrzymany oraz trafił do policyjnej celi. Badanie zabezpieczonej substancji potwierdziło, że jest to metamfetamina. Śledczy przedstawili już mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

k

Oceń treść:

Average: 5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Katastrofa
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Odrzucone TR

Niedzielne mroźne popołudnie, końcówka lutego. Nastawienie bardzo pozytywne, miejsce około kilometra od domu, w pobliżu zagajnika. Byłem wtedy razem z kumplem.

Prolog

  • DMT
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Jako, że nie mogę brać niektórych substancji ze względu na SSRI, mój chłopak siedział 3 godziny szukając substancji, które na mnie zadziałają i nie zaszkodzą mi. Dlatego byłam bardzo pozytywnie nastawiona, że mnie to poruszy.

Miałam nie opisywać mojej podróży z DMT. Stwierdziłam, że mi się nie chce. Ale czuję, że muszę się gdzieś podzielić energią, podróżą, wirowaniem poza światem.

  • Dekstrometorfan


SUBSTANCJA:Dekstrometorfan (DXM)

POGODA: neutralna

DOŚWIADCZENIA: trawa, bialko, grzybki

ZDARZENIE 1: niewiele ponad 200mg, ZDARZENIE 2:niewiele ponad 300mg.

DRAMATIS PERSONAE: ja, Duch Gaji i kolega K.S.

OTOCZENIE: mieszkanie, wieczór

NASTRÓJ: niezadeklarowany.
  • Grzyby halucynogenne
  • Pozytywne przeżycie

Grzybowy dzień Grzybowa pogoda Grzybowe miejsce Grzybowy czas

"Usiądź wygodnie i się odpręż"

Powtarzam sobie to po raz ostatni dzisiejszego dnia. Śmiałe reperkusje dochodzą do mnie jeszcze ale zostawiam to wszystko. Ide, lecę.. Przestrzeń...

 

Wszystko zaczęło sie w czwartek. Piekny czwartek. Plan rysował się przejrzyście, piona palenia i małe grzybobranko po drodze...

 

T:16:00

randomness