REKLAMA
USA: lokalna policja rozpowszechnia fałszywe informacje o Zika, by łapać użytkowników metamfetaminy

"NIE CHCEMY, aby dotknęło to Ciebie. Jeśli niedawno kupiłeś metamfetaminę, możesz dostarczyć ją do Departamentu Policji Miasta Bath, gdzie możemy ją dla Ciebie przetestować. Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem nr 1!"

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

the influence
Patrick Hilsman

Odsłony

471

Policja z miasta Bath (stan Michigan) prowadzi dziwne gierki w obszarze bezpieczeństwa publicznego publikując fałszywy biuletyn typu "breaking news", w którym ostrzega, że "dotarły do nas raporty o metamfetaminie mogącej zawierać wirusa Zíka".

Ich facebookowy profil zachęca ludzi, by przychodzili na komisariat w celu przetestowania swoich narkotyków:

NIE CHCEMY, aby dotknęło to Ciebie. Jeśli niedawno kupiłeś metamfetaminę, możesz dostarczyć ją do Departamentu Policji Miasta Bath, gdzie możemy ją dla Ciebie przetestować. Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem nr 1!

Kupa śmiechu. Jednakże ze względu na powszechność występowania pozbawionych podstaw i szkodliwych teorii spiskowych dotyczących problemów zdrowotnych, takich jak ruch anty-szczepioknowy, nie to chyba dobry moment, by lokalne organy ścigania pozwalały sobie na zamieszczanie nieprawdziwych informacji na temat Zika, nawet jeśli cel jest tak szlachetny, jak próba aresztowania użytkowników ulicznej wersji Adderallu.

Oceń treść:

Average: 3.3 (3 votes)

Komentarze

krAK (niezweryfikowany)
Przynieś na komisariat swoje narkotyki! W trosce o Twoje bezpieczeństwo zamkniemy Cię w więzieniu za posiadanie tychże substancji odurzających.
randomness