REKLAMA
Tragiczny finał stypy. 97 osób zmarło po wypiciu alkoholu

97 ofiar śmiertelnych. To bilans uroczystości pogrzebowych, które odbyły się w stanie Uttarakhand w Indiach. Okoliczni mieszkańcy zmarli po spożyciu nielegalnego alkoholu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Wprost
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

651

97 ofiar śmiertelnych. To bilans uroczystości pogrzebowych, które odbyły się w stanie Uttarakhand w Indiach. Okoliczni mieszkańcy zmarli po spożyciu nielegalnego alkoholu.

Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Balupur w stanie Uttarakhand w Indiach. Zgodnie z tradycją, 13 dnia po śmierci bliskiej osoby odprawiano tam żałobny obrzęd Tehravin. w uroczystościach pogrzebowych brało udział kilkaset osób, również z kilku sąsiednich miejscowości położonych w tym samym stanie i w sąsiednim Uttar Pradeś.

Jak podaje India News, po spożyciu taniego, nielegalnego alkoholu zmarło 97 osób. Ponadto, wiele innych potrzebowało pomocy lekarskiego. Sprawa oburzyła opinię publiczną. W związku z tragedią zawieszonych zostało kilku urzędników i funkcjonariuszy służb. Skonfiskowano także blisko 400 litrów nielegalnego alkoholu. W ręce policji wpadło 30 osób, w tym również domniemani producenci alkoholu. Z wydanego oświadczenia wynika, że za zaopatrzenie wioski w nielegalny alkohol był odpowiedzialny mężczyzna, któremu nadano przydomek Pintu. Jego rodzina stanowczo temu zaprzecza podkreślając, że sam Pintu oraz pięciu jego najbliższych krewnych także zmarło po spożyciu feralnego alkoholu.

Tragiczna śmierć blisko 100 osób wywołała protesty w okolicach Balupur. Okoliczni mieszkańcy twierdzą, że policja wiedziała o procederze sprowadzenia nielegalnego alkoholu i nie podjęła żadnych działań, a wręcz mogła korzystać finansowo na przemycie niebezpiecznych trunków.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Miszmasz (niezweryfikowany)
Miałem tu nie pisać, po edycji mojego ostatniego komentarza, spacje i znak końca linii też mają swoje znaczenie, ale ta wiadomość jest kompletnie bez sensu. Pytanie brzmi co zabiło, bo teza że nielegalny alkohol to bzdura, znaczy że niby legalny by nie zabił. To jest bezmyślne kopiowanie i traktowanie tematu, coś co jest bardzo popularne w czasach internetu, i coś co powinno być karane, moim zdaniem najlepiej karą śmierci za szerzenie głupoty. Naprawdę lepiej czegoś nie napisać, niż napisać bzdurę.
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pierwszy raz

na początku dom, potem las; wieczór i noc z 29 na 30 grudnia 2009; nastawienie pozytywne

Jadłem ja, mój brat i kumpel. Dla mnie i brata to był pierwszy raz, kumpel jadł już parę razy. Zdecydowaliśmy jeść po półtora kartonika na głowę. Około 18:00 wrzuciliśmy pod język i czekaliśmy na efekty, rozmawiając. Po około 50 minutach wokół ekranu monitora zacząłem widzieć lekką poświatę. Kumpel powiedział, że po tym zwykle poznaje, że zaczyna się luta. Mieliśmy już wychodzić, a tu dzwonek do drzwi. Kumpel mówi "cinżko". Bo już zaczęła się niemała śmiechawka. A ja twardo, idę otworzyć. To dozorca, rozdający jakieś kartki. Mówi mi, żebym się wyraźnie podpisał.

  • 2C-E
  • Damiana
  • Heimia salicifolia

mój pokój, chat na forum dopalacze, muzyka, słuchawki i ogólnie pozytywne nastawienie, później własny świat

Trip pisany od początku do końca na fazie, teraz jest godzina 12:40, zarzuciłem 25mg 2C-E doustnie, rozmawiam na chacie na forum oraz słucham muzyczki (trance i jakiś pop póki co). Raport będzie stale aktualizowany

13:12 – Pierwsze przyjemne efekty, mordka się cieszy i muzyczka tak pięknie gra, wyczuwalne słabe pobudzenie, ogólnie czuję że będzie konkretna faza. Jest fajnie i sympatycznie, czuję ciepło.

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

SET Ja: podekscytowany, podniecony, nieco przestraszony P:wyluzowany, podniecony R:troche zestresowany SETTING piękna pogoda, dobre wibracje

Potrzebuje wieczności na zgłębienie tego, na co patrzę
a za chwilę patrzę
na coś innego

Dzieci z mięsa

 

  • Tramadol

nazwa substancji: tramal - kapsułki po 50mg (10*50mg=500mg)

poziom doświadczenia użytkownika - kiedyś dosyć często MJ, teraz już tylko sporadycznie. ostatnio troche aptekarskich eksperymentuf.


"set & setting" - troche podekscytowany, nastawiony pozytywnie, żadnych obaw. łyknąłem do domu na noc. rodzina obecna. luz.

randomness