UK: legalizacja marihuany może przynieść 1mld funtów wpływów do budżetu

Raport stworzony na zlecenie liberalnych demokratów stwierdza, że legalizacja marihuany w Wielkiej Brytanii przyniosłaby zysk budżetowy w wysokości 1 miliarda funtów.

Raport stworzony na zlecenie liberalnych demokratów stwierdza, że legalizacja marihuany w Wielkiej Brytanii zminimalizowałaby ryzyko problemów zdrowotnych wynikających z użycia podejrzanych substancji, a także przyniosłaby zysk budżetowy w wysokości £1 miliarda.

Partia przekonuje, że narkotyk powinien być legalnie sprzedawany w specjalnych sklepach i tylko osobom pełnoletnim. Na wiosnę zaplanowana jest konferencja, na której podnoszony będzie pod debatę właśnie ten temat.

Norman Lamb z partii liberalno-demokratycznej skomentował raport: - Każdego roku miliardy funtów trafiają do kieszeni przywódców przestępczości zorganizowanej, gangów które zajmują się handlem marihuaną i innymi narkotykami. Dodatkowo tracimy pieniądze, zasoby i czas policji na chwytanie osób używających marihuany. To śmieszne, żeby traktować takich ludzi jak kryminalistów.

Lider partii Tim Farron jest zdania, że tak czy inaczej tak wiele osób korzysta z marihuany, że niezbędna jest nowa polityka i oznajmia, że na pewno będzie ona wkrótce dyskutowana.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina
  • Lorazepam
  • Marihuana

dobry nastrój spowodowany zimowym wyjazdem na działkę ze znajomymi.

Amfetamina po 5 latach...

Dzień przed sobotą 23.03.2013 kręcąc pakiecik ziółka, dowiedziałem się że dawny znajomy wrócił do interesu i ma to coś czego jak ognia przez ostatnie kilka lat nie dotykałem. Zainteresowałem się i nabyłem 2 torebki do 3 gietów zielonego.

 

Sobota:

  • Dimenhydrynat
  • Retrospekcja

Chęć na nowe doświadczenia, niewielka wiedza o zażywanej substancji. Brak konkretnych wymagań co do niej.

Działo się to w jesieni zeszłego roku. Nie wczytywałem się w raporty ani nie nakręcałem się. Po prostu pewnego dnia pomyślałem "A jak bym ja sobie aviomarinu łyknął?". Sprawdziłem tylko czym jest ta substancja. Psychodelik; deliriant dlaczego nie. Akurat, że był piątek to mam plan na resztę dnia. Dwie apteki-dwie paczki. Cena dosyć wysoka 28zł.

  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa

Świetny humor, duże oczekiwania przy jednoczesnej świadomości, że nie wolno się nastawiać, bo i tak będzie niespodzianka

Jeb. Trzaskam drzwiami samochodu. Zostawiam biało-pomarańczowego grata przed domem i biegnę ucieszony do swego pokoju z dwoma opakowaniami legalnych narkotyków. Ahoj kurwa przygodo! Skonsumuję te cukiereczki, hehe, a potem to już niech się dzieje, co ma się dziać! No, może nie do końca- jakiś tam zarys przyszłości kłębi mi się w chorej bani.

  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Tripraport

Ciepły czerwcowy dzień, grupka znajomych, obce miasteczko

Na wstępie powiem, że nie był to mój pierwszy raz. Paliłam THC niejednokrotnie, często po przyjęciu z moim organizmem nie dzieje się absolutnie nic, czasem mam głupawkę lub substancja delikatnie mnie zmula. Nic specjalnego. To jednak był na tyle interesujący trip, iż postanowiłam go spisać. Czas określony jest bardzo ogólnie.

* * *

Był to słoneczny dzień czerwca. Półmetek wakacji - okresu imprez i wypadów ze znajomymi. Wraz z dobrymi kolegami wybrałam się pociągiem na darmowy koncert do miejscowości niedaleko miasta, w którym mieszkam.

randomness