REKLAMA
Stróż prawa złodziejem

Chcesz za darmo ćpać? To idź do policji...

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza

Odsłony

1736

Zarzuty kradzieży 14 gramów brązowej heroiny oraz przekroczenia uprawnień służbowych postawiła prokuratura policjantowi z komisariatu Wrocław Stare Miasto. Funkcjonariusz przyznał się do winy.

Policjant pracował od kilku lat w wydziale dochodzeniowo-śledczym w staromiejskim komisariacie. Prowadził sprawy związane z przestępczością narkotykową. - Mężczyzna wywiązywał się ze swoich obowiązków służbowych, nie był dyscyplinarnie karany - mówi Artur Falkiewicz z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej. Wszczęto postępowanie dyscyplinarne w tej sprawie. Policjant został zawieszony w obowiązkach służbowych.

Sprawa kradzieży heroiny wyszła na jaw podczas rutynowej kontroli. Przełożeni sprawdzali postępowania prowadzone przez funkcjonariusza. Wtedy okazało się, że brakuje dowodów rzeczowych. - Policjant stwierdził, że narkotyki ukradł na własny użytek - mówi szef prokuratury rejonowej na Starym Mieście. Funkcjonariusz zostanie poddany badaniom na zawartość środków odurzających w organiźmie.

Prokuratura nie wyklucza jednak, że funkcjonariusz zamierzał sprzedać heroinę. Nie wiadomo też na razie czy to była jednorazowa kradzież, czy też ze staromiejskiego komisariatu zginęło więcej narkotyków.

Niestrzeżone depozyty?

- To nie jest tak, że policyjne depozyty są źle strzeżone - mówi Sławomir Cisowski, rzecznik komendanta wojewódzkiego. - Depozyty znajdują się w każdej jednostce. Co najmniej raz w miesiącu są sprawdzane przez kierowników sekcji oraz przez ich przełożonych. Właśnie podczas takiej kontroli ta sprawa została wykryta.

Wrocławscy policjanci są zbulwersowani sprawą kradzieży narkotyków z depozytu. Całą sprawę komentują mówiąc, że funkcjonariusz wykazał się wyjątkową niefrasobliwością. W każdej chwili przecież, po odebrane przestępcom środki odurzające, mógł przyjść biegły i chcieć zabrać je do badania. Kradzież prędzej czy później i tak wyszłaby na jaw.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

S&S - Rok chyba 2002, niedługo po Pierwszym Grzybowym Tripie, ta sama jesień, choć już bardziej jesienna.. Akcja rozgrywa się na ostatnim piętrze domku braci K. Po pierwszym spotkaniu mam świetne nastawienie, spodziewam się znowu beki na maksa.. Występują: Ja,Lv,Ls,Kd,Km

Ilość - Po 50 sztuk na głowę, popite maślanką (moje ulubione połączenie)

Wiek i doświadczenie - każdy ok 20 lat, oraz podobne doświadczenia: Alkohol, MJ, haszysz, amfetamina, ecstasy, psilocybe semilanceata.

Lecimy!

  • MDMA (Ecstasy)

nazwa substancji: extasy, alko, THCpoziom doświadczenia użytkownika: sredni (4 lata jaram bake; w zeszle wakacje zaczolem przygode z tabletkami; przez 2 miesiace w ciagu amfetaminowym, obecnie juz staram sie unikac scierwa; raz w zyciu grzyby; raz LSD-ale mnie nie porobilo; raz tusipect ktory moim zdaniem jest chujowy). mam 18 lat, 180 wzrostu jakies 70kg wagi. to chyba wszystko...dawka, metoda zażycia: 2 tabletki znaczek: koperta; doustnie, po ok 2 godz kolejna doustnie


  • Kodeina

Nazwa substancji: Kodeina w postaci leku Thiocodin

Poziom doświadczenia : mj, dxm, pcp, amfetamina, metaamfetamina( ICE ),

LSD-25, pridinol, zolpidem, diazepam, xtc(mdma, mda etc.), grzybki, pejotl

(mescalina), hasz, clonazepam, absynt, efedryna, pseudoefedryna,

benzydamina, eter i kodeina

Dawka: 450 mg ( 3 opakowania w odstępie ok 5 min)

Set & Settings : pozytywne nastawienie, w moim pokoiku podczas gdy rodzice

są w domu

  • Alprazolam
  • Amfetamina
  • Diazepam
  • MDMA (Ecstasy)

by Filippo

Drogi pamiętniczku:


W sobote wraz z moim drugim ja, które istnieje zażyłem:


Pół listka relanium

Listek Afobamu (30tabl.)

Po gramie Amfetaminy

Nieznana ilość xtc armani białe, nakrapianeOpis/przebieg zdarzeń:


randomness