REKLAMA
Świecko: Udaremniono przemyt marihuany

...przechwycono 3 kilogramy potwornej trucizny...

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

4288

Ponad 3 kg marihuany znaleźli funkcjonariusze Straży Granicznej na przejściu w Świecku w Lubuskiem w samochodzie warszawiaka powracającego do kraju z Niemiec.

15 pakietów z narkotykiem znalazł pies podczas rutynowej kontroli przekraczających granicę. 27-letni mężczyzna jechał z żoną i dzieckiem. Mężczyzna został zatrzymany a postępowanie w tej sprawie wszczęła prokuratura rejonowa w Słubicach.

źródło:

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

pio-k (niezweryfikowany)
gosciu chcial zrobic klimat rodzinny ;p
:p (niezweryfikowany)
i co my bendziem jarac mosci bracia
macthc (niezweryfikowany)
taka potworna trucizna z tej marihuany, ze zabila az zero ludzi odkad jest uzywana...
FruvaQ (niezweryfikowany)
i co my bendziem jarac mosci bracia
Kubaj (niezweryfikowany)
i co my bendziem jarac mosci bracia
roxyk (niezweryfikowany)
który chcial się szybko dorobić ...
LaSziDo (niezweryfikowany)
i co my bendziem jarac mosci bracia
Kret (niezweryfikowany)
he he
rhoxi (niezweryfikowany)
od kiedy to w rutynowej kontroli granicznej uczestniczy pies policyjny... pierwsze slysze... do niemiec jezdzilem juz dziesiatki razy a nigdy mnie z psem nie trzepali...
bajo (niezweryfikowany)
E ZAUWASZYŁE ze siakoś malo niusuf ostatnio i nie ma co czytać :( <br>
a (niezweryfikowany)
tzn pakiet=1g <br>15 pakietow=15g <br>??
a (niezweryfikowany)
tzn pakiet=1g <br>15 pakietow=15g <br>??
pakietownik (niezweryfikowany)
tzn pakiet=1g <br>15 pakietow=15g <br>??
OSA (niezweryfikowany)
Zajebia ziolo na granicy, wsadza do wiezienia, podwyrzsza kary za posiadanie itp.. --I CO Z TEGO???!!!? I TAK MY BEDZIEMY JARAC
Doman (niezweryfikowany)
Wielka szkoda na prawde mi jest przykro bo zmarnowali facetowi zycie :( a miał dopiero 27 lat...
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Klonazepam
  • Tripraport

Daleko od domu, tak jakbym po prostu wyszedł na spacer... Nastawienie psychiczne przed zażyciem bardzo pozytywne, ale chyba nie miało to wielkiego znaczenia.

To była bardzo nieodpowiedzialna akcja, która zaowocowała trudnym, aczkolwiek ostatecznie owocnym doświadczeniem...

T+???? : Noc, siedzę na przystanku autobusowym. "Co się, kurwa, stało?", mniejsza z tym. "Która godzina?", mniejsza z tym. Dookoła pusto, nic się nie dzieje. Wstaję, jestem w stanie chodzić. Przez chwilę, bo potem zauważam dziwne przyciąganie od strony wiaty przystanku. To grawitacja, ale wówczas o tym nie wiedziałem. Dziwne uczucie wywoływało poruszanie się dookoła wiaty będąc non stop do niej przyklejonym.

  • Marihuana

... a działo się to we wrześniu 2002 roku w malowniczej wsi położonej gdzieś na przedgórzu świętkorzyskim. Miesiąc wcześniej odkryłem hyperreal.info i od tamtej pory stale odwiedzałem tę witrynę skacząc od psychodelika do psychodelika. Większość mojej uwagi przykuły psilocybe semilanceata ponieważ zaczął się sezon i chęć znalezienia tego "taniego" :P i według opisów jakże spektakularnego specyfiku stała się nieodparta.

  • Dekstrometorfan


1. Wtorek. Zazylam dekstrometorfan (tabletki Acodin)2. Doswiadczenie: MJ, Amfa (bardzo czesto), rozne pilsy, dekstrometorfan- 1 raz3. 15 tabletek Acodinu, doustnie:)


4. "set & setting": wraz z kolezanka mialysmy ochote na narkotyki, jednak chcialysmy sprobowac czegos nowego, wiec kupilysmy acodin :) zjadlysmy go u niej w domu.


  • LSD-25

Hej! Chciałbym się podzielić z wami moimi porzeżyciami po zeżarciu kwasika...

Zresztą muszę nadmienić, że LSD to jest to co najbardziej mi odpowiada. Kwadraty żrę jush jakiś czas i od pierwszego razu pokochałem je... :)))))))))))

W jednym z trip reportów na Neuro Groove przeczytałem ze Bóg przekazł ludziom LSD poprzez ręce p. Hoffmana, aby zobaczyli jaki naprawdę jest świat... To prawda, LSD to furtka do prawdziwego świata.

randomness