REKLAMA
W foteliku przewoził narkotyki i posiadał 4 zakazy prowadzenia pojazdów

Podczas sprawdzania dokumentów, funkcjonariusz zauważył leżące na foteliku zawiniątka...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Legnica
mł. asp. Jagoda Ekiert
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

285

Legnicka drogówka zatrzymała do kontroli drogowej kierowcę mazdy. Podczas sprawdzania dokumentów, funkcjonariusz zauważył leżące na foteliku zawiniątka. Jak się okazało była to marihuana i metamfetamina.

Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach wyszło na jaw, że posiada cztery sadowe zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi. 28-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

16 sierpnia br., około godziny 23.50 w Legnicy na ulicy Szczytnickiej funkcjonariusze legnickiej drogówki podczas pełnionej służby zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowej mazdy. Podczas sprawdzania dokumentów 28-latka funkcjonariusz zauważył leżące w foteliku zawiniątka. Po sprawdzeniu ich zawartości okazało się, że jest to marihuana i metamfetamina. Dodatkowo podczas sprawdzania mężczyzny w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że posiada aktywne cztery zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Za kierowanie pojazdem pomimo wydanego zakazu sądowego grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia.

Oceń treść:

Brak głosów
randomness