REKLAMA
Szczere wyznanie kierowcy po narkotykach: „Jestem uzależniony, niedawno zajarałem”

Funkcjonariusze z Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi zatrzymali 35-latka, który kierował samochodem pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna miał przy sobie oraz w swoim miejscu zamieszkania prawie 3 gramy amfetaminy, 41 gramów dopalaczy oraz 1,3 gramy marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

kryminalki.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

190

Funkcjonariusze z Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi zatrzymali 35-latka, który kierował samochodem pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna miał przy sobie oraz w swoim miejscu zamieszkania prawie 3 gramy amfetaminy, 41 gramów dopalaczy oraz 1,3 gramy marihuany.

12 sierpnia 2020 roku, około godziny 01:30, wywiadowcy patrolujący rejon dzielnicy Górna zauważyli na ulicy Przybyszewskiego samochód marki Audi, którego tor jazdy wskazywał, że kierujący może znajdować się pod wpływem środków odurzających. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali pojazd do kontroli. Kierujący zachowywał się bardzo nerwowo a w samochodzie unosił się charakterystyczny zapach ziela konopi indyjskich.

Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się, ponieważ podczas przeszukania mężczyzny funkcjonariusze znaleźli przy nim zawiniątko z folii aluminiowej z zawartością marihuany. Mężczyzna przyznał się policjantom, że jest uzależniony od środków odurzających i zażył marihuanę godzinę temu. Wywiadowcy postanowili przeszukać również jego miejsce zamieszkania. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę, ponieważ w mieszkaniu 35-latka znajdowało się 2,8 grama amfetaminy oraz 41 gramów dopalaczy. Wynik badania na zawartość narkotyków w organizmie 35-latka potwierdził, że mężczyzna podczas kierowania pojazdem był pod wpływem środków odurzających.

Teraz mężczyzna czeka na przedstawienie zarzutów. Za posiadanie narkotyków i kierowanie pod wpływem środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Substancja: 750mg/50 dropsów

Wiek/waga: 20 lat, 64 kg

Exp: DXM, tytoń, alko, kodeina, mj, hasz, "mieszanki ziołowe".

S&S: Własny pokój, w nausznikach jakiś dark ambient itp.

Czas: Wczoraj, około 21:00 dropsy były już wchłonięte, trip załadował się po ok. 25-35 minutach.

Opis:

  • Marihuana
  • MDMA
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

na początku trochę wątpliwości, ale towarzystwo, klimat, muzyka zrobiły swoje.

Wszystko działo się na domówce sylwestrowej organizowanej w domu, w którym kiedyś mieszkałam a teraz jest przerobiony na gabinet mamy. Byłam trochę spięta, bo to pierwsza taka impreza organizowana w tym domu, na około mnóstwo wścibskich sąsiadów (piszę to bo w dalszej opowieści się do tego odniosę). Po spaleniu paru blantów i bong (bongów?) mój chłopak podchodzi do mnie i pyta się czy nie chciałabym spróbować MDMA. Sporo czytam na temat narkotyków, więc temat nie był mi obcy, wiedziałam jak mniej więcej to działa, ale nigdy nie próbowałam.

  • 2C-D
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Ogromne, 120m2 mieszkanie gdzieś w Poznaniu. Sobotni wieczór. Poprzedniego dnia sajtransowa impreza w klubie, dzisiaj wesoła gromada z różnych stron Polski robi poprawkę w warunkach domowych. Samopoczucie znakomite, cieszę się z możliwości przebywania w tak doborowym towarzystwie.

I. Wprowadzenie

Gdy tylko przekroczyliśmy próg mieszkania, od razu wiedziałem, że to będzie noc pełna przygód. Podekscytowany przemierzałem rozległe przestrzenie pokoi, wciąż znajdując drzwi do kolejnych pomieszczeń. W większości z nich rozstawione były głośniki, z których sączyły się już transy albo chillouty.