Tona kokainy

W piasku, na jednej z plaż przemytnicy zakopali tonę narkotyku.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/IAR

Odsłony

3402
Służby celne Australii przechwyciły rekordową ilość przemyconej do tego kraju kokainy. W piasku, na jednej z plaż przemytnicy zakopali tonę narkotyku. Byli jednak obserwowani przez służby celne, które ujęły bandytów na gorącym uczynku.
Na odludnej plaży w Australii Zachodniej, położonej 650 kilometrów od najbliższego miasta, przemytnicy zagrzebali w piasku ważący tonę ładunek kokainy. Ten, największy w historii Australii przemyt kokainy, to odpowiednik 5 milionów działek, o czarnorynkowej wartości 250 mln dolarów.
Statek, który przywiózł kokainę, przemytnicy odprowadzili w morze i dla zatarcia śladów zatopili.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

jed (niezweryfikowany)
"...aaa miało być tak pięknie... "
piotrek (niezweryfikowany)
to wszystko wyżej to za MAŁO!!!!!!ten srodek jest dla tych psycholi którzy go wymyślili!!!!!!!!!!
luc@ (niezweryfikowany)
"...aaa miało być tak pięknie... "
sieka (niezweryfikowany)
nie wiem jak ale za wszelka cene musze zdobyc te tabletki
ziomex (niezweryfikowany)
suuper to jest..lecz juz tego nie chce. najwiecej wzioelm 7..gadalem z kurtkami na korytazu itp ogulnie polecam raz i tym raczej doswiadczonym uzytkownikiem lekarstw
dobroizlo (niezweryfikowany)
po 250 $ za gram? zajebiste przegicie.
ten kolo co wyzej (niezweryfikowany)
suuper to jest..lecz juz tego nie chce. najwiecej wzioelm 7..gadalem z kurtkami na korytazu itp ogulnie polecam raz i tym raczej doswiadczonym uzytkownikiem lekarstw
ROBSONIXX (niezweryfikowany)
no w okolicach 3miasta to by bylo chyba najleprze rozwiazanie ;]
sadax (niezweryfikowany)
debile!!! ja mam pridinol na objawy niepozadane po neuroleptykach i musze zazywac to swinstwo w ilosci 1 lub 2 tabl/dobe. jak chcecie sie tym truc to prosze bardzo...i to w jakich ilosciach...dla mnie jestescie zleukotomizowanymi dziecmi autystycznymi. i pojebami w dodatku.
szukajaca nowyc... (niezweryfikowany)
nie wiem jak ale za wszelka cene musze zdobyc te tabletki
drag (niezweryfikowany)
nie wiem jak ale za wszelka cene musze zdobyc te tabletki
gocha (niezweryfikowany)
Z powodu nadużywania pridinolu przez osoby, które szukają mocnych wrażeń brakło go w aptekach. Ja miałam mocne wrażenia, brak tych tabletek spowodował wszystkie objawy uboczne u chorego i niewiele brakowało aby zszedł z tego świata. może powinniście popracować trochę w hospicjach i ośrodkach pomocy ludziom nieuleczalnie chorym aby zobaczyć prawdziwy horror i cierpienie. Może jeszcze nie jest za późno na normalne życie?
Zajawki z NeuroGroove
 • Heroina
 • Inne
 • Inne
 • Metadon
 • Pozytywne przeżycie

Dobre samopoczucie, wieczorek do spędzenia w łóżeczku, przy dobrym filmie i oczywiscie pozytywne nastawienie.

Nazwa: U 47700

Od: Ozz

Wygląd: Biały pył

Ilość: 0,2g

Dawkowanie zalecane: 

na początek 5-10mg i zwiększać wg uznania.

Czas działania: 1-2h

Efekt działania: Typowe opiatowe odprężenie, relaks i ciepełko rozpływa się po całym ciele, wraz ze wzrostem dawki wzrasta tez możliwość na mdłości i swędzenie

Zjazd: 

Brak(możliwy przy ciągach)

Opis: 

 • DMT
 • Pierwszy raz

Przyjechałem na ferie do mojego znajomego na drugim końcu Polski. Miałem wynajęty nieduży pokój, siedzieliśmy tam razem. Byłem nieco spięty i podekscytowany, może nawet nieco zestresowany tym co miało za chwilę nastąpić.

Pierwszy raz DMT, bardzo dziwny i stresujący trip.

W sobotę wieczorem (około 10 - 11) wciągnąłem donosowo mniej więcej 100mg DMT. 
To co się potem stało było niesamowite i przerażające zarazem.

 • Bad trip
 • Marihuana
 • Powój hawajski

mieszkanie, paru znajomych

 Trip report przeniesiony z forum hyperreal.info. 

 

To miał być zwykły wieczór w towarzystwie czysto męskim, bez przeżyć płciowo istotnych. Piwo i kwiatostany konopii w szerszym gronie. Ta zwykłość bolala Franiela najbardziej. Głód solidnego odurzenia odzywał się w nim coraz donośniej. W końcu skrystalizował się w zamiarze konsumpcji paru nasionek rośliny z odległych wysp. Spożyte przed przybyciem przyjaciół na długo pozostawiły gorzki smak w jego ustach i  jak się później okazało, nie tylko w ustach. 

 • Katastrofa
 • Mieszanki "ziołowe"

Tak naprawdę to była moja pierwsza substancja psychoaktywna jaką w życiu zażyłem..Szczerze to nastawienie miałem na śmiechawę itp, a nie wiedziałem nawet ile ta substancja trzyma, jaki ma skład i co powoduje..

Bardzo długo się namyślałem czy opisać ten trip, a wydarzył się on bardzo bardzo dawno, widać po doświadczeniu... Dodam że mało z tego pamiętam, ale i tak zostanie to ze mną do końca życia.

Południe: Ja, kumpel B, kumpel M. Załatwiłem 13zł i chciałem skonsumować pierwszego dopalacza i mieć pierwszą porządną fazę... Kumpel M mówił, że poskładam się tym w uj bo przedtem paliłem tylko siejkę i w ogóle nie mam expa. Nie słuchałem go, ale on miał 18 lat, więc kupił nam owy dopalacz ,,konkret'' i dał radę, żebyśmy nie palili tego od razu na dwóch, bo źle może się stać..

randomness