REKLAMA
Wbiegł pod koła samochodu, w kieszeniach miał narkotyki

Mężczyźnie nic się nie stało, ale gdy zobaczył policjanta wziął nogi za pas.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Joanna Wieczorek
radiobielsko.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

293

Był poszukiwany listami gończymi. Wpadł w ręce policji, bo wbiegł na "ekspresówkę" wprost pod koła samochodu. To historia 25-latka.

Mundurowi z bielskiej komendy otrzymali zgłoszenie o tym, że w Jasienicy młody mężczyzna wbiegł pod koła samochodu. Wydarzyło się to na odcinku "ekspresówki". Mężczyźnie nic się nie stało, ale gdy zobaczył policjanta wziął nogi za pas.

Gdy już został zatrzymany zachowywał się agresywnie. W kieszeni miał spore ilości narkotyków, w tym kokainę i marihuanę. Na jaw wyszło także, że był poszukiwany przez sąd w Gdańsku i Cieszynie.

Jak podaje Roman Szybiak, p.o. rzecznika KMP w Bielsku-Białej, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, za które grozi mu do 3 lat więzienia. Odpowie także za spowodowanie kolizji. Z policyjnej izby zatrzymań trafi prosto do zakładu karnego, gdzie odsiedzi wyrok, za który ścigał go wymiar sprawiedliwości.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Marihuana

sam w domu z ochotą na umiarkowanego tripa

 

Info o mnie - 22 wiosny, ok 60kg, 180+cm, najbardziej podatny na schizy człowiek jakiego znam

 Towar - Mocne zioło z internetu, badane wcześniej i później, silny zapach, po otworzeniu samary pomieszczenie natychmiastowo wypełnia się zapachem tego mocarza. Raczej nie maczane bo inne zioła działające na innych normalnie na mnie działają w podobny sposób co tutaj

  • Tramadol

nazwa substancji - tramadol (tramal)

poziom doswiadczenia uzytkownika - troche tego bylo: ziolo, haszysz, tramal, benza, glupawe leki z rodziny klonow, rudoteli etc - nie lubie ich osobiscie :)dawka, metoda zazycia - doustnie 3ml + 2,5ml + 2,5ml = 8ml (800mg)

"set & setting" - miejsce - dom, stan umyslu - czysty i gotowy :P

  • 1P-LSD
  • Przeżycie mistyczne
  • Szałwia Wieszcza

Samotnie, w pokoju. Bardzo sprzyjający dzień i nastrój.

Mix rodem z fantastyki naukowej, tak ortograficznie... wróć- kosmicznie- naświetlający mózg cholerną psychodelą- i głupia odwaga, by go spróbować. Głupia, a może ciekawska- nieważne. Istotne jest to, że się zgodził(om) (Jestem bezpłciowe- fajny manewr zastosowany do zaniechania płci w którymś poprzednim raporcie- podchwytuję!)). Było to niczym wyjście samodzielnie w nocy z koszulką z napisem "Wierzę w Siebie" na bloki- te patologiczne dresiarnie ludzi noszących "Wierzę w kościół"- czyn heroiczny. Bo wiecie- oponent'y mają pałki i i liczą na udane napierdalanko. Ale...

randomness