Starsza kobieta hodowała marihuanę w garażu

Nielegalną uprawę konopi indyjskich i innych roślin halucynogennych znalazła policja

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

3632
Nielegalną uprawę konopi indyjskich i innych roślin halucynogennych znalazła policja w garażu 59-letniej mieszkanki Woli Worowskiej koło Grójca na Mazowszu - poinformowała Mazowiecka Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu. Właścicielka posesji została zatrzymana, jest przesłuchiwana w prokuraturze.

"W garażu znaleźliśmy ponad 170 doniczek z konopiami i ponad 150 doniczek z nieznanymi roślinami halucynogennymi w końcowej fazie cyklu produkcyjnego. Policjanci zabezpieczyli także nasiona i odżywki do ich uprawy oraz notatki dotyczące uprawy konopi. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że uprawa została założona około dwóch miesięcy temu" - powiedział rzecznik mazowieckiej policji, komisarz Tadeusz Kaczmarek.

"Hodowla nie była duża, ale gwarantowała stuprocentowy plon. Rośliny były uprawiane w cieplarnianych warunkach" - dodał.

Ściany garażu były obite termoizloacyjną folią budowlaną. Uprawa ogrzewana była promiennikami elektrycznymi i gazowymi. Garaż wyposażony był w termostat.

Rzecznik mazowieckiej policji poinformował, że pod koniec listopada zostali zatrzymani dwaj mężczyźni z Pionek i Kozienic niedaleko Radomia, podejrzewani o rozprowadzanie środków odurzających. Przy jednym z nich znaleziono 200 tabletek extasy. Został on aresztowany. W mieszkaniu drugiego mężczyzny odkryto ponad 500 działek marihuany. Mężczyznę objęto policyjnym dozorem.
(uk)

Środa, 3 grudnia 2003
Podesłał: SicBoy

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

kapelutek (niezweryfikowany)
&quot;i ponad 150 doniczek z nieznanymi roślinami halucynogennymi&quot; <br> <br>To skad wiedzieli, ze sa halucynogenne? <br> <br>Kapelutek.
Józef Oleksy (niezweryfikowany)
&quot;i ponad 150 doniczek z nieznanymi roślinami halucynogennymi&quot; <br> <br>To skad wiedzieli, ze sa halucynogenne? <br> <br>Kapelutek.
plastiq (niezweryfikowany)
czegoś nie rozumiem.. znaleźli u niego 500 działek marihuany, i zastosowali tylko dozór????
.chudy. (niezweryfikowany)
ale popierdolili ten art. jakieś nieznane rośliny halucogene, jak są nieznane to mogą jej gówn zrobić.
NaZor (niezweryfikowany)
no tak ale jak ta babcie wyczaili?? chwalila sie na kolku rozancowycm ze choduje niezidentyfikowane rosliny halucynogenne :))) <br>
taki jeden (niezweryfikowany)
Zastosowali dozór bo podpierdolił kolegów, <br>hurtownika etc....
xzfghdah (niezweryfikowany)
A to babcia Maria była...
Dionizos (niezweryfikowany)
Jeśli są nieznane, to nie ma ich na liście substancji zakazanych, a więc są legalne!!! <br>PS Alei takbabcie wsadzą do paki... za Marię:(
pio-k (niezweryfikowany)
ciekawe jakie babcia modly do boga wznosila.... <br>pewnie mowila rozaniec do najswietszej maryi panny
KillaBeeZ (niezweryfikowany)
zaloze sie ze te rosliny halucynogenne to byla SALVIA DIVINORUM ;)
hima (niezweryfikowany)
Elektrownia-monitoring? Czy to tylko taka parranoja? Sami oceńcie.
spy / rahshy (niezweryfikowany)
Tak tak... juz to widz babcia 60 latek i 1KG mj hoduje ;] tiak.. na moje oko to jej synek/wnuczek hodowal mj i &quot;blizej nie zidentyfikowane&quot; roslinki halucynogenne.... ale na dzialce babci.. a teraz babcia do ciupy a synek garaz dziadka zmieni zamieni w hodowle hash planta.... hehehehe... TEZ TAK ZROBIE!!!! <br> <br>ps. babcia wyjdzie na wolnosc bo &quot;chora&quot; hehe
majkel (niezweryfikowany)
mam nadzieje ze mojej babci nie zlapią....trzeba w koncu za cos zyc. <br>pozdrawiam
George (niezweryfikowany)
sam bym chcial miec taka babcie siedzialybm u miej cale dnie i palil Merry Jain, a za te inne substancje halucynogenne to jej nic nie zrobią. Zycze jej udanej hodowli, bo wątpie zeby przestala hodowac!!! :)
alpha4175 (niezweryfikowany)
Szacunek dla tej pani,popieram to co robiła szkoda że ja złapali...
RAin (niezweryfikowany)
nie zebym nie wierzyl ze taka babcia moze sobie krzaki chodowac ale sama by chyba tego nie zrobiula... <br>mysle ze ktos jej pomagal a lbo ona wnuczka kryje... <br>:P <br>pozdro
Zajawki z NeuroGroove
  • Efedryna

  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Set: pozytywne nastawienie, ekscytacja i ciekawość nadchodzących doświadczeń. Setting: pokój akademika, znani od lat dobrzy towarzysze i przyjaciele.

Słowem wstępu, poniższy wpis, jest dwoma Trip Raportami. Pierwszy napisałem ja, autor tego bloga, drugi TR został spisany przez jednego z moich towarzyszy – Marka (imię zmyślone na potrzeby raportu). Razem zredagowaliśmy poniższy tekst, ponieważ dotyczy on jednego, wspólnego spotkania wraz z naszymi przyjaciółmi. Od razu wytłumaczę, skąd taka dokładność w opisywaniu doświadczeń w tekście mojego przyjaciela. Marek nagrywał całe nasze spotkanie na dyktafon, swój tekst pisał przesłuchując nagranie.

  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Wieczór w domu

Pierwszy raport i pierwszy raz z bxm. Byłem do tego dobrze nastawiony, więc nie miałem żadnego problemu z przyjęciem.

 

18:30

 

Przyjęcie benzy i acodinu (10 tabletek) 

 

19:00 

 

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Bardzo dobry humor, przyjaźni ludzie.

Około godz. 11:00 łyknęliśmy z moim chłopakiem (K) po 30 tabletek acodinu. Mieliśmy zamiar zrelaksować się, leżąc, słuchając muzyki i rozmawiając. Jednak po jakichś 40 minutach, akurat wtedy, gdy DXM zaczynało działać, wpadł do nas kumpel (M) – totalnie zakręcony człowiek, etatowy osiedlowy leń, z którym można jednak konie kraść ;). Traf chciał, że akurat dzień wcześniej spróbował on pierwszy raz DXM – 450mg i spodobało mu się. Słyszał opowieści o efektach większych dawek i był ciekaw, ale bał się trochę eksperymentować sam.

randomness