W sortowni paczek w Koluszkach znaleziono 10 przesyłek z dopalaczami!

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łodzi skontrolowali sortownię paczek w urzędzie pocztowym w Koluszkach - znaleźli dziesięć przesyłek zawierających dopalacze.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Express Ilustrowany
MR
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

615

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łodzi skontrolowali sortownię paczek w urzędzie pocztowym w Koluszkach. I znaleźli dziesięć przesyłek zawierających dopalacze!

Wartość rynkową specyfików oszacowano na ok. 2,2 tys. zł. Przesyłki zostały nadane w centrum kraju i miały dotrzeć do odbiorców z różnych rejonów Polski. Zawarte w paczkach specyfiki to proszek i susz roślinny. Torebki było oznaczone nazwami 4CMC, 3CMC, Alfa, Fake. Wszystkie zostały przekazane do laboratorium, gdzie ich analiza potwierdzi, czy są to nowe substancje psychoaktywne. Dalszy tryb postępowania i kara grożąca nadawcy przesyłek uzależnione są od wyników badań.

Za wprowadzanie dopalaczy do obrotu grozi do lat 5 pozbawienia wolności. W tym samym miejscu funkcjonariusze natrafili także na 10 paczek z wyrobami tytoniowymi bez znaków akcyzy. Znaleźli 28 kilogramowych worków z tytoniem i 220 paczek papierosów, o łącznej wartości rynkowej prawie 20 tys. zł. A trefne wyroby wywąchał czworonożny funkcjonariusz - pies Blacky.

Oceń treść:

Average: 6.7 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dimenhydrynat

Nazwa substancji: Aviomarin

Poziom doświadczenia użytkownika: %, MJ, #, xanax,

Dawka, metoda zażycia: 3 opakowania doustnie

Set & setting: samopoczucie jak najbardziej ok., chęć przeżycia czegoś nowego, poznanie samego siebie itp.

  • 4-HO-MET
  • Bad trip
  • Dekstrometorfan

Poprzedniej nocy brałem 600mg DXM byłem trochę zmęczony i nie miałem za bardzo ochoty na kolejny trip. Mimo wszystko zdecydowałem się na to, bo chciałem przekonać się jak to będzie.

Nigdy wcześniej przed tym doświadczeniem nie miałem Bad Tripa. Co prawda drugie starcie z DXM nie należało do najprzyjemniejszych, ale nie było tak źle. Godzin podawał nie będę, bo nie pamiętam za dobrze, a zrestą nie mają one większego znaczenia.

Rano wypiłem litr 25% soku porzeczkowego i wziąłem 300mg DXM. Czekając na pierwsze efekty czytałem e-booka na tablecie. Po ponad godzinie obraz zaczął być nieostry, a ja mi było bardzo przyjemnie. 50mg M4-HO-METa rozprowadziłem po jamie ustnej i przytrzymałem z 10 min.
Zacząłem się ubierać z zamiarem wyjścia do lasu.

  • Mefedron
  • Pozytywne przeżycie

Impreza 18

Nadszedł ten piekny dzień sobota. 18 urodziny kumpeli na szybkośći z Szeryfem ogarniamy 5g mefki jako że dilera dobrze znam po goni to pod szkoła sprzedał po taniośći ;).

Godzina 19:00

  • 2C-E

Substancja przyjmowana: 2-ce pod postacią kapsułek o nazwie LZD z Smartszopu (2 kapsułki- ilość bliżej nie określona, według wpisów na forum mogło to być 10-20mg) –pierwszy raz

S&s: las, dom, sklep, dom kumpla, dwór

Wiek: 17

Exp: alko (parenaście razy), mj (bardzo wiele razy), dxm (2 razy), kilka razy różne mieszanki „ziołowe”

randomness