REKLAMA
UWAGA NOWE PRZEPISY!

Koniec picia alkoholu "pod chmurką"

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/IAR

Odsłony

2811

Od dzisiaj nie wolno pić alkoholu w parkach, na placach, czy ulicach - wchodzą w życie przepisy ustawy o wychowaniu w trzeźwości. Dotychczas nie wolno było pić na dworcach, stacjach, przystankach i w środkach transportu zbiorowego. Dodatkowa każda gmina mogła uchwalić zakaz picia w określonych miejscach na swoim terenie. Egzekwowanie nowych zakazów - podobnie jak dotychczasowych - będzie należało do policji i straży miejskiej. Do tej pory grzywny za picie w niedozwolonym miejscu wynosiły od 100 do 150 złotych. Od dziś mają być wyższe. Również od dziś sprzedaż alkoholu z naruszeniem ustawy, na przykład osobom nieletnim, stanie się przestępstwem. Będzie za to groziła - oprócz cofnięcia zezwolenia na sprzedaż, tak jak dotychczas - kara grzywny. Ustawa pozwala także sprzedawcom alkoholu - w razie wątpliwości, czy kupujący jest pełnoletni - na żądanie dokumentu stwierdzającego jego tożsamość i pozwalającego na ustalenie wieku.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Odrzucone TR
  • Tripraport

Pewien poniedziałek godzina 13.15, szkoła , przerwa między lekcjami( po wf )

Ja, Sandra, Ola, Marta, Ania, Dominika ,Aga

Razem z Sandra stwierdziłyśmy , że najaramy dziewczyny wymienione wyżej. Oprócz Ani i Dominiki wszystkie przeżyły przynajmniej swój pierwszy raz z jaraniem.( Dominika z nami nie paliła)

 

Miałyśmy gdzieś ok. 3g. Oprócz 2 lufek nie miałyśmy żadnego sprzętu wiec zabrałyśmy sie za robotę.

Godzina 13.25

  • Efedryna

Siema!

  • Kannabinoidy
  • Katastrofa

Wizyta u znajomych, przyjemna atmosfera

Napisałam ten artykuł, żeby przestrzec zwłaszcza osoby zaczynające doświadczenia z substancjami psychoaktywnymi i tych, którzy zażycie ich planują.
20.12.15

  • Amfetamina

nazwa substancji:amfetamina


poziom doświadczenia użytkownika: amph, thc, mdma, efedryna, benzo, kodeina


dawka, metoda zażycia: ok. 0,5 g donosowo


"set & setting": wycieńczony po 36 godzinnym niespaniu i imprezie w międzyczasie


efekty: skrajne pomieszanie z poplątaniem--------Poniżej przedstawiam wyciąg z mojego dziennika, w którym opisałem fazę kilka dni po zajściu.---------

randomness