REKLAMA
"Ukrywał marihuanę i grzyba halucynogennego"

OK, jesteśmy zaintrygowani.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KSP
nadkom. Joanna Węgrzyniak/ea
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

387

Kryminalni zatrzymali 32-latka, który w mieszkaniu ukrywał marihuanę i grzyba halucynogennego. Funkcjonariusze na podstawie wiedzy operacyjnej trafili do mężczyzny i zabezpieczyli znalezione w trakcie przeszukania narkotyki. 32-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Kryminalni otrzymali informację operacyjną, z której wynikało, że pewien mężczyzna, który w przeszłości był już zatrzymywany, najprawdopodobniej w mieszkaniu posiada narkotyki.

Policjanci pojawili się pod wskazanym adresem, 32-latek najwyraźniej nie spodziewał się wizyty policjantów. Od początku twierdził, że nie ma niczego zabronionego prawem. Przeszukanie mieszkania wykazało jednak, że w szufladzie ukrywał zarówno marihuanę, jak i grzyba halucynogennego. Substancje zostały zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany.

W dochodzeniówce śledczy zgromadzili niezbędny materiał dowodowy i na jego postawie przedstawili zatrzymanemu zarzut posiadania narkotyków.

Oceń treść:

Average: 2.8 (5 votes)

Komentarze

Kyxor (niezweryfikowany)
Ej mam bekę bo to o mnie i z mojej sprawy news ale dodają je dopiero jak akta trafiają do sądu hahaha a cała akcja była 2 lata temu ...
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Data: Kwiecien 2003


Drug: marihuana - szczyty K2 :)


Temperatura: dosc zimno, ubrani w kurtki i z magnetofonem w reku ;]


Muza: Cypress Hill - Rules

  • Powój hawajski

poczucie bezpieczeństwa i swojskości związane ze fajnymi znanymi miejscami-własny pokój,dom mojej Babci,w końcu mieszkanie dziewczyny, ciekawość i pewne nadzieje wiązane z działaniem nasion

TR przeniesiony z forum hyperreal.info

 

A działo się to wszystko w pewien lipcowy słoneczny dzień roku pańskiego 2006...

 

  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Tego dnia oglądałem, przepiękny zachód czerwonego słońca. Opisane zdarzenia mają miejsce parę godzin później. Całą podróż odbywałem w łóżku.


1.Ogólnie

Doświadczenie to było punktem kulminacyjnym w przygodzie z wymienionymi wcześniej substancjami. Cykl 4 podróży został przebyty w celu zapoznania się ze światem psychodelii, odkrycia siebie, przeżywania ekstazy literackiej podczas przelewania na papier wizji spisanych wierszem bezpośrednio podczas trwania tripu.

  • Szałwia Wieszcza

Wszystko co napisalem, jest wylacznie fikcja literacka. Ofkoz. ;)