Sześciu gubernatorów naciska na Bidena odnośnie klasyfikacji marihuany.

Gubernatorzy z sześciu stanów naciksają na Bidena odnóśnie klasyfikacji marihuany. Postanowili wysłać we wtorek list wzywający administrację do zmiany harmonogramu odnośnie III ustawy o substancjach kontrolowanych.

deadmau5

Kategorie

Źródło

Ben Adlin
https://www.marijuanamoment.net/
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie Fakty Konopne! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

40

Naciski na Bidena w sprawie klasyfikacji marihuany:

Gubernatorzy sześciu stanów USA - Kolorado, Illinois, Nowego Jorku, New Jersey, Maryland i Luizjany - wysłali we wtorek list do prezydenta Joe Bidena (D), wzywając administrację do zmiany harmonogramu marihuany na harmonogram III ustawy o substancjach kontrolowanych do końca tego roku. Posunięcie to, jak twierdzą, zapewni korzyści ekonomiczne i podatkowe dla firm zajmujących się konopiami indyjskimi, ochroni zdrowie publiczne i ściślej dostosuje politykę rządu do opinii publicznej.

Zmiana kwalifikacji marihuany jest zgodna z bezpiecznym, regulowanym produktem, któremu Amerykanie mogą zaufać" - czytamy w liście gubernatorów, który wskazuje na sondaż, który wykazał, że 88 procent Amerykanów popiera legalizację do użytku medycznego lub rekreacyjnego. "Jako gubernatorzy możemy nie zgadzać się co do tego, czy legalizacja marihuany do celów rekreacyjnych, a nawet używanie konopi indyjskich jest pozytywnym zjawiskiem netto, ale zgadzamy się, że branża konopi indyjskich jest tutaj, aby pozostać, stany stworzyły silne regulacje, a wspieranie rynku regulowanego przez państwo jest niezbędne dla bezpieczeństwa narodu amerykańskiego".

Gubernatorzy zauważyli, że niedawna rekomendacja Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS) dotycząca zmiany klasyfikacji marihuany "pojawia się po piętach 38 stanów tworzących własne rynki stanowe" i systemy regulacyjne.

Rozwinięcie tematu:

Wiele korzyści płynących ze zmiany harmonogramu, gubernatorzy powiedzieli prezydentowi, ma charakter ekonomiczny. "Zmiana harmonogramu na harmonogram III złagodzi ograniczenia sekcji 280E kodeksu podatkowego" - zauważyli - "umożliwiając firmom związanym z konopiami indyjskimi dokonywanie zwykłych odliczeń biznesowych - tak jak każdy inny amerykański biznes. Ekonomiści szacują, że pozwoli to zaoszczędzić 1,8 miliarda dolarów rocznie, przenosząc firmy konopne na standardową federalną stawkę korporacyjną w wysokości 21% w porównaniu z efektywną stawką podatkową wynoszącą do 80%, z którą mają do czynienia obecnie". Biuro gubernatora Kolorado Jareda Polisa (D), który przewodził listowi grupy, stwierdziło w osobnym komunikacie prasowym, że zmiana harmonogramu "nie tylko złagodzi obawy finansowe i związane z bezpieczeństwem firm, ale także pozwoli dobrze prosperującej branży odgrywać pełną rolę w amerykańskim środowisku biznesowym". Gubernatorzy powiedzieli Bidenowi, że popyt na marihuanę w Stanach Zjednoczonych nie zniknie w najbliższym czasie, argumentując, że regulowane produkty są znacznie bezpieczniejsze niż te sprzedawane na nielegalnych rynkach.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Sam na kilka godzin w domu. Chęć wykorzystania tego faktu i poznania DXM po prawie roku trzymania go w schowku i czekaniu na odpowiedni moment. Neutralny nastrój.

Wcześniej przyjmowałem ponad pół roku temu 90 mg (próba uczuleniowa) oraz 180 mg (leciutkie 1 plateau). Reszta tabletek cierpliwie czekała schowana na odpowiedni moment. Nadszedł dziś. Nie spodziewałem się tak słabej mocy ale postanowiłem opisać moje spostrzeżenia bo coś tam było. DXM osłabił moją pamięć. Gdyby nie rozmowy ze znajomymi na Facebooku, nie miałbym z czego napisać tego trip raportu.

 

9:00

  • Kodeina

Nazwa substancji: Kodeina w postaci leku Thiocodin

Poziom doświadczenia : mj, dxm, pcp, amfetamina, metaamfetamina( ICE ),

LSD-25, pridinol, zolpidem, diazepam, xtc(mdma, mda etc.), grzybki, pejotl

(mescalina), hasz, clonazepam, absynt, efedryna, pseudoefedryna,

benzydamina, eter i kodeina

Dawka: 450 mg ( 3 opakowania w odstępie ok 5 min)

Set & Settings : pozytywne nastawienie, w moim pokoiku podczas gdy rodzice

są w domu

  • Grzyby halucynogenne

EXP 21 lat; MJ, hasz, alkohol, łysiczki, amfetamina, extasy

S&S: las jesienną porą, część przygody na osiedlu. 2 osoby [ja z kumplem], pierwszy raz w życiu- po 75 sztuk świeżych łysiczek. Ostro. Opisuje tylko to co ja czułem i widziałem.

  • AMT

Nazwa chemiczna: alfa-metyltryptamina; 3-(2-aminopropyl)indol; IT-290; 3-IT