We Francji aż huczy. Kokaina podpisana inicjałami Cristiano Ronaldo

Francuska straż graniczna przechwyciła dużą partię kokainy, którą próbowano przewieźć z Francji do Wielkiej Brytanii. Najbardziej zaskakujące było jednak to, że paczki były podpisane CR7 - inicjałami słynnego piłkarza Cristiano Ronaldo. Nielegalny towar kosztował 3,2 mln funtów (ok. 17 mln złotych).

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

67

Francuska straż graniczna przechwyciła dużą partię kokainy, którą próbowano przewieźć z Francji do Wielkiej Brytanii. Najbardziej zaskakujące było jednak to, że paczki były podpisane CR7 - inicjałami słynnego piłkarza Cristiano Ronaldo. Nielegalny towar kosztował 3,2 mln funtów (ok. 17 mln złotych).

Funkcjonariusze Straży Granicznej w terminalu Channel Tunnel w Coquelles we Francji podczas rutynowej kontroli udaremnili próbę przemytu w ciężarówce. W przyczepie tira znaleźli 40 kilogramów narkotyków klasy A — kokainy — oznaczonych logo słynnego piłkarza Cristiano Ronaldo CR7. Brytyjska Narodowa Agencja ds. Przestępczości aresztowała kierowcę i oskarżyła go o próbę przemytu nielegalnych substancji odurzających.

Kierowcą pojazdu był 37-letni obywatel Serbii Vladimir Mrdak. Odbyło się już pierwsze posiedzenie sądu w jego sprawie. Mężczyzna pozostanie w areszcie co najmniej do 16 sierpnia. "Ten ładunek kokainy mógłby spowodować poważne problemy, gdyby udało się go przemycić do Wielkiej Brytanii" – czytamy w oświadczeniu brytyjskich służb.

Narkotyki oznaczane przez różne gangi

Udaremniony przemyt nie ma nic wspólnego ze słynnym portugalskim piłkarzem. Jak informuje "The Sun", narkotyki są powszechnie znakowane w taki sposób, aby klienci wiedzieli, która grupa przestępcza je wyprodukowała. Według wyliczeń służb, słynne logo CR7 Cristiano Ronaldo zostało wybite na paczkach przemyconej kokainy o wartości około 3,2 miliona funtów (ok. 17 mln zł).

50 kg narkotyków z CR7 w Nowym Jorku

To już nie pierwszy przypadek, kiedy CR7 pojawia się na narkotykach. W kwietniu agenci Amerykańskiej Agencji Walki z Narkotykami znaleźli w zwykłym nowojorskim mieszkaniu około 50 kilogramów kokainy oznaczone logiem słynnego Portugalczyka, 10 tys. dolarów leżących luzem w mieszkaniu i 200 tys. dolarów ukrytych w walizce.

Dwaj handlarze narkotyków, Christopher Jones i Wykim Williams, zostali wówczas aresztowani.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Metkatynon
  • Metkatynon (Efedron)
  • Tripraport

dom, komputer, praca z ojcem, dzień przed wyjazdem, humor dopisywał.

Jako że w dziale Stymulanty nie ma żadnego trip-reportu dotyczącego metkatynonu, a mam właśnie wolną chwilę i chęć do pisania, przedstawię co i jak. Opis dotyczy najsilniejszego działania metkatu, jakiego doświadczyłem.

  • Kodeina

Postanowilem dodac moj trip-report ze wzgledu na zaledwie 3 reporty w tym dziale.


nazwa subst. - kodeina (200 mg)


doswiadczenie - THC , alk, feta, grzyby, xtc
sposób zazycia - doustnie


doswiadczenie z ta substancja - zadne (moj pierwszy raz)

  • Lorazepam
  • Użycie medyczne

Wstaję, już od rana bez sił. Z rezygnacją i przymykającymi się oczyma wciągam skarpetki i gacie. Siadam na skraju kanapy i w tej pozycji czuję jak odpływam

I co, to już? Przegrałem? Finito? Gameover? 

Sam jestem sobie winny nie oszukuję się, chociaż pod powiekami przelatują mi obrazy, wspomnienia mówiące, że nie jestem jedynym, który miał na mnie wpływ. Właściwie mam go od niedawna. Jednak przy ostatecznym rozliczeniu jestem odpowiedzialny za całe szambo, w którym teraz brodzę. 

randomness