Waszyngton: Ponad 6000 pracowników w branży legalnej marihuany

Według nowego raportu opublikowanego przez Washington State Institute for Public Policy (WSIPP), przedsiębiorcy z branży legalnej marihuany zatrudniają kilka tysięcy osób w pełnym wymiarze godzin.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne

Odsłony

32

Według nowego raportu opublikowanego przez Washington State Institute for Public Policy (WSIPP), przedsiębiorcy z branży legalnej marihuany zatrudniają kilka tysięcy osób w pełnym wymiarze godzin.

Pod koniec 2016 roku liczba zatrudnionych pracowników w tej branży wynosi 6222. Wraz z dynamicznym rozwojem branży liczba ta jest już znacznie wyższa, a znaczący wzrost widać na początku drugiej połowy 2017 roku.

W raporcie stwierdzono, że od 2014 r. wypłaty dla pracowników w branży legalnej marihuany wyniosły 286 milionów dolarów do końca 2016 r.

Średnia stawka godzinowa w branży wyniosła 16.45 $ (ponad 5 dolarów na godzinę więcej, niż płaca minimalna w Waszyngtonie), przy czym mediana średniej stawki wynosi 13.44 $ na godzinę.

Według danych opublikowanych w Washington State Liquor and Cannabis Board, w roku podatkowym 2017 (od 1 lipca 2016 do 31 czerwca 2017 r.) w Waszyngtonie sprzedano marihuanę o łącznej wartości ponad miliarda dolarów. Z tej sprzedaży stan zarobił ponad 314 mln $ z podatków od sprzedaży marihuany i licencji na sprzedaż.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Metkatynon
  • Przeżycie mistyczne

Za pozwoleniem autora wrzucam po delikatnej korekcie opis ostatnich wydarzeń:

Postaram się tu opisać w kolejności zdarzenia, o których po wytrzeźwieniu wiem, że to już była psychoza. Wcześniej były halucynacje itd. ale tylko po injekcji stima.

  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

bardzo pozytywne

Pomysł pojawił się już kilka lat temu, kiedy to usłyszałam o psilocybe mexicana, lub kolokwialnie mówiąc, “grzybach”. Wtedy jeszcze, był to tylko zamysł, małe ziarenko upchnięte gdzieś w świadomości. Absolutnie jestem zdania, że do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć, aby móc je w pełni doświadczyć. Tyle wstępu, przejdę teraz do mej relacji z tak zwanej wycieczki.
Wspomniane ziarenko, zakiełkowało po przeczytaniu relacji z tripu znajomego, spojrzałam wtedy na grzybki z innej perspektywy, zobaczyłam w tym nie tylko zabawę, ale i coś głębszego.

  • MDMA (Ecstasy)

Pozytywy :randomness