Syna Ala Gore podejrzany o posiadanie marihuany

21-letni syn Ala Gore, byłego wiceprezydenta USA, został zatrzymany z podejrzeniem, że posiadał marihuanę

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP
(mag)

Odsłony

1878
21-letni syn Ala Gore'a, byłego wiceprezydenta USA, został zatrzymany z podejrzeniem, że posiadał marihuanę - podała policja.

W sobotę o godz. 23.30 (niedziela, godz 5.30 czasu warszawskiego) policjant Robert Cassels zauważył cadillaca, który jechał ze wszystkimi możliwymi zapalonymi światłami. Mimo że było przeraźliwie zimno, wszystkie okna, a także dach samochodu były otwarte. Gdy policjant zatrzymał samochód i zbliżył się do kierowcy, poczuł zapach marihuany - napisała policja w oświadczeniu.

Kierowcą samochodu był Albert Gore, syn Ala Gore'a, wiceprezydenta USA za kadencji Billa Clintona. Gore'owi juniorowi towarzyszyli dwaj koledzy: Yann Kumin i Marc Hordon. Do całego zajścia doszło w pobliżu Waszyngtonu.


Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

monte (niezweryfikowany)
Od teraz cala ameryka bedzie glosowala na Gorea :) wszystko dzieki synkowi. Powinien zapalic z nim ceremonialnego blanta.
Rolka 8-) (niezweryfikowany)
Ciekawe skad gliniarze tak bezbłędnie znaja zapach baku? całe auto pootwierane a oni i tak wyczuli... Musieli straszna chcicę na baczek mieć :P
triple_og (niezweryfikowany)
brawo brudas
.chudy. (niezweryfikowany)
zapalili wszystkie światła bo to przezorne chłopaki, żeby każdy ich widział.
AT (niezweryfikowany)
Getting your son into jail with zero tolerance law - priceless. <br> <br>=]
brudas (niezweryfikowany)
i teraz komedia w sadzie - policjant: czulem wyraznie <br>adwokat: czules niewyraznie <br>policjant: wachalem kierowce <br>adwokat: czules pasazera <br>policjant: czulem od wszystkich <br>adwokat: czules tyton i lizolową gumę do żucia <br>policjant: uczyli nas na kursie odróżniać lizolową gumę od mj <br>adwokat: zaliczył pan na 3+ <br>policjant: ale umiałem na 5- <br>adwokat: ale to było dawno <br>policjant: ale pamiętam dobrze <br>adwokat: chlopaki sie najraly biernie przejezdzajac z otwartymi oknami przez chmure przygnana wiatrem z meksyku <br>policjant: wiało od kanady <br>adwokat: ziemia jest okragla <br>policjant: ale nie owiewa calej <br>adwokat: w kanadzie tez palą <br>policjant: ale na granicy filtrujemy... <br> <br>oj jezuśku, czemu taki debilny naród ma szanse zawładnąć światem ?????????????????
KRET (niezweryfikowany)
marihuana leczy glowy chore :P Wesolych swiat all!! zielonego mikolaja :-)
PAJK (niezweryfikowany)
marihuana leczy glowy chore :P Wesolych swiat all!! zielonego mikolaja :-)
1234 (niezweryfikowany)
zmień ten obrazek który umieściłeś pod swojom ksywom nie przesadzaj
nb (niezweryfikowany)
brawo brudas
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

czarodziej sztuk 1
wrzucilem do pyska okolo 20:20 i zaszedlem do kumpla, stare malzenstwo. wczesniej

wypilem dwa piwka.

do 24 kompletnie nic, wypilem zrezygnowany piwko i zabakalem z wodnej,

kwas ani drgnie, jednak w polaczeniu z ziolem zaczal powoli wchodzic

testy  • cevy - mizerne, porzucilem je od razu

  • 3 4-DMMC
  • 3-MMC
  • Pozytywne przeżycie

Pozytywne nastawienie, finał LM, dom

Poniższy raport opisuje podobieństwa i różnice substancji wymienionych w tytule.

3,4-dmmc. Aplikacja doustna około 250g. Moment odczucia nagłej euforii jest nieco delikatniejszy. Pojawia się nagła, silna chęć poznania. Czegokolwiek. Mózg zrobił się głodny, chciałby być nakarmiony jakąś wiedzą, jakąś ciekawostką, czymś nowym, jeszcze mu nieznanym. 

  • Diazepam
  • Problemy zdrowotne
  • Tramadol

11.03.2008

Słowo wstępu:

Kursywą będą opisane fragmenty, których nie pamiętam, a znam z opowieści.

Opis tripa jest opisem fragmentu brutalnie przerwanego ciągu opoidowego, na który składał się kratom, kodeina i tramadol, którego zażyłem niecałe 5 gram w ciągu 2 dni, tego dnia pół grama w pracy i niecałe 2g jednorazowo po powrocie do domu (1,7g bodajże). Tak duże dawki nie wynikały (tylko) z mojej wrodzonej głupoty, ale z tego, że rzeczona substancja działa na mnie nad wyraz słabo.

  • Zolpidem

Raczej ponury. W swoim pokoju w nienajlepszym humorze. Chciałem iść spać.

 

Tabletkę Stillnoxu kładę pod językiem. Po chwili zmywa się cukrowa otoczka. Moje usta wypełnia gorzki smak. Czekam parę minut i z minuty na minutę zaczyna mi się robić lżej, jakby moje ciało pływało w cieczy. Kończę pisać jedną ważną wiadomość do przyjaciela i zamykam komunikator. Cały czas ze słuchawkami na uszach wybieram utwór (Archive – Again), by wyciszyć się przed snem.

Po chwili, ledwo powstrzymując odruch wymiotny podchodzę do umywalki. Popijam gorzkie błoto po rozpuszczonej tabletce i wracam do komputera.

randomness