W Anglii można legalnie sprawdzić skład narkotyków

W Wielkiej Brytanii zostanie otwarta pierwsza licencjonowana placówka zajmująca się testowaniem narkotyków. Organizatorzy co najmniej sześciu festiwali muzycznych przygotowują się do zaoferowania swoim gościom bezpłatnych testów sprawdzających ryzyko zażycia nielegalnych substancji.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

kmag.pl
Yelyzaveta Kara
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

38

W Wielkiej Brytanii zostanie otwarta pierwsza licencjonowana placówka zajmująca się testowaniem narkotyków. Organizatorzy co najmniej sześciu festiwali muzycznych przygotowują się do zaoferowania swoim gościom bezpłatnych testów sprawdzających ryzyko zażycia nielegalnych substancji.

Rząd Wielkiej Brytanii wydał licencję na świadczenie usług polegających na anonimowym testowaniu składu zakazanych substancji. Usługa ta będzie prowadzona przez organizację o nazwie „The Loop”, która wspierana jest przez zespół profesjonalnych farmaceutów i pracowników służby zdrowia. Celem organizacji jest zmniejszenie ryzyka zażywania narkotyków oraz rozpoznanie nielegalnego rynku sprzedaży. Usługi będą całkowicie poufne i bezpłatne. Ośrodek będzie działał raz w miesiącu, a w przypadku ważnych wydarzeń lokalnych (np. festiwale) będzie miał dodatkowe godziny otwarcia lub osobne stoiska bezpośrednio na wydarzeniu. Otwarcie placówki zaplanowano na 25 czerwca w Bristolu.

Bezpieczne festiwale muzyczne

Możliwość przeprowadzania bezpłatnych testów na festiwalach zaczęła być dyskutowana po serii zgonów związanych z zażywaniem narkotyków w ciągu ostatnich kilku lat. Uczestnicy festiwali będą mogli przynieść narkotyki do specjalnego stoiska organizacji „The Loop”. Po przeprowadzeniu szybkiego testu osoba przynosząca substancję zostanie poinformowana, jaki jest skład substancji, natomiast przyniesiona próbka zostanie natychmiast zatrzymana i zniszczona. Według „Festival Republic” (firma zarządzająca festiwalami w Wielkiej Brytanii), w tym roku od sześciu do dziesięciu festiwali skorzysta z nowego systemu.

Fiona Measham, założycielka i współprowadząca „The Loop”, twierdzi, że gotowość rządu do wsparcia programu pokazuje, że zdrowie i bezpieczeństwo ludzi staje się dla policji priorytetem, a nie tylko kwestią walki z przestępczością.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 25I-NBOMe
  • Pierwszy raz

Jak ktoś chce tych najciekawszych wrażeń, niech zacznie czytać od T+1:30

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Późny wieczór, początek nocy. Własny pokój, cisza i spokój, nastrój pozytywny bo dopiero co wróciłem z pracy a następne kilka dni mam wolne.

Zacznę od tego, że dobrych parę lat temu usłyszałem o nastolatkach ćpających lek do irygacji pochwy. Nie obeszło mnie to zupełnie, ot taka informacja jak każda inna. Jednak kowal losu uderzył w swoje kowadło i nadszedł dzień (a raczej noc). Prawdę mówiąc miałem ułatwione zadanie, bo znalazłem w domu trzy saszetki. Gdyby nie to, to raczej nieprędko wybrałbym się do apteki, bo nie miałem aż takiego parcia.

  • MDMA (Ecstasy)

Mnie sie sylvek zaczal dosc wczesnie, cos kolo 9 rano. co 4-5 godzin pol warszawskiego mitsu (pozdro dla tego co on juz wie :)) w sumie jakies 150-200mg w ciagu 12 godzin. wszystko na pusty zolad4k, w ciagu calego dnia nie bylo mowy o uczuciu glodu a po jakichs 16 godzinach postu poczulem ze cos tam ssie w srodku. ale nic nieprzyjemnego. z poltorej godziny od pierwszego gorzkiego przyszlo to genialne ciepelko. pani szefowa restauracji byla aniolem, teraz mi sie nasunelo zajebiste okreslenie- muminek. kobieta byla czysto muminkowa.

  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Ciekawość Chęć na wyższe loty Głód adrenaliny Głód wiedzy Własny, ciemny pokój

WRACAM :)

Szybciej niż mogłem się tego spodziewać.

Przed państwem historia o fazie, która rozkurwiła wszystko, co się dało.

W formie mojego monologu spisanego na GG.

 

 

ja, 6 gru, 19:55

 

>19:50- tussidex w ilości 15 kapsułek wchodzi do japy

>Teraz, czyli 19: 55- czuję pierwszy efekt <rotfl>

>To będzie amejzin trip

>Bolała mnie głowa dziś.

>Teraz czuję takie przyjemne naciski zamiast bólu :))