We Francji aż huczy. Kokaina podpisana inicjałami Cristiano Ronaldo

Francuska straż graniczna przechwyciła dużą partię kokainy, którą próbowano przewieźć z Francji do Wielkiej Brytanii. Najbardziej zaskakujące było jednak to, że paczki były podpisane CR7 - inicjałami słynnego piłkarza Cristiano Ronaldo. Nielegalny towar kosztował 3,2 mln funtów (ok. 17 mln złotych).

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

112

Francuska straż graniczna przechwyciła dużą partię kokainy, którą próbowano przewieźć z Francji do Wielkiej Brytanii. Najbardziej zaskakujące było jednak to, że paczki były podpisane CR7 - inicjałami słynnego piłkarza Cristiano Ronaldo. Nielegalny towar kosztował 3,2 mln funtów (ok. 17 mln złotych).

Funkcjonariusze Straży Granicznej w terminalu Channel Tunnel w Coquelles we Francji podczas rutynowej kontroli udaremnili próbę przemytu w ciężarówce. W przyczepie tira znaleźli 40 kilogramów narkotyków klasy A — kokainy — oznaczonych logo słynnego piłkarza Cristiano Ronaldo CR7. Brytyjska Narodowa Agencja ds. Przestępczości aresztowała kierowcę i oskarżyła go o próbę przemytu nielegalnych substancji odurzających.

Kierowcą pojazdu był 37-letni obywatel Serbii Vladimir Mrdak. Odbyło się już pierwsze posiedzenie sądu w jego sprawie. Mężczyzna pozostanie w areszcie co najmniej do 16 sierpnia. "Ten ładunek kokainy mógłby spowodować poważne problemy, gdyby udało się go przemycić do Wielkiej Brytanii" – czytamy w oświadczeniu brytyjskich służb.

Narkotyki oznaczane przez różne gangi

Udaremniony przemyt nie ma nic wspólnego ze słynnym portugalskim piłkarzem. Jak informuje "The Sun", narkotyki są powszechnie znakowane w taki sposób, aby klienci wiedzieli, która grupa przestępcza je wyprodukowała. Według wyliczeń służb, słynne logo CR7 Cristiano Ronaldo zostało wybite na paczkach przemyconej kokainy o wartości około 3,2 miliona funtów (ok. 17 mln zł).

50 kg narkotyków z CR7 w Nowym Jorku

To już nie pierwszy przypadek, kiedy CR7 pojawia się na narkotykach. W kwietniu agenci Amerykańskiej Agencji Walki z Narkotykami znaleźli w zwykłym nowojorskim mieszkaniu około 50 kilogramów kokainy oznaczone logiem słynnego Portugalczyka, 10 tys. dolarów leżących luzem w mieszkaniu i 200 tys. dolarów ukrytych w walizce.

Dwaj handlarze narkotyków, Christopher Jones i Wykim Williams, zostali wówczas aresztowani.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Powoje

Set & Setting : Woodstock, trochę niewyspany i lekko zmęczony, ale z wielką nadzieją na ekscytujące doznania.

Dawkowanie: 6 kapsułek Druid Fantasy

Wiek: 21

Doświadczenie: Mj, Dxm, Bzp, Lsd, Hasz, gałka muszkatołowa, przeróżne mieszanki ziołowe, kolekcjonerskie sole do kąpieli

  • Amfetamina

A oto moja pierwsza przygoda z amfą:

21.00 Impreza w czasie sesji, w akademiku u znajomych. Chcę kupić LSD na następny dzień, na imprę w klimatycznym klubie (to ma być mój pierwszy kwas). Niestety dil nie ma kwasa, tylko spida. I tak chciałem kiedyś spróbować, więc zgadzam się bez namysłu i staję się posiadaczem grama. Początkowo nie chcę zażywać tego dnia. Impra toczy się więc normalnie - browary, trawa. Wypijam jakieś 3 browce i spalam kilka lufek na spółę.

  • Grzyby halucynogenne
  • Pozytywne przeżycie

bardzo pozytywny nastrój jak i oczekiwania, otoczenie równie sprzyjające

Swoją przygodę z grzybami zaczynałem od skromnych dawek, pierwszy raz zjadłem ich 13 toteż nie odczułem najmniejszego efektu, za drugim razem przekroczyłem rzekomy próg odczuwalności i zjadłem ich 20, niestety nie odczułem ich działania lub po prostu mi się tak wydawało - wpływ na to może mieć wypalenie sporej ilości marihuany zapijając równie sporą ilością alkoholu, dlatego błędnie uznałem iż 40 grzybów nie wywoła u mnie jakiegoś niesamowitego efektu i szybko zajmę się innymi substancjami zapominając o tym że zjadłem kilka grzybków, na szczęście pomyliłem się i to bardzo.

  • Pierwszy raz
  • Tramadol

zwyczajny wieczór, łożko, komputer

substancja - 600mg tramadolu z kapsułek tramalu, doustnie
s&s - zwyczajny wieczór, łożko, komputer
exp - z tramadolem to drugi raz, wcześniej był poltram, ale praktycznie nie zauważyłem jego działania.
data:2006