Świecili latarką w okna samochodów. Policjanci rozkręcili lampę i znaleźli amfetaminę

Policyjni wywiadowcy z gdańskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Mężczyzna w latarce oraz w opakowaniu po chusteczkach higienicznych miał ukryte narkotyki.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Radio Gdańsk
mm
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

511

Policyjni wywiadowcy z gdańskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Mężczyzna w latarce oraz w opakowaniu po chusteczkach higienicznych miał ukryte narkotyki.

Policjanci zabezpieczyli ponad 120 porcji różnego rodzaju środków odurzających. W czwartek 22-latek został doprowadzony do prokuratury. Prokurator postawił mu zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i zastosował wobec niego dozór.

W środę około pierwszej w nocy policyjni wywiadowcy patrolowali ul. Kościelną i ul. Ogińskiego w Gdańsku, gdzie zauważyli dwóch mężczyzn, którzy zaglądali do zaparkowanych samochodów, świecąc w ich okna latarką.

Jeden z nich, kiedy zobaczył policyjną odznakę okazaną mu przez interweniującego policjanta, wyrzucił opakowanie po chusteczkach higienicznych, w którym były ukryte kryształki metamfetaminy.

Policjanci sprawdzili również latarkę, którą miał przy sobie 22-latek, po jej rozkręceniu znaleźli w niej kolejne narkotyki. Było to m.in. kilkanaście porcji amfetaminy oraz marihuana. Biegły z zakresu fizykochemii w swojej wstępnej opinii oszacował, że z narkotyków zabezpieczonych przez policjantów w trakcie interwencji można wyodrębnić ponad 120 porcji środka odurzającego.

Mężczyźni zostali zatrzymani. 39-letni mieszkaniec Gdańska, który towarzyszył 22-latkowi tej nocy, został przesłuchany. Jego młodszy kolega został doprowadzony do prokuratury, gdzie postawiono mu zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Zastosowano wobec niego policyjny dozór. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Marihuana

Pozytywne nastawienie, plaża w Płocku, festiwal muzyki elektronicznej, ulice Płocka

Płock, a przynajmniej jego stare miasto, robi naprawdę dobre wrażenie, tym bardziej że już pół godziny po zameldowaniu się w hotelu, przy kuflu „ciemnego miodowego” z mikrobrowaru Tumskiego nieznajomi-znajomi, którzy użyczyli nam miejsca przy swoim stoliku zaproponowali, że podzielą się swoją kokainą. I jak tu nie powtórzyć oklepanego frazesu, że „muzyka łagodzi obyczaje” oraz „festiwalowa atmosfera udzieliła się wszystkim, sprawiając że stają się lepszymi ludźmi”? (Pątnik na pielgrzymce do Częstochowy na pewno nie darowałby Wam swojej kokainy, prędzej ukradłby Waszą!)

  • TramadolSpis tresci:  • Bad trip
  • LSD-25

Na spokojnie w domu z przyjaciolmi. Plan byl troche sie zrelaksowac, cos tam przerobic. Jestem swiezo po rozstaniu z facetem i mialam nadzieje troche rozluznic ten temat.

 

Faza wyjątkowo gładko się ładuje. Czuję rozluźnienie w emocjach, w ktorych jestem, jest mi milo, czuję że mam więcej miejsca na oddychanie, więcej przestrzeni w sobie.

T+1h Dalej jest miło. Spiewam sobie jakieś icarosy, rozmawiam ze znajomymi. Bawię się jest fajnie.

  • Gałka muszkatołowa
  • Pozytywne przeżycie

Piątek. 15-02-2013 Godzina 15.00. Dzwoni ziomek z którym umówiliśmy się na palenie słodkiej baczki. Cały uśmiechnięty mimo złej pogody wyszedłem na spotkanie. Chociaż na zewnątrz było bardzo wilgotno i deszczowo w naszych okolicach okazało się być bardzo SUCHO. Zupełnie tak jak by dzień wcześniej cały świat wypalił stuff od wszystkich pobliskich zielarzy . Zdemotywowani tym faktem poszliśmy w strone sklepu celem wypicia napoju gazowanego, z dodatkiem chmielu oraz 6% zawartością etanolu. Po krótkiej przechadzce pomiędzy żelbetonowymi blokami, które rażą swoimi pstrokatymi kolorami wpadłem na pomysł odwiedzenia słodkiej krainy. Udaliśmy się więc do sklepu samoobsługowego, w którym zakupiłem dwa opakowania Indonezyjskiej gałki KAMISIA, oraz bardzo pyszny jogurcik o smaku wielu owoców leśnych. Kilka chwil później siedziałem w swoim cieplutkim pokoju mieszając drinka na wieczór, w proporcjach jedna paczka uśmiechu do połowy szklanki jogurtu. Zjedzenie tego zajęło mi mniej więcej 20 minut, ponieważ ten smak skutecznie mnie odrzuca od tego specyfiku, ale nie dałem się, zjadłem całą paczkę. Została mi jeszcze jedna, którą zalałem wrzątkiem a do kubka wpakowałem dwie saszetki czarnej herbaty. Tym razem wypiłem sam wywar, plus mniej więcej dwa łyki pestkowej mielonki. Smak herbaty dość dobrze zamaskował smutną i gorzką stronę gałki.

Godzina 21:00

Mija druga godzina odkąd wypiłem wywar. Czułem się dużo lepiej niż wcześniej, stawało mi się coraz cieplej na ciele jak i na duszy. Humor znacznie mi się poprawił. Przez cały czas rozmawiam z moim bratem na skype. On też zaczyna zauważać zmiany w moim sposobie mówienia oraz zachowaniu.

Godzina 22:20

randomness