REKLAMA




Tragiczny finał stypy. 97 osób zmarło po wypiciu alkoholu

97 ofiar śmiertelnych. To bilans uroczystości pogrzebowych, które odbyły się w stanie Uttarakhand w Indiach. Okoliczni mieszkańcy zmarli po spożyciu nielegalnego alkoholu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Wprost
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

648

97 ofiar śmiertelnych. To bilans uroczystości pogrzebowych, które odbyły się w stanie Uttarakhand w Indiach. Okoliczni mieszkańcy zmarli po spożyciu nielegalnego alkoholu.

Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Balupur w stanie Uttarakhand w Indiach. Zgodnie z tradycją, 13 dnia po śmierci bliskiej osoby odprawiano tam żałobny obrzęd Tehravin. w uroczystościach pogrzebowych brało udział kilkaset osób, również z kilku sąsiednich miejscowości położonych w tym samym stanie i w sąsiednim Uttar Pradeś.

Jak podaje India News, po spożyciu taniego, nielegalnego alkoholu zmarło 97 osób. Ponadto, wiele innych potrzebowało pomocy lekarskiego. Sprawa oburzyła opinię publiczną. W związku z tragedią zawieszonych zostało kilku urzędników i funkcjonariuszy służb. Skonfiskowano także blisko 400 litrów nielegalnego alkoholu. W ręce policji wpadło 30 osób, w tym również domniemani producenci alkoholu. Z wydanego oświadczenia wynika, że za zaopatrzenie wioski w nielegalny alkohol był odpowiedzialny mężczyzna, któremu nadano przydomek Pintu. Jego rodzina stanowczo temu zaprzecza podkreślając, że sam Pintu oraz pięciu jego najbliższych krewnych także zmarło po spożyciu feralnego alkoholu.

Tragiczna śmierć blisko 100 osób wywołała protesty w okolicach Balupur. Okoliczni mieszkańcy twierdzą, że policja wiedziała o procederze sprowadzenia nielegalnego alkoholu i nie podjęła żadnych działań, a wręcz mogła korzystać finansowo na przemycie niebezpiecznych trunków.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Miszmasz (niezweryfikowany)
Miałem tu nie pisać, po edycji mojego ostatniego komentarza, spacje i znak końca linii też mają swoje znaczenie, ale ta wiadomość jest kompletnie bez sensu. Pytanie brzmi co zabiło, bo teza że nielegalny alkohol to bzdura, znaczy że niby legalny by nie zabił. To jest bezmyślne kopiowanie i traktowanie tematu, coś co jest bardzo popularne w czasach internetu, i coś co powinno być karane, moim zdaniem najlepiej karą śmierci za szerzenie głupoty. Naprawdę lepiej czegoś nie napisać, niż napisać bzdurę.
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

nuda, matura za pare dni, troche stresu, troche wykluskowania mózgu, w głośnikach tool i coverge, siedze sam w domu, średnio wyspany, lekko zmęczony.

Piękny dzień, pogoda dopisuje, a ja za 5 dni zaczynam matury. Wkurwiony chodze i im bliżej do matury tym bardziej chce mi się melanżować i walić wszystko co popadnie - zastanawiam sie co będzie po maturach. Dużo ludzi by powiedziało, że nie mam się czym przejmować, no ale mam, bo dostać się i utrzymać na polibudzie w warszawie to nie jest banał, na pewno nie dla mnie. K'woli ścisłości kieruję się na technologię chemiczną, co może pozwoli mi w przyszłości bawić się z ekstrachowaniem różnych substancji, kiedy będę miał dostęp do sprzętu laboratoryjnego.

  • Marihuana

nazwa substancji ===-->> Mary Jane_&_ects

Poziom doświadczenia



|Księżniczka|......ziółka , pixy :D kilka razy feta

|L()RD|......ziółka , pixy :D kiedys wiele przygod z feta, Dmx 3 razy



Godzina 19.30


  • Kannabinoidy
  • Pierwszy raz

Okoliczności bardzo luzowe, sprzyjające. Otoczenie- własny pusty dom. Nastawienie- ciekawość. Nastrój- dobry

Od moderatora: substancja wiodąca zmieniona na kannaboidy. Niestety w obecnych czasach dilerzy coraz chętniej "uszlachetniają" marihuanę coraz to nowymi kannaboidami, których zażywanie, w przeciwieństwie do matihuany, może okazać się śmiertelne.

Witajcie. Długo zbierałem się z opisaniem tego, co za chwilę opiszę. Było to dla mnie niesamowite przeżycie, szok. Pierwsze i jak na razie ostatnie zabawy z ziołem. Minęło prawie 5 miesięcy. Nie wiem, czy kiedykolwiek spróbuję jeszcze.

  • Dekstrometorfan

randomness