Trawka z dostawą do domu?

Dostawa zamówionej marihuany do domu jest obecnie nielegalna w Illinois, ale usługa taka jest oferowana w innych stanach. Gubernator Pritzker powiedział, że pomysł taki jest wart rozważenia.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

monitorlocalnews.com
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów. Pozdrawiamy!

Odsłony

16

Dostawa zamówionej marihuany do domu jest obecnie nielegalna w Illinois, ale usługa taka jest oferowana w innych stanach. Gubernator Pritzker powiedział, że pomysł taki jest wart rozważenia.

„Na pierwszy rzut oka - o ile jest to uregulowane, o ile upewnimy się, że osoba, która to zamawia, ma do tego prawo – wydaje mi się to tym samym, co wejście do sklepu” – powiedział Pritzker. Nie zapowiedział jednak rychłej zmiany prawa, a jedynie konieczność zbadania wpływu tej usługi w innych stanach.

Dostarczanie zamówionej marihuany do domu jest legalne w stanach takich jak Michigan, Floryda, Kalifornia, Maryland, Nevada i kilku innych. Uber Eats niedawno rozpoczął takie dostawy w Toronto w Kanadzie.

„Konsumenci są teraz przyzwyczajeni do natychmiastowego dostępu do wszystkiego w zaciszu własnego domu, a marihuana nie powinna być wyjątkiem” – powiedział Jason Erkes, rzecznik formy Cresco Labs, obsługującej sieć aptek Sunnyside. „Istnieją bardzo surowe przepisy dotyczące licencjonowanych punktów sprzedaży (marihuany) i jesteśmy przekonani, że możemy wprowadzić tę samą kontrolę w przypadku dostaw do domu klientów, jeśli właśnie tak chcą oni kupować produkty z konopi indyjskich”.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Dobry nastrój, ekscytacja spowodowana myślą o kolejnym przeżyciu psychodelicznym. Miejsce: jednoosobowy pokój na stancji, ranek, za oknem ładna jak na jesienną pogoda.

Trip raport

Po wykładzie idę na pocztę, odbieram przesyłkę, po czym zadowolony, że już przyszła jadę na stancję. Po jej otworzeniu dodatkowa radość, bo oprócz Ho-meta dostałem 3 bilety do kina (wkładasz pod język i czekasz na seans:) )

  • Zolpidem

Substancje: stilnox 20 mg, hydroksyzyna 25 mg

Doświadczenie: niewielkie-głównie alkohol i benzodiazepiny

Opis tego tripu opiera się w dużej mierze na relacjach mojego kumpla (mieszkam w akademiku) i także oczywiście na moich :-)

  • AM-2201
  • Bad trip

Chęć przypalenia MJ na 4 godziny przed wieczornym wyjściem. Lekkie podejrzenia, co do towaru.

Napisałem raport o testach 3-MMC (http://neurogroove.info/trip/3-mmc-pierwsza-wiadoma-przygoda-z-rc). Traktuje to jako moje pierwsze RC, bo to, co zaraz napiszę nie było zamierzonym, celowym, a całkowicie nieświadomym zażyciem. 

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Spontan

DXM mnie dzisiaj totalnie rozniosło na łopatki. Nie będę się bawił w dłuższy wstęp i rozwinięcie, bo akuat dziś jestem zmęczony. Chcę jak najszybciej machnąć raport, oddać niesamowitość dzisiejszego przeżycia.

randomness