We Francji aż huczy. Kokaina podpisana inicjałami Cristiano Ronaldo

Francuska straż graniczna przechwyciła dużą partię kokainy, którą próbowano przewieźć z Francji do Wielkiej Brytanii. Najbardziej zaskakujące było jednak to, że paczki były podpisane CR7 - inicjałami słynnego piłkarza Cristiano Ronaldo. Nielegalny towar kosztował 3,2 mln funtów (ok. 17 mln złotych).

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

130

Francuska straż graniczna przechwyciła dużą partię kokainy, którą próbowano przewieźć z Francji do Wielkiej Brytanii. Najbardziej zaskakujące było jednak to, że paczki były podpisane CR7 - inicjałami słynnego piłkarza Cristiano Ronaldo. Nielegalny towar kosztował 3,2 mln funtów (ok. 17 mln złotych).

Funkcjonariusze Straży Granicznej w terminalu Channel Tunnel w Coquelles we Francji podczas rutynowej kontroli udaremnili próbę przemytu w ciężarówce. W przyczepie tira znaleźli 40 kilogramów narkotyków klasy A — kokainy — oznaczonych logo słynnego piłkarza Cristiano Ronaldo CR7. Brytyjska Narodowa Agencja ds. Przestępczości aresztowała kierowcę i oskarżyła go o próbę przemytu nielegalnych substancji odurzających.

Kierowcą pojazdu był 37-letni obywatel Serbii Vladimir Mrdak. Odbyło się już pierwsze posiedzenie sądu w jego sprawie. Mężczyzna pozostanie w areszcie co najmniej do 16 sierpnia. "Ten ładunek kokainy mógłby spowodować poważne problemy, gdyby udało się go przemycić do Wielkiej Brytanii" – czytamy w oświadczeniu brytyjskich służb.

Narkotyki oznaczane przez różne gangi

Udaremniony przemyt nie ma nic wspólnego ze słynnym portugalskim piłkarzem. Jak informuje "The Sun", narkotyki są powszechnie znakowane w taki sposób, aby klienci wiedzieli, która grupa przestępcza je wyprodukowała. Według wyliczeń służb, słynne logo CR7 Cristiano Ronaldo zostało wybite na paczkach przemyconej kokainy o wartości około 3,2 miliona funtów (ok. 17 mln zł).

50 kg narkotyków z CR7 w Nowym Jorku

To już nie pierwszy przypadek, kiedy CR7 pojawia się na narkotykach. W kwietniu agenci Amerykańskiej Agencji Walki z Narkotykami znaleźli w zwykłym nowojorskim mieszkaniu około 50 kilogramów kokainy oznaczone logiem słynnego Portugalczyka, 10 tys. dolarów leżących luzem w mieszkaniu i 200 tys. dolarów ukrytych w walizce.

Dwaj handlarze narkotyków, Christopher Jones i Wykim Williams, zostali wówczas aresztowani.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • 3-MMC
 • Pierwszy raz

Miejsce : Dom mój pokój zwany przez przyjaciół ,również ludzi oświeconych  "TRIP ROOMEM".

 

Poddałem się po tygodniu czystości , wziąłem 3-mmc to moje pierwsze doświadczenie z tym stymulantem i "kryształem miłości"(zredukowana opinia o metemefku . Rozjebało mnie(z ciekawości zajebałem również sniffa ,ODRADZAM I TO NIE PIERWSZY RAZ W TYM TR) , tętno  granicach 140 uderzeń na minutę, mam totalna gonitwę myśli a piszę to tylko dlatego bo muszę coś robić , TABSY NA USPOKOJENIE !!!

Walnąłem 5 tabsów skład :melisa , chmiel rumianek , KURWA!...na bank pomoże ; /....

 • Bad trip
 • Marihuana

Uwięzienie we własnym umyśle, szybkie bicie serca, gorąco, dezorientacja, zmiana postrzegania świata

Swój raport rozpocznę od krótkiego przedstawienia się i opisania swoich doświadczeń. Jestem małym 19 letnim człowieczkiem. Niekoniecznie doświadczonym. Niespecjalnie znam się na staffie, na szczęście mam od tego bardziej doświadczonych ludzi. ;) Paliłam trawkę kilka razy w życiu. Na różne sposoby: od pierwszej loty, przez blanty, butle i bonga. Zazwyczaj mój stan mogłam opisać jako maksymalne rozluźnienie i przyjemny stan błogości. Przy pierwszym paleniu loty odczuć mogłam delikatne zaburzenia związane z odczuwaniem smaku i poruszaniem się.

 • MDMA (Ecstasy)

Bylem na transowej imprezce techno, dosc duzy klub, osob w sam raz, raczej

bez dresiarstwa.


Zapodalem standardowy zestaw - setka fety na pobudzenie przed wyjsciem (nie

przepadam za amfa, za bardzo mnie meczy), tuz przed wejsciem tabletka

ecstasy - zielona koniczynka.


Zaczalem sie powoli wkrecac w impreze, tanczyc, po jakiejs godzine bylo mi

juz calkiem przyjemnie, MDMA zrobilo swoje.


Wszystko bylo normalnie az do momentu gdy wpadlismy na pomysl ze warto by

 • 3-MMC
 • 5-APB
 • 5-MeO-MiPT
 • Diklazepam
 • Marihuana
 • Miks

Pierwszy dzień po przyjeździe na woodstock, zakupy zrobione, człowiek chilluje po podróży, rozgwieżdżone niebo i mnóstwo pozytywnie nastawionych ludzi.

Słowem wstępu pragnę rzec, że ten trip miał być jedynym w swoim rodzaju, ostrym i bez trzymanki, zabezpieczeniem było to, że na Przystanku Woodstock jest zabezpieczenie medyczne, my sami posiadaliśmy swoje, no i mieliśmy benzo w postaci Diklazepamu w razie W.

Wiek dokładnie to 18, 20, 23, 18, 19 (Ja, P., S., J., M.).

No to jedziemy...

randomness