REKLAMA
UK: legalizacja marihuany może przynieść 1mld funtów wpływów do budżetu

Raport stworzony na zlecenie liberalnych demokratów stwierdza, że legalizacja marihuany w Wielkiej Brytanii przyniosłaby zysk budżetowy w wysokości 1 miliarda funtów.

Raport stworzony na zlecenie liberalnych demokratów stwierdza, że legalizacja marihuany w Wielkiej Brytanii zminimalizowałaby ryzyko problemów zdrowotnych wynikających z użycia podejrzanych substancji, a także przyniosłaby zysk budżetowy w wysokości £1 miliarda.

Partia przekonuje, że narkotyk powinien być legalnie sprzedawany w specjalnych sklepach i tylko osobom pełnoletnim. Na wiosnę zaplanowana jest konferencja, na której podnoszony będzie pod debatę właśnie ten temat.

Norman Lamb z partii liberalno-demokratycznej skomentował raport: - Każdego roku miliardy funtów trafiają do kieszeni przywódców przestępczości zorganizowanej, gangów które zajmują się handlem marihuaną i innymi narkotykami. Dodatkowo tracimy pieniądze, zasoby i czas policji na chwytanie osób używających marihuany. To śmieszne, żeby traktować takich ludzi jak kryminalistów.

Lider partii Tim Farron jest zdania, że tak czy inaczej tak wiele osób korzysta z marihuany, że niezbędna jest nowa polityka i oznajmia, że na pewno będzie ona wkrótce dyskutowana.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Alprazolam
  • Bad trip

Przyjęcie środków nastąpiło w zaciszu akademika, w pozytywnym nastawieniu w oczekiwaniu na miły wyciszony wieczór przy relaksacyjnej muzyce. 3mg Alprazolam ok 0,4l wódki

Miałem już spore doświadczenie w zażywaniu różnych substancji dlatego skusiłem się na kolejną tym razem z grupy Benzodiazepin.

Moje próby zaczynały się od przeczytania na temat tego środka co polecam wszystkim szukających nowych doznań. próby podoiłem od małych dawek 0,5mg , 1mg aż doszedłem do 3 mg. Tak jak opisano nie dostarczyły one wystarczających efektów postanowiłem zmieszać je z alkoholem.

Godzina 11

  • Szałwia Wieszcza

Time: 25 grudnia, popołudnie ok 15.

Experience: mj, #, dxm, efedryna.

Set & setting: positive, oddech po świętach. Palimy z kolegą, mój trzeci raz z SD. Wydanie luksusowe:

bongo i mix z wybornym # made from Jack Herer prosto z Hagi. Jeśli chodzi o dawnowanie, to niestety nie

jestem w stanie precyzyjnie stwierdzić jaka gramatura się zdematerializowała. Zapakowaliśmy 2 pełne

cybuchy, więc myślę, że mogło przejść ok 1,5 - 2g.


  • Benzydamina
  • Tripraport

Bez oczekiwań, wyluzowanie, spontan. Spokojne miejsce, domowe zacisze.

Długo zwlekałam z opisaniem moich doznań pod wpływem - według mnie - ciekawej substancji - benzydaminy. Jakiś czas interesowały mnie takie substancje, ponadto chciałam poczuć się inaczej, chciałam troszkę oderwać się od rzeczywistości.

  • Benzydamina


nazwa substancji : Tantum Rosa (bez recepty)poziom doświadczenia użytkownika : nieco grzybow, marji i alkoholu

nadal szukam uzywki ktora dawala by mi to czego konretnie oczekuje :>dawka, metoda zażycia : 1 saszetka rozpuszczona w szklance wody

popita 2 szklankami koli dla zabicia ohydnego smaku - radze wypic to jednym gora dwoma lykamistan umysłu : norma


randomness