REKLAMA
Te lizaki ważą ponad 270 kg i są warte milion dolarów. Niezwykłe odkrycie policji

Funkcjonariusze Biura Szeryfa z hrabstwa Harris w Teksasie dokonali niezwykłego odkrycia podczas rutynowego wezwania do włamania. W domu w Houston znaleźli lizaki z metaamfetaminy o wartości miliona dolarów.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

WP Wiadomości

Odsłony

449

Funkcjonariusze Biura Szeryfa z hrabstwa Harris w Teksasie dokonali niezwykłego odkrycia podczas rutynowego wezwania do włamania. W domu w Houston odnaleźli oni lizaki z metaamfetaminy o wartości miliona dolarów.

Narkotyki uformowane w fantazyjne kształty (m. in. logo Batmana i wizerunki postaci z "Gwiezdnych wojen") o łącznej wadze ponad 270 kg znaleziono przypadkiem, gdy mundurowi zostali wezwani do włamania. Pod numer alarmowy zadzwonił zaniepokojony sąsiad, który podejrzewał, że ktoś włamuje się do domu obok.

Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce trafili na mężczynę i kobietę wynoszących lizaki z domu. Szybko okazało się, że "słodycze" zawierają metaamfetaminę. Przyłapana na procederze przenoszenia lizaków para próbowała przenieść tak dużą ilość narkotyku, że niemożliwe okazało się domknięcie klapy bagażnika ich samochodu.

Sierżant Cedrick Collier, rzecznik Biura Szeryfa, potwierdził, że dom był laboratorium, w którym produkowano narkotyki. Mundurowi podejrzewają także, że towar został przygotowany z myślą o dzieciach, co sugeruje fantazyjna forma, w jakiej był on sprzedawany.

Oceń treść:

Brak głosów
randomness