REKLAMA
Te lizaki ważą ponad 270 kg i są warte milion dolarów. Niezwykłe odkrycie policji

Funkcjonariusze Biura Szeryfa z hrabstwa Harris w Teksasie dokonali niezwykłego odkrycia podczas rutynowego wezwania do włamania. W domu w Houston znaleźli lizaki z metaamfetaminy o wartości miliona dolarów.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

WP Wiadomości

Odsłony

504

Funkcjonariusze Biura Szeryfa z hrabstwa Harris w Teksasie dokonali niezwykłego odkrycia podczas rutynowego wezwania do włamania. W domu w Houston odnaleźli oni lizaki z metaamfetaminy o wartości miliona dolarów.

Narkotyki uformowane w fantazyjne kształty (m. in. logo Batmana i wizerunki postaci z "Gwiezdnych wojen") o łącznej wadze ponad 270 kg znaleziono przypadkiem, gdy mundurowi zostali wezwani do włamania. Pod numer alarmowy zadzwonił zaniepokojony sąsiad, który podejrzewał, że ktoś włamuje się do domu obok.

Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce trafili na mężczynę i kobietę wynoszących lizaki z domu. Szybko okazało się, że "słodycze" zawierają metaamfetaminę. Przyłapana na procederze przenoszenia lizaków para próbowała przenieść tak dużą ilość narkotyku, że niemożliwe okazało się domknięcie klapy bagażnika ich samochodu.

Sierżant Cedrick Collier, rzecznik Biura Szeryfa, potwierdził, że dom był laboratorium, w którym produkowano narkotyki. Mundurowi podejrzewają także, że towar został przygotowany z myślą o dzieciach, co sugeruje fantazyjna forma, w jakiej był on sprzedawany.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Miks

Wolny dom i najbliżsi znajomi, noc nastrojowe światło. Ekscytacja miksem, dzień zerwania z dziewczyną ale pozytywny nastrój

Dzisiaj opowiem w skrócie mój najlepszy miks. Wszędzie szukałem trip raportów o tym miksie ale nie znalazłem. Więc podjołem ryzyko

Przefiltrowałem 6 saszetek benzydaminy i łykłem w kapsułkach, nie czułem smaku ale żołądek chciał to wydalić, ale powstrzymałem wymioty. Po ponad godzinie wleciała piksa. Sprawdzona mocna piksa.

Benzydamine brałem 5 raz a pikse 3 raz. Miałem większą przerwe by tolerancji nie było. Na początku lekkie powidoki. Zanim piksa zaczeła działać miałem bardzo przyjemny stan na benzie. 

  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Ciemny pokój, grudniowa noc, ambient z głośników.

 

  • Ayahuasca

Tekst zamieszczony niżej jest fragmentem

obszerniejszej publikacji i pochodzi z "Biblii Szamanów"

autorstwa Wojciecha Józwiaka(c);

zamieszczono go tu za zgodą autora. Tę i inne książki można

pobrać do lektury offline spod adresu
href="http://www.most.org.pl/taraka/">http://www.most.org.pl/taraka/.  • Dekstrometorfan


450mg DXM [Acodin] 170cm, 65kg.

[txt pisany na "zejściu" DXM...12 godzin po całym zajściu]


randomness