Ukradł z radiowozu narkotyki. Wpadka policji i ratowanie honoru udostępnieniem nagrania

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

net.pl
Przemysław Rączka
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

448

Najpierw umieszczono informację z prośbą, aby mężczyzna sam zgłosił się na policję. Gdy nie było żadnego odzewu zdecydowano się udostępnić nagranie z monitoringu, aby znaleźć sprawcę zuchwałej kradzieży. Mowa o zdarzeniu, w którym doszło do kradzieży narkotyków z nieoznakowanego policyjnego radiowozu.

Funkcjonariusze w Hilversum na północy Holandii zatrzymali osobę, przy której znaleźli narkotyki. Substancje odurzające zabezpieczono i schowano w nieoznakowanym radiowozie. Gdy policjanci byli zajęci zatrzymaniem dilera, do samochodu podszedł inny mężczyzna i wykorzystując nieuwagę funkcjonariuszy, wyciągnął przez otwartą szybę narkotyki i odszedł.

Policja nie przekazała informacji jakie narkotyki skradziono i w jakiej ilości. Wiadomo, że jedyny dowód w sprawie zatrzymania dilera został skradziony. Teraz będzie niezwykle ciężko udowodnić mu przestępstwo przed sądem. Nieuważni policjanci na pewno mogą spodziewać się poważnej rozmowy dyscyplinarnej z przełożonymi.

Oceń treść:

Average: 9.7 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

--- hyperreal ostrzega! ---
1. Jeśli już się zdecydujesz na benzydaminę to pamiętaj o ekstrakcji.
2. Benzydamina jest bardzo szkodliwa dla nerek.
red. hyperreal.


Zawsze lubiłem eksperymentować z dragami, więc pomyślałem, że nadeszła kolej na benzydaminę. Miało to miejsce podczas ferii zimowych tego roku, ale dopiero teraz piszę ten trip-raport ponieważ wcześniej nie miałem jakoś ochoty zabrać się za to.


  • Pridinol

Niedziela 15 luty 2004 ostani dzień przed końcem ferii:


  • Alprazolam

Kiedy pierwszy raz usłyszałem o Alprazolamie od razu zacząłem kombinować w

jaki sposób zdobyć receptę. Zapisałem się do przychodni u mnie na uczelni i

wyciągnąłem karte do lekarza rodzinnego. Na pytanie "co panu dolega?"

odpowiedziałem, że nie mogę spać. Babka zapytała czy brałem wcześniej coś na

bezsenność, powiedziałem, że Afobam, a ponadto wykazałem się fachową wiedzą

mówiąc ile to kosztuje, co zawiera i ile jest tabletek w jednym opakowaniu.

  • Katastrofa
  • Powój hawajski

Kompletny nieogar, zmęczenie, brak konkretnie ustalonego miejsca, w którym można by przeżywać podróż. Lekka niepewność połączona z ciekawością (i bezmyślnością oraz brakiem umiejętności planowania...). Otoczenie zmieniało się podczas podróży i nie było to z pewnością przyjemne, tułaliśmy się z miejsca na miejsce w poszukiwaniu dogodnego miejsca dla ćpunków.

Dobra, przełamię się wreszcie i napiszę może trochę o moich własnych przeżyciach oraz przemyśleniach po spożyciu około 10 g powoju od firmy Rekwiat z kumplem (również 10 g).

randomness