Szczecin: akt oskarżenia przeciw kierowcy pod wpływem LSD

Mężczyzna w czerwcu nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W czasie ucieczki uderzył w inne auto. Okazało się, że był pod wpływem LSD. Wcześniej sąd orzekł wobec niego zakaz kierowania pojazdami.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Onet Wiadomości/PAP
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

379

Mężczyzna w czerwcu nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W czasie ucieczki uderzył w inne auto. Okazało się, że był pod wpływem LSD. Wcześniej sąd orzekł wobec niego zakaz kierowania pojazdami.

Według śledczych w nocy z 16 na 17 czerwca 2018 r. mężczyzna, prowadząc BMW, jechał "w sposób brawurowy" w okolicach bulwarów nad Odrą. Patrolujący ten teren policjanci postanowili skontrolować kierowcę.

Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli. Jechał w kierunku centrum. Na al. Niepodległości stracił panowanie nad autem i uderzył w zaparkowany pojazd. Następnie wysiadł i zaczął uciekać pieszo. Policjantom udało się go zatrzymać.

Podejrzany w chwili prowadzenia auta znajdował się pod wpływem LSD. Był też w przeszłości karany za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwym i miał sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Na wniosek prokuratora został aresztowany. Ten środek zapobiegawczy był stosowany także w dniu kierowania aktu oskarżenia do sądu.

Za zarzucane przestępstwo, m.in. na podstawie art. 178a paragraf 4 kodeksu karnego, grozi mu więzienie od 3 miesięcy do 5 lat i dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • DMT
  • Przeżycie mistyczne

DOBRE + ZŁE paradoksalnie

Każdy kto jest wtajemniczony wie, że to co opisywał Mckenny było METAFORAMI, jako, że wszystkie języki świata są zbyt "płaskie" aby opisać doświadczenie po DMT. Trip na DMT odczuwa się na poziomie duchowy, molekularnym, uczuciowym, astralnym, nie wizualnym tak jak to niektórzy opisują. Każdy to przeżywa/odczuwa inaczej, trip jest indywidualny. To co pisał MCkenny nie jest dosłownie opisem tego co widział, a tego co odczuwał. Wiesz co to metafora ? Sam MCkenny pisał, że tego nie da się opisać, ale spróbuje... Pisał, że opisy są jedynie Metaforami, czyli poniekąd kłamstwem.

  • 3-MMC

Różny.

Uwaga! Od dnia 1 lipca 2015 roku substancja w Polsce NIELEGALNA.

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Nastawienie pozytywne, zajebiści ludzie obok mnie, zero stresu.

Faza właśnie odpuściła i na obecna chwię czuję tylko przyjemny lekki zjazd fazy. 

Jakiś czas temu planowałam spróbować Benzy jednak jakoś nie było okazji. Akurat dzisiaj spotkałam się z zaufanymi osobami które w dodatku chętnie również by coś zarzuciły. Mieszkanie było całkowicie puste więc bylismy tylko we 3 bez obawy o przysłowiowy przypał. Z samego rana przygotowałam Benzy do szamania więc na pojawienie sie gości było już gotowe. Spotkalismy sie około 16-17 godziny, zarzuciliśmy praktycznie zaraz po tym. 

  • Grzyby halucynogenne

substancja/dawka: 125 grzybków na każdego z nas.


uczestnicy: Ja, czyli Error78 oraz -P- i -S-, trzech kolesi z jednej

ekipy :)

randomness