REKLAMA
Wczoraj na służbie, dziś w areszcie. Policjant pod wpływem narkotyków zatrzymany w Łodzi

Nocne polowanie na narkotykowych dilerów w Łodzi zakończyło się zatrzymaniem... policjanta.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

polsatnews.pl
dk/luq

Odsłony

305

Nocne polowanie na narkotykowych dilerów w Łodzi zakończyło się zatrzymaniem... policjanta. Funkcjonariusza zdemaskowali jego koledzy po fachu, którzy w nocy ścigali samochód, którym mieli uciekać handlarze. Jak się okazało, za kierownicą siedział policjant.

24-letni funkcjonariusz Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi został zatrzymany w nocy pod wpływem narkotyków, gdy uciekał przed policyjnym pościgiem.

- Samochód gwałtownie odjechał, nie bacząc na to, że z przodu stoi funkcjonariusz policji, który chciał dokonać zatrzymania - relacjonował w Polsat News przebieg zdarzeń Krzysztof Kopania z Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Interweniującemu policjantowi na szczęście udało się odskoczyć, a 24-latek odjechał. Jednak po chwili jego pojazd udało się zatrzymać.

Pasażer ściganego auta uciekł, ale policjantom udało się zatrzymać kierowcę. Okazał się nim funkcjonariusz, który od jakiegoś czasu był obserwowany przez grupę ds. zwalczania przestępczości narkotykowej.

Zatrzymany policjant może usłyszeć trzy zarzuty

Policja potwierdza, że do zatrzymania doszło, jednak niechętnie dzieli się szczegółami.

- Zdarzenie związane z zatrzymaniem funkcjonariusza miało miejsce, jednak na ten temat nie będę się wypowiadał - powiedział Polsat News Marcin Fiedukowicz z KMP w Łodzi.

Wody w usta nabrała również Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. "Naczelnik Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji odmówił mi udzielania jakichkolwiek informacji" - poinformowała w krótkim komunikacie Joanna Kącka, rzecznik KWP w Łodzi.

Zatrzymany policjant prawdopodobnie już w środę usłyszy zarzuty czynnej napaści na policjantów, czynnego oporu oraz prowadzenia pojazdów pod wpływem narkotyków.

Oceń treść:

Average: 5.5 (2 votes)

Komentarze

NONAPEWNO (niezweryfikowany)
Z całą pewnością usłyszy zarzuty! Zapewne będą się pierdolić razem na komisariacie i jako że to pies, to zapomną kurwy o całej sprawie.
mkl (niezweryfikowany)
Jak ucieka i jedzie na policjanta, to ten policjant co uskoczył (często specjalnie tak staje przed maską) teraz może do niego strzelać (kiedyś były kolczatki). Natomiast policjant, który stwierdzi że ktoś ma broń, dzwoni natychmiast po brygadę antyterrorystyczną, bo sam, mimo że uzbrojony, boi się interweniować. A tu mało się sami nie wystrzelali.
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

Set & Setting :

Pora roku – wiosna, 15 kwietnia

Lokacje – dom, miasto, las

Nastrój – świetny, delikatna niepewność

Cel – spełnienie swojej narkotykowej „ambicji” - doznanie halucynacji

Dawkowanie:

Dawka – 2g Benzydaminy

Waga – 90kg

Wiek: 17 lat

Doświadczenie : Dekstrometorfan, Benzydamina, Thc

  • Lophophora williamsii (meskalina)
  • Przeżycie mistyczne

Urodziny, ciepły, jesienny dzień, dwa tygodnie po rzuceniu pracy, brak pieniędzy, duża potrzeba poukładania w głowie narastających problemów

Opisane doświadczenie było moim drugim z trzech poważnych przeżyć mistycznym pod wpływem substancji psychoaktywnych. Było o wiele bardziej klarowne i o wiele dłuższe od pozostałych. Miałem wcześniej raz do czynienia z tą substancją, jednak wtedy nie do końca zrozumiałem ten stan i dodatkowo wydawał mi się płytszy z powodu okoliczności w jakich go doświadczyłem (ja na mesce, grupa znajomych na grzybach które nie bardzo ich porobiły).

  • Etanol (alkohol)
  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

pokój

Zaczęło się od spotkania z M. w jednym z pubów w miejscowości X pewnego chłodnego, grudniowego wieczoru. Szłam na to spotkanie targana sprzecznymi uczuciami- w końcu nie widzieliśmy się już jakiś czas, a nasza relacja była dziwna i pełna niedomówień. No i miałam nadzieję, że skończę to spotkanie mimo wszystko o w miarę przyzwoitej porze, a nie jak zazwyczaj wieczorem- następnego dnia, z olbrzymim kacem.

  • Pozytywne przeżycie
  • Pseudoefedryna

Luźny dzień. Nic specjalnego.

Naszła mnie niespodziewanie ochota na coś innego. Mieszkam w małym miasteczku i towar tutaj jest bardzo słaby. Mefedron nawet nie leżał obok mefedronu. To samo z amfą, że o MJ nie wspomnę...

Dzień 1.

randomness