UK: 4 miesiące więzienia za podawanie chomikowi LSD i zaniedbywanie psów

Na cztery miesiące więzienia skazany został mieszkaniec Lancaster, który podawał LSD i konopie swojemu chomikowi.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

The Telegraph

Odsłony

1298

Na cztery miesiące więzienia skazany został mieszkaniec Lancaster, który został sfilmowany, gdy podawał LSD i marihuanę swojemu chomikowi.

Film ujawniony przez RSPCA pokazuje 22-letniego Nchinumya Ntembe wlewającego zaprawiony LSD Tizer [popularny w UK napój – przyp. tłum.] do butelki wody, którą następnie podaje do picia zwierzęciu. Gdy chomik zaczyna pić płyn, zza kadru słychać śmiech i słowa: "Teraz mu odwali. Będzie robił dziwne rzeczy."

Dalej nagranie pokazuje chomika o imieniu Pan Chow, który żuje podawane mu przez pręty klatki liście konopi.

W poniedziałek w sądzie Ntembe przyznał się do pięciu innych przestępstw okrucieństwa wobec zwierząt, w tym do niewłaściwego traktowania dwóch psów, o imionach Zeus i Faith. Oprócz czteromiesięcznego wyroku więzienia, otrzymał on również ośmioletni zakaz posiadania zwierząt.

Inspektor RSPCA Sarah Hayland powiedziała:

To jasne, że Ntembe i ten drugi człowiek biorący udział w incydencie z chomikiem byli świadomi, że to, co robią, może spowodować u Pana Chow cierpienie. Można usłyszeć, jak mówiąc rzeczy w rodzaju: "To może być koniec Pana Chow” i zachęcają się wzajemnie, by podać mu jeszcze więcej narkotyków.

Na posesji były trzy psy — dwa należące do Ntembe i jeden do drugiego z oskarżonych. Psy Ntembe, Zeus i Faith, były w strasznym stanie. Pysk Zeusa był tak opuchnięty, że niepodobny do kształtu, jaki powinien mieć, oba psy były strasznie wychudzone.

Chomik i oba psy trafiły do nowego domu i obecnie mają się dobrze.

Oceń treść:

Average: 5.6 (10 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Kofeina
  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

Nastawienie pozytywne, niedzielne popołudnie nie sprzyja nauce więc szukałam czegoś na koncentrację i pobudzenie

Witam wszystkich czytających. Jest to mój pierwsz trip raport, więc proszę o wyrozumiałość. 

Pseudoefedryny postanowiłam spróbować jako wspomaganie do nauki - czytałam wiele opinii, że poprawia koncentrację i zmiejsza senność. Niektórzy nawet sądzą, że może zastąpić amfetaminę. Fetę co prawda jadłam już kilka razy, ale ze względu na jej wysoki potencjał uzależniający nie chciałam jej stosować do nauki. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat pseudoefki na forach, zakupiłam paczkę Sudafedu - uznałam, że na pierwszy raz wystarczy.

  • Silene Capensis
  • Tripraport

Nijakie

Wstęp 

Trip został napisany przeze mnie jakieś 3 lata temu - zaginiony i znaleziony. W tamtych czasach ćwiczyłem regularnie LD i zapoznając się z treścią kolejnych serwisów traktujących o snach, dotarłem w końcu do informacji o Silene Capensis - Afrykańskim Korzeniu Snów. Zamówiłem sobie 5 gram materiału roślinnego mając nadzieję na jakieś niezwykłe przeżycia. Mimo żucia tego cholerstwa przez tydzień, efekty poczułem wyłącznie dnia piątego.

TripRaport

  • 2C-T-2

2C-T-2

nazwa chemiczna: 2,5-dimetoksy-4-etyltiofenyletyloamina.

  • Benzydamina

Benzofilia...

Substancja: Benzydamina


Dawka: w sumie ok. 18 razy po 500mg w ciągu roku.


Doświadczenie: Ganja, Tramadol, Benzydamina, Efedryna, Pseudoefedryna, DXM, Extasy.


Set & Settings: Bywało różnie generalnie positiv.


Wiek: 19 lat


Waga 50 kg.

Więc tak ten T-R ma charakter ogólnego opisu fazy po benzydaminie oraz ostrzeżenia przed jej zażywaniem.

randomness