UK: Matka wcierała rocznemu dziecku w dziąsła heroinę z fentanylem

Celem takiego działania miało być usyepianie dziecka.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakt
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

3690

Nie mieści się w głowie, do czego posunęła się 33-letnia Kimberly Nelligan, sprawując opiekę nad swoją roczną córeczką. Jak ustalili śledczy, kobieta przez dłuższy okres czasu wcierała malutkiej Jordy heroinę w dziąsła, by ją uśpić. Dziewczynka zmarła. Kobieta odpowie za narażenie dziecka na utratę życia lub zdrowia.

Do sądu w Bangor w Walii trafiła sprawa śmierci zaledwie rocznej dziewczynki o imieniu Jordyn, do której doszło w październiku 2018 roku. Podejrzana o przyczynienie się do zgonu dziecka jest jej matka, 33-letnia Kimberly Nelligan.

Jak ustalili śledczy, w chwili śmierci w ciele dziewczynki stwierdzono obecność fentanylu, niezwykle niebezpiecznej substancji chemicznej uznanej za najniebezpieczniejszy narkotyk świata. Substancja ta jest często mieszana z heroiną, jednak jest od niej 50 razy silniejsza. Biegli uznali, że dziewczynka połknęła substancję najprawdopodobniej po tym, jak ktoś wtarł ją we wnętrze jej buzi. Jak podaje portal "metro.co.uk", śledczy ustalili, że dziewczynce podano narkotyk co najmniej 15 razy w ciągu kilku miesięcy przed jej śmiercią.

Podczas śledztwa Kimberly Nelligan rzekomo przyznała się do zażywania heroiny raz w tygodniu w miesiącach przed śmiercią córki. Ojciec dziewczynki miał także przyznać policjantom, że widział swoją żonę, jak wcierała małej Jordyn substancję w dziąsła.

Jak podaje "Metro", kobieta miała także powiedzieć ojcu Jordyn, że to samo robiła swoim starszym dzieciom, by je uśpić.

Kimberly Nelligan została oskarżona o narażenie życia dziecka. Najprawdopodobniej wkrótce usłyszy także zarzuty posiadania twardych narkotyków.

Oceń treść:

Average: 8.8 (5 votes)

Komentarze

Nbome 25c (niezweryfikowany)
Ale wariatka woo Takiej kurwie to potrzebne najgorsze więzienie
Spaniały Polski... (niezweryfikowany)
Polska patola to przy angielskiej mały pikuś.
loleek (niezweryfikowany)
zazdro szkoda, ze ja nie mam takiej matki
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina

Substancje:600 mg (- troszkę bo sie rozlało) + 5mg cetyryzyny godzinę przed.

S&S: Sobotni wieczór bez perspektyw, chęć wyczilowania. Waga ok, 70kg.

Doświadczenie: THC, Amph, MDMA, BZP, Ephedrine, Cocaine, Codeine, DXM, LSD, Mushrooms, DOC, Zolpidem, Alc, Salvia, Gałka muszk.,

JWH - 018, mcPP, TMFPP, tramadol, Mefedron, piperazynki, fenetylaminy itd.

19:25 Roztwór został umieszczony w prawie pustym żołądku, popity bardzo ciepłą przegotowaną wodą.

Czekam na pierwsze efekty :)

  • 1P-LSD
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie jak najbardziej pozytywne. Dzień wolny od trosk, cały dla mnie. Piękna, słoneczna pogoda.

Ostatnimi czasy doszły mnie słuchy o microdosingu. Ponieważ chciałem się jakoś odblokować twórczo, to ta koncepcja wydała mi się zachęcająca i postanowiłem wcielić ją w życie. Zmagam się też trochę z lekką aspołecznością i lękami, więc liczyłem również na zerwanie więzów w tej kwestii (oczywiście podejmuję walkę ze swoimi problemami na różnych płaszczyznach, nie tylko karmiąc się pscyhodelikami, więc oczywiście jest to tylko element "terapii"). Cztery dni po tripie przy dawce 125 µg, uwzględniając tolerancję, wycelowałem w około 30 µg. Oto efekty:

  • Inne
  • Problemy zdrowotne

Trip raport ten nie opisuje działania żadnej z substancji psychoaktywnych a stany, które występują u mnie naturalnie przy mocno podwyższonej temperaturze ciała.

Pragnę jednak podkreślić, że delirium, które występuje przy podwyższonej temperaturze
jest niemal identyczne z tym, którego doświadczyłem kiedyś w skutek przedawkowania alkoholu.
Z takim wyjątkiem, że w drugim z przypadków były dodatkowe objawy jak: wymioty, bóle brzucha, drgawki.

randomness