Sprzedawcy marihuany znaleźli sprytny sposób na obejście zakazu reklamy. Sponsorują autostrady

Już połowa autostrad w Kolorado utrzymywana jest w czystości przez sprzedawców marihuany. Daje im to prawo wystawienia tablicy informacyjnej, na której znajduje się logo sponsora. Znaki ustawiane są przy znajdach, przy których znajdują się punkty sprzedaży.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Antyradio
Michał Tomaszkiewicz
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

105

Już połowa autostrad w Kolorado utrzymywana jest w czystości przez sprzedawców marihuany. Daje im to prawo wystawienia tablicy informacyjnej, na której znajduje się logo sponsora. Znaki ustawiane są przy znajdach, przy których znajdują się punkty sprzedaży.

Legalną marihuaną mogą cieszyć się już mieszkańcy wybranych stanów. Jednym z nich jest Kolorado, które pozwala co prawda na sprzedaż konopi, ale ma bardzo surowe prawo regulujące reklamowania zioła.

Jak wynika z oficjalnych danych, do programu Clean Colorado przystąpiło już 51 sprzedawców produktów zawierających marihuanę. To co prawda mniej niż połowa wszystkich przedsiębiorstw sponsorujących czystość dróg, ale za to zajmująca się 66% całości tras.

Marihuana na tablicach przy autostradach. Sprzedawcy znaleźli sposób na zakaz reklamowania

Kolorado nie zabrania całkowicie reklamowania marihuany i produktów z nią, jednak panujące w stanie regulacje bardzo utrudniają wyjście z przekazem do potencjalnych klientów. Reklamy w telewizji, radio i prasie są zabronione, chyba że nadawca przekazu jest w stanie udowodnić, że odbiorcy to w większości osoby, które ukończyły 21. rok życia.

Przepisy regulujące program Clean Colorado są odrębnym prawem i zakaz reklamowania się do niego nie stosuje. Dlatego też producenci marihuany masowo zaczęli adoptować autostrady. Tablice informacyjne nie były co prawda rozważane jako nośnik reklamowy, sprzedawcom wystarcza jednak, że pojawia się na nich ich logo, często zawierające słowo „marihuana”.

Specjaliści podkreślają, że znaki drogowe przyciągają więcej uwagi, niż tradycyjne reklamy. Mogą się więc okazać bardziej opłacalne pod kątem dotarcia do potencjalnych klientów.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dream herb
  • Pozytywne przeżycie

Nastawiony pozytywnie z chęcią przeżycia niezapomnianych sennych przygód.

Entada Rheedii inaczej African Dream Herb czyli Afrykańskie Zioło Snu. Występuje w formie wielkich twardych nasion wielkości kasztanów, które w środku mają jasny biały twardy miąższ który jest tą porządaną częścią. W tym raporcie piszę o 50x ekstrakcie z tego miąższu.

11.11
Śniła mi się tylko sceneria a było to pole z wysokimi kępami trawy które unosiły się na wietrze. Kolory były bardzo żywe, wręcz pastelowe. Pamiętam szum wiatru między kępami traw w tle.

  • Heroina
  • Kokaina

by yakamuchi

  • Szałwia Wieszcza

Panna Salvia Divinorum"varium et mutabile semper femina"Wergiliusz


  • Benzydamina

Substancja: benzydamina

Poziom doswiadczenia: benzydamina – nigdy

Dawka i metoda: cholerka, jakies 2,8 paczki Tantum Rosa (6 na dwooch i troche zostalo) extrakcja metoda wodna :) + wpakowanie do kapsoolek po Ascoruticalu