UK: 4 miesiące więzienia za podawanie chomikowi LSD i zaniedbywanie psów

Na cztery miesiące więzienia skazany został mieszkaniec Lancaster, który podawał LSD i konopie swojemu chomikowi.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

The Telegraph

Odsłony

1325

Na cztery miesiące więzienia skazany został mieszkaniec Lancaster, który został sfilmowany, gdy podawał LSD i marihuanę swojemu chomikowi.

Film ujawniony przez RSPCA pokazuje 22-letniego Nchinumya Ntembe wlewającego zaprawiony LSD Tizer [popularny w UK napój – przyp. tłum.] do butelki wody, którą następnie podaje do picia zwierzęciu. Gdy chomik zaczyna pić płyn, zza kadru słychać śmiech i słowa: "Teraz mu odwali. Będzie robił dziwne rzeczy."

Dalej nagranie pokazuje chomika o imieniu Pan Chow, który żuje podawane mu przez pręty klatki liście konopi.

W poniedziałek w sądzie Ntembe przyznał się do pięciu innych przestępstw okrucieństwa wobec zwierząt, w tym do niewłaściwego traktowania dwóch psów, o imionach Zeus i Faith. Oprócz czteromiesięcznego wyroku więzienia, otrzymał on również ośmioletni zakaz posiadania zwierząt.

Inspektor RSPCA Sarah Hayland powiedziała:

To jasne, że Ntembe i ten drugi człowiek biorący udział w incydencie z chomikiem byli świadomi, że to, co robią, może spowodować u Pana Chow cierpienie. Można usłyszeć, jak mówiąc rzeczy w rodzaju: "To może być koniec Pana Chow” i zachęcają się wzajemnie, by podać mu jeszcze więcej narkotyków.

Na posesji były trzy psy — dwa należące do Ntembe i jeden do drugiego z oskarżonych. Psy Ntembe, Zeus i Faith, były w strasznym stanie. Pysk Zeusa był tak opuchnięty, że niepodobny do kształtu, jaki powinien mieć, oba psy były strasznie wychudzone.

Chomik i oba psy trafiły do nowego domu i obecnie mają się dobrze.

Oceń treść:

Average: 5.6 (10 votes)
Zajawki z NeuroGroove
 • Katastrofa
 • Marihuana
 • Tytoń

Set: Dobre samopoczucie z nastawieniem na rozerwanie się na mieście, względny brak zmartwień na tamtą chwilę. Setting: park miejski, godzina 20:00 , ok. 10 stopni Celsjusza.

Chce żebyście pomogli mi ustalić pewną rzecz, mianowicie mam obawy że jestem nadwrażliwy na THC. Jednak być może po prostu nie mam doświadczenia gdyż palę ekstramalnie rzadko, ilość paleń w moim życiu mogę policzyć na palcach obu rąk lub obu rąk i jednej nogi. Nie wkręcam sobie żadnej fazy, przeciwnie - zazwyczaj podchodziłem do tego z nastawieniem że "to mnie nie ruszy". Niestety za każdym razem rusza a ostatnim razem chyba było apogeum. W piątkowy wieczór wyszliśmy z kolegami rozerwać się na miasto. Przed udaniem się do pubu skoczyliśmy na skręta.

 • Przeżycie mistyczne
 • Szałwia Wieszcza

Set & settings : Wieczór, mieszkanie znajomego, pozytywny nastrój - jego urodziny.

Wczoraj miałem kolejne spotkanie z Lady S. i po raz kolejny pokazała mi co potrafi
umówiłem się z moim dobrym znajomym z którym zawsze tripuje mi się doskonale, przygotowaliśmy co trzeba. Wymieszaliśmy mj i Lady S. w proporcjach 1:1 i skręciliśmy dwa lolki. Mieliśmy już uprzednio doświadczenie, że salvia z baczką działa wyśmienicie, i przedłuża działanie samej salvii (przynajmniej w moim wypadku).

 • Golden Teacher
 • Grzyby halucynogenne
 • Grzyby Psylocybinowe
 • Pierwszy raz

Podekscytowanie; Dom Babci; Trip z Przyjacielem i Dziewczyną; Waga: 65kg

   Spis treści:

 • Kodeina
 • Marihuana

S&S: Perspektywa wyjścia z kumplem i wspólnego podziwiania mocy substancji psychoaktywnych.

Doświadczenie: alkohol, marihuana, kodeina, dxm, lsa(hbwr), metkatynon, mefedron, (pseudo)efedryna, kanna, salvia divinorum, damiana, jwh-018.

Wiek: wtedy jeszcze 17 lat.