REKLAMA
Sześciu handlarzy narkotykami aresztowano w Lesznie

Sześciu mieszkańców Leszna w wieku od 18 do 21 lat policja zatrzymała za dilowanie.

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/PAP

Odsłony

2384
Sąd Rejonowy w Lesznie aresztował dzisiaj sześć osób trudniących się rozprowadzeniem ecstasy, amfetaminy i marihuany - poinformował Piotr Rosiński z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.
- Sześciu mieszkańców Leszna w wieku od 18 do 21 lat, którym prokurator postawił zarzuty udzielania środków odurzających małoletnim i osobom dorosłym, zatrzymano w czwartek. Sprawa jest rozwojowa - powiedział aspirant sztabowy Piotr Rosiński. Dodał, że sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Lesznie.
Według ustaleń policji, grupa rozprowadzająca narkotyki działała w Lesznie od stycznia 1999 roku.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

palacz (niezweryfikowany)
mamy tradycje pierdolic policje
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Moja pierwsza jazda na DXM była wyjątkowo spontaniczna. Wróciłem do domu zmęczony, do tego nękało mnie cholerne przeziębienie. Ogólnie czułem się paskudnie do tego na dworze minus trzy stopnie, ciemno i ponuro. Nigdzie wyjść, z nikim pogadać. Porażka kompletna. Usiadłem przy kompie i słuchając muzy surfowałem po necie. Przypomniałem sobie, że dawno już nie byłem na Hyperreal`u. Pomyślałem, że poczytam sobie chociaż jakieś ciekawe artykuły. Co było ciekawego "zlookałem" i postanowiłem odwiedzić Neuro-groove. Tam zaciekawiła mnie rubryka Acodin, której nie było wcześniej.

  • Dekstrometorfan

nazwa substancji: DXM (dekstrometorfan)

poziom doświadczenia: DXM brałem przez dwa lata.

dawki: od 100mg do 900mg

metoda zażycia: zawsze doustnieNie opiszę tu konkretnej jednej fazy na DXM, lecz chciałbym na DXM spojrzeć z perspektywy dwóch lat brania, od czasu gdy zaczynałem do czasu gdy skończyłem z tym środkiem raz na zawsze.A więc od początku...


  • Bieluń dziędzierzawa

Wszystko wydarzyło się kilka lat temu. Kumpel organizował małą imprezkę dla znajomych w swoim domu. W pewnym momencie przyniósł coś co wyglądem przypominało kasztan i rozkroił to na stole, po czym wyciągnął ze środka sporą ilość małych ziarenek. Owy owoc pochodził od rośliny rozkwitającej u niego na balkonie. Nie miałem zielonego pojęcia co to jest. Po chwili powiedział mi że owa roślina ma podobno właściwości halucynogenne i chcą to wyprobować. Zjedli 80 ziarenek bo niby tyle trzeba było. Ja zjadłem dużo mniej nie pamiętam już ile.

  • Grzyby halucynogenne

  • Nazwa substancji: Grzyby

  • Poziom doswiadczenia: Marihuana, Haszysz, Extasy, Amfetamina, Lsd, Dxm, Pseudoefedryna, Efedryna, Benzydamina, Gałka, Metylofenidat, Zolpidem.